Ще ходим ли утре на училище?

  • 18 573
  • 211
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 743

А да ти кажа честно, донякъде съм щастлива, щото ми е по-спокойна дневната програма с 1 задължение по-малко. Гледам и щерката се радва на липсата на уч. занятия.

Точно така е и при нас...и на мен ми е по-спокойно (за сега), защото и без това ходи 3 пъти седмично на тренировки и два пъти на английски Rolling Eyes

# 61
  • Мнения: 2 829

А да ти кажа честно, донякъде съм щастлива, щото ми е по-спокойна дневната програма с 1 задължение по-малко. Гледам и щерката се радва на липсата на уч. занятия.

Точно така е и при нас...и на мен ми е по-спокойно (за сега), защото и без това ходи 3 пъти седмично на тренировки и два пъти на английски Rolling Eyes




а после--като се сетя какво Ни чака ooooh! ooooh! ooooh! и родители и деца-изпуснатото ще им излезе  през носа
в Румъния учителската стачка е продължила 2 месеца ooooh! ooooh!

# 62
  • Мнения: 3 743
...
а после--като се сетя какво Ни чака ooooh! ooooh! ooooh! и родители и деца-изпуснатото ще им излезе  през носа
в Румъния учителската стачка е продължила 2 месеца ooooh! ooooh!

2 месеца Shocked, нали казват, че ако продължи повече от месец и ще трябва да анулират годината.

# 63
  • София
  • Мнения: 4 867
Разбрах, че в една софийска гимназия учителите стачкуват на смени. Едната седмица учениците учат по половината предмети като им преподават двойно повече материал, на втората седмица учителите се сменят.

Някой знае ли как са протекли учебните години в Румъния и в Гърция след учителските стачки там?

# 64
  • Мнения: 25 647
А как се анулира учебна година, някой знае ли?  Laughing
Какво, ще разпуснат училищата, децата - вкъщи, учителите - и те, министърът какво ще ръководи?  newsm78
Плашат гаргите, другарки и другари.   Mr. Green

# 65
  • Мнения: 303
А какво значи да анулират годината - че няма да ходят децата до края на годината на училище ли newsm12. Какво ще правим тогава ??!!!

# 66
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Едната седмица учениците учат по половината предмети като им преподават двойно повече материал, на втората седмица учителите се сменят.

намериха му цаката, ей...  Twisted Evil
Все пак 1/2 заплата е повече от 0-лева.

# 67
# 68
  • Варна
  • Мнения: 10 791
Цитат
В четвъртък учителските синдикати са поканени на среща при президента Георги Първанов, а на следващия ден - петък, от министър Вълчев.


И ако в петък до нищо не се споразумеят... Що чак в петък ще се срещат?!?! Другата седмица пак ли да се чудим какво да правим с децата... Направо вече взе да ми писва.

# 69
  • София
  • Мнения: 1 951
На мен отдавна ми писна.Ако звънна на госпожата,за да я питам нещо ,не си вдига телефона.А моите деца ме питат по три пъти на ден кога ще ни заведеш на училище.

# 70
  • Мнения: 3 537
А какво значи да анулират годината - че няма да ходят децата до края на годината на училище ли newsm12. Какво ще правим тогава ??!!!
едва ли!

# 71
  • Мнения: 98
Ако  анулират  учебната годината учителите какви заплати ще взимат като няма да работят през това време.

# 72
  • София
  • Мнения: 62 595
Никой няма да анулира нищо. Представяте ли си какво ще стане? Ако няма кой да гледа децата, защото няма учебна година, икономиката трябва да замре. И тогава действително ще има много социални и икономически и политически проблеми.

# 73
  • Мнения: 11 607
Утре - четвъртък - децата не са на училище, нали?

# 74
  • Мнения: 6 029
Утре - четвъртък - децата не са на училище, нали?

не....

Общи условия

Активация на акаунт