За миглите

  • 2 652
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 822
Нащо няма от кой да вземе  Confused  и на двама ни са средна работа. Ми квот такова.  Като няма дълги мигли поне да има дълги крака  Wink

# 16
  • Мнения: 7 106
Аз продължавам да твърдя, че това са поредните бабини деветини! Нито аз, нито таткото сме с дълги мигли, но дъщеря ми явно си е избрала тези на вуйчо си, защото е с невероятно дълги, гъсти и извити миглички без да съм правила каквото и да е. Мен така са ме постригвали до кожа почти до първи клас за да ми се сгъсти косата, ходила съм като момче, а сега ми е.....абе нищо особено. Само дето е лъскава, ама това не е от постригването.
Момичета, всичко си е ген  Grinning !

# 17
  • Мнения: 7 837
Цитат на: Hugsy
Ммм да. Много мило. Съжалявам че попитах Sad

Ти пък, не се засягай сега  Wink
Направи каквото решиш. Аз просто изтръпвам от гледката - ножица до бебешки очички

# 18
  • Мнения: 4 358
Не е вярно.
Дължината на миглите е до ген, не до суеверия  Wink

# 19
  • Мнения: 304
Моите майка ми ги е рязала и сега хич ги няма никакви Sad

# 20
  • Мнения: 987
Цитат на: debelanata
Моя син се роди без мигли - след 40 ден поникнаха, ела да го видиш каква е прелест [[/url]

и моя така . ама и аз мисля че е до ген , защото пьк яна се роди сьс супер дьлги и гьсти мигли . а сега са и още по дьлги . мойте са такива , та мисля че са се матнали на мен ( ех тази циганка.. oops .) .

# 21
  • Мнения: 558
Майка  ми ни ги е рязала като  малки, ама сестра ми като видяла от нея веднъж хванала и ми ги отрязала (разликата ни е 4 години)- представете си как го е направила щом сега мойте не са много дълги и извити, а нейните са си екстра Twisted Evil

# 22
  • Мнения: 2 274
Моите мигли са рязани и имам невероятно дълги мигли, но това е, защото и майка ми и баща ми имат такива. ..
 На големият ми син миглите на горния и долния клепач понякога се заплитат в края на окото, толкова са гъсти и дълги, но никога не съм рязала...
Явно е до ген!

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Аз съм си рязала моите мигли през лудите ми тийнейджърски години и резултатът е, че израстнаха неравномерно - една стана дълга, друга - не...а това не е много красиво Embarassed , дори със спирала трудно го оправям проблема Sad

# 24
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
на мен са ми ги рязали.
ефект - никакъв.

какви ще са миглите на детето се определя от гените, не от бабините деветини...

# 25
  • Мнения: 4 358
Цитат на: rossitza
Моите майка ми ги е рязала.......
Те и моите са рязани - наистина са много дълги, но продължавам да не вярвам, че са станали такива заради подрязването  Rolling Eyes

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 822
Явно е мит. Благодаря на всички. Спасихте беба от ножицата  newsm62 . Дано да си има newsm03

# 27
  • София
  • Мнения: 13 206
Цитат на: Hugsy
Аз да питам: Вярно ли е че ако се отрежат миглите на бебето до 40 ден след раждането  стават по дълги и гъсти. Една колежка казва че е вярно. Тя е отрязала и на сина си /а той има страхотни мигли/ и на внука си /него не съм го виждала Simple Smile/ ама казва, че и неговите пораснали хубави
Мен обаче ме е страх да не взема да го прецакам бебока нещо.
От друга страна си представям една кокона  4470
Мит или риалност Wink

Абсолютно не е вярно!!!!
Освен това на новородените очичките са по-различни, като подпухнали са. Миглите някак се крият... На моята дъщеря като се роди не й се виждаха миглите. Като се пооформи личицето, доста след 40 ден ела да видиш какви мигли се показаха... Grinning

# 28
  • Мнения: 790
Не е вярно.

# 29
  • Мнения: 216
Аз пък не виждам проблем да и резнеш само крайчетата, но наистина само крайчетата........просто съвсем малко. Аз така направих преди месец. Ще видим дали има резултат. Сега сме само на 6 месеца...

Общи условия

Активация на акаунт