Ще ходим ли утре на училище?

  • 18 597
  • 211
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 62 595
Утре - четвъртък - децата не са на училище, нали?

Някаква надежда прозира тук, нали?  smile3503

# 76
  • Мнения: 2 567
Преди малко научих от госпожата ни по немски, че вчера са взели решение стачката да продължи. Вече няма срок. По точно, срока е докато не бъдат приети исканията им. Явно не е вярно това, че нещата почват да утихват и учителите се предават.
Тяхното училище се включва от другата седмица, че нещо били закъснели с оправянето на документите.
Това важи за училищата от региона ни. Не знам как ще е за другите региони, но сигурно няма да е по различно.

# 77
  • София
  • Мнения: 62 595
Точно сега не трябва да се отказват. Преполовили са борбата.

# 78
  • Мнения: 3 537
Точно сега не трябва да се отказват. Преполовили са борбата.
Peace

# 79
  • София
  • Мнения: 1 951
Точно сега не трябва да се отказват. Преполовили са борбата.
Peace
Ако се откажат днес или утре това ще е караят на тяхната битка.

# 80
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

за какво?
заради кого?
за чии?

# 81
  • Мнения: 2 567
Ами да. И аз вече не виждам смисъл да спира стачката. Няма смисъл да се прави крачка назад, защото това ще се повтаря година след година. По добре да се реши веднъж за винаги този проблем. А ако покрай заплатите се реши и проблема с образователната ни система още по доволна ще съм  Simple Smile

# 82
# 83
  • Мнения: 2 567

Явно тукашните учители са знаели предварително изхода от днешната среща и още вчера са си взели решението за продължаване на стачката  Simple Smile

# 84
  • София
  • Мнения: 62 595

За мен.
Какво очакваш да ти отговоря? То десетки страници се изписаха по въпроса

# 85
# 86
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141

за всички деца. Защото както вървят до сега нещата в рамките на 10 год образованието в България ще загине. В инспектората в София моя близка, която е била преди няколко дни ми каза, че има 200 свободни места за учители.

# 87
  • Варна
  • Мнения: 10 804
Много са сериозни в Бургас - първо гладна стачка, сега ще напускат...

И къде ли ще отидат да работят, ако напуснат?

# 88
  • Мнения: 13 512
Много са сериозни в Бургас - първо гладна стачка, сега ще напускат...

И къде ли ще отидат да работят, ако напуснат?


Според мен за 300 лева на много места могат да си намерят работа. Една част ще си стоят в къщи и ще дават уроци/ ккто и досега са го правели/, а останалите биха могли  да си намерят друга работа. Аз имам няколко приятелки, които нпуснаха училищата и веднага си намериха по-добра работа.

# 89
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Много са сериозни в Бургас - първо гладна стачка, сега ще напускат...

И къде ли ще отидат да работят, ако напуснат?


Според мен за 300 лева на много места могат да си намерят работа. Една част ще си стоят в къщи и ще дават уроци/ ккто и досега са го правели/, а останалите биха могли  да си намерят друга работа. Аз имам няколко приятелки, които нпуснаха училищата и веднага си намериха по-добра работа.


Съгласна съм. Моя близка и се наложи една година (учебна) болничен и тя сподели, че хем си е починала, хем с уроци много повече е изкарвала.

Общи условия

Активация на акаунт