Деси Слава и Евтим Милошев

  • 6 707
  • 126
  •   1
Отговори
# 60
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Типично за улична превъзходна,какво друго да се очаква,пък и без грам умствен багаж....... Joy Joy Joy Joy

# 61
  • Мнения: 4 435
Писнаха ми тея звезди- с един, втори, трети...ен-ти. Опорочават любовните отношения. Дори това за Евтим да не е вярно, говоря по принцип. Не е нормално да се влюбваш на всеки два месеца, и то всеки път в някой влиятелен бизнесмен, тук има нещо гнило.
Е, ти ако заработваш 50 000 на месец, ще се влюбиш ли в кварталния сервитьор, например?  newsm78 Освен да те заведе в някоя  "Скара, бира, картофки", какво друго ще ти предложи?
Ако печеля 50 000 на месец,ще си имам някое сладко,нежно,любвеобвилно и много секси момче.




Което да е с тебе само за парите ти и да ти ги харчи.Не,мерси.

# 62
  • Мнения: 3 268
Ооооо,няма да е с мен само заради парите,имам скрити и нескрити таланти.Стига де,говорим принципно.Защо са ми толкава пари,като ще ме мачка някой плужек! Sick

# 63
  • Мнения: 6 417
Селския разносвач на пици сигурно има доооста скрити таланти  Thinking

Не селски, де.. секси  Flutter
Олеее, вярно, че секси бил.  Joy Аз прочетох селски.  Shocked Абе все тая!

# 64
  • Мнения: 2 161
Десислава е много секси.Как искам всяка,която обявява,че тя е нищо особено,просто да си качи снимката и да я сложи до тази .
Ама не ви стиска.Ако действително имате самочувствие на хубави жени никога не бихте си позволили на гризкате така всяка красива жена.И да подчертая дебело,че аз не съм фен на Десислава и не слушам чалга.

# 65
  • Мнения: 3 268
Секси е,признах го чистосърдечно на предната страница.На бялото как да кажа черно.Ако бях мъж,щях да я схрускам.

# 66
  • Мнения: 2 161
да,забелязвам,че ти нямаш навика да се изказваш злобно за всяка коментирана жена.

# 67
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Защо ,смяташ така?Има жени на 45,който изглеждат на 30-младите мъже са влюбчиви и то в по възрастни от жени и на мен ми е интересно,но това е факт,който е доказан. Ще харчи,ако някой му позволи,жена която изкарва толкова пари не е глупава-винаги може да разбере мотивите някой да е с нея. Laughing

# 68
  • Мнения: 3 268
да,забелязвам,че ти нямаш навика да се изказваш злобно за всяка коментирана жена.
Това е защото съм сладурче. FlutterНе се притеснявам от това,че друга жена е красива и секси.

# 69
  • Мнения: 2 161
да,защото си красива и секси,затова.

# 70
  • Мнения: 3 268
Познаваме ли се?

# 71
  • Мнения: 2 161
Не,само предполагам. Simple SmileАз поне не познавам красива жена,която да не е толерантна към външността на останалите жени.Плювните са приоритет на тези,които никога не биха имали това,което грозно обсъждат.

# 72
  • Мнения: 6 206
Chanel, нямам нищо лично против момичето. Все пак Пловдив е малък град, писна ми да ходя и да си редактирам изказванията за някой си, пък и с тези архиви. Мани, бегай.
Но не мога да се въздържа и да не кажа, че по тази снимка е играл толкова фотошоп, че няма накъде повече... Нито косата е косата, нито ханша, нито нищо. Особено пък ханша. Позволи ми да съм виждала нещата и да знам, че не изглеждат по точно този начин. В което няма нищо лошо.
Държа да кажа и да ми се пише в актива
Аз харесвам Десислава. Laughing

# 73
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Истината е,че Деси е доста набръчкана и отпусната за нейната възраст,видяхме я в Брадъра,а това по кориците с компютърните корекций всички го знаем.

# 74
  • Мнения: 4 435
Аз пък много й харесах дупето във VIP Brother.Пищна е,но за мен това е секси.

Общи условия

Активация на акаунт