Re: Темата на Нова " Кой те би?"

  • 4 405
  • 100
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 622
И аз ще гледам

# 16
  • Мнения: 25 651
Ясно. Каквото и да покажат, ще е гадно. Заради стачката.

Нова ТВ и БТВ честичко си позволяват да манипулират общественото мнение. Да се чуди човек това частни медии ли са или правителствени?  newsm78  Sick

# 17
  • Мнения: 1 858
Ясно. Каквото и да покажат, ще е гадно. Заради стачката.

Нова ТВ и БТВ честичко си позволяват да манипулират общественото мнение. Да се чуди човек това частни медии ли са или правителствени?  newsm78  Sick

Къде е манипулацията в случая? Сега се е случило, сега го показват. Или може би трябваше да изчакат да мине стачката и тогава да го покажат?! Безобразното в случая, е че някаква джофра е посегнала на дете! И то не само посегнала ами била по най- бруталния начин (съдя по белезите).

# 18
  • Мнения: 25 651
Къде е манипулацията в случая? Сега се е случило, сега го показват.

 

Кога сега? Днес? Вчера?  newsm78
Ааа, сетих се! Някоя гадна стачкоизменничка ще да е била!  Mr. Green
Или неквалифицираният персонал, нает да запълва бройките на стачкуващите учители. Което май доказва, че не от всяко дърво става свирка, колкото и да си мислят обратното околните...  Whistling

# 19
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Видях рекламата....ще гледам.

# 20
  • Мнения: 2 732
Къде е манипулацията в случая? Сега се е случило, сега го показват.

 

Кога сега? Днес? Вчера?  newsm78
Ааа, сетих се! Някоя гадна стачкоизменничка ще да е била!  Mr. Green
Или неквалифицираният персонал, нает да запълва бройките на стачкуващите учители. Което май доказва, че не от всяко дърво става свирка, колкото и да си мислят обратното околните...  Whistling
Ами те яслите не стачкуват .Там са медицински сестри все пак Thinking

# 21
  • Мнения: 6 417
С чантата се било одрало...Я да си видя аз така одрано с чантата детето, пък госпожата ще я маскирам после като зебра.  Crossing Arms

# 22
  • София
  • Мнения: 15 470
И слепия ще види, че това са следи от дълги нокти.Трябваше само да проверят коя от лелките и сестрите е с дълги нокти.Един по-силен шамар и това е резултата.Виждала съм го.

# 23
  • Мнения: 73
И на тези си поверяваме децата...боже. В крайна смета директорката си каза каква и е болката "Не сте си платили таксата". И пак излязоха с чисти ръчички и изключиха детето.

# 24
  • Мнения: 5 468
Оф... не ми приличаше да е от чантата Tired... А и лелята, и директорката бяха супер с нагло поведение. Какво ги прави такива? newsm78 Лелята говореше направо с истерични нотки в гласа си. Представям си пред децата, как говори...
Задрала е яко детето през врата, някакси... как - не знам.

# 25
  • София
  • Мнения: 62 595
Но и родителите не отстъпваха по простотия. Мислеха, че ТV им е адвокат.

# 26
  • Мнения: 2 229
Може и случайно да е станало, но да си бяха признали, да не сме слепи, че се правят на ощипани. #Crazy

# 27
  • Мнения: 5 468
Може и случайно да е станало, но да си бяха признали, да не сме слепи, че се правят на ощипани. #Crazy
Да бе... още на вратата, като е предавала детето, оная лелка е можела да каже: Аман-заман, днес тръгнах да я събличам и й свалям блузата, а тя се врътна рязко настрани и се опита да избяга от мен... или нещо такова... и я одрах по шията, без да искам. Някакви такива да ги беше казала..., а тя - праска врати и не иска да говори повече с тях. Как няма да иска? Това са родителите на детето, в крайна сметка! И сега? Че и лъже... трябва да я осъдят. И директорката. Защото се правеше на много отворена.

# 28
  • София
  • Мнения: 62 595
Съмнявам се, че някой би си признал пред камера.
Наистина изглежда одрано, но не не мога да бъда сигурна. Само не разбрах дали медицинското се изгови пред камерата или е било готово преди да извикат ТV

# 29
  • Мнения: 32
Извинете, за коя ясла ставаше въпрос, че изтървах началото?

Общи условия

Активация на акаунт