За биберона-залъгалка

  • 1 344
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 079
Изварявах ги всеки ден до 3 - 4 месеца, до 6 м - през ден, а след 6 м - само хубаво миене + препарат. По принцип залъгалките трябва да се сменят на 2 - 3 месеца. Peace

# 16
  • Мнения: 476
Изварявала съм залъгалките само като нови.После ги миех само с гореща вода.


Аз също съм така! Тъй като прочетох на опаковката на Нук, да не се изварява. Вече сме с 3та бибка, но причината е че вътре в самия силикон влиза мляко по някакъв начин и стои на бели лентички.

# 17
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Стерилизирам ги,преди това ги мия.
Ти колко време си я ползвала тази залъгалка?Доколкото знам максимума е 3 мес,аз ги сменям на месец,месец и нещо

# 18
  • Мнения: 2 677
Никога не съм изварявала каквото и да било.
Залъгалките почиствам предимно само с вода - хвърля ги непрекъснато и предполагам, че за ден-два нищо не би останало от тях, ако всеки път ги търках с четка.

# 19
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Не съм изварявала, някой залъгалки дори не могат да бъдат изварявани. Измивам добре с гореща вода и сменям често ... като се замисля колко биби имаме до сега май съм ги сменяла на 3-4 месеца.  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 983
Аз ги изварявах всеки ден до 8 месеца. Сега веднъж на 10 дена, но се шашкам повече и за това. С шишета на Авент съм. Никога не съм сменяла биберон, защото се е късал. Само когато сменям броя на дупките.

# 21
  • Мнения: 1 044
Стерилизирах бибата в стерилизатора. След навършване на 1 г. ги миех с вода само.

# 22
  • Мнения: 291
Мия с препарат и после стерилизирам, а доскоро миех с бебешки сапун. А ако м/увременно падне, изплаквам с вода, за предпочитане гореща, но в парка имам само минерална под ръка Laughing

# 23
  • Мнения: 122
благодаря много момичета Hug

# 24
  • Мнения: 1 531
сменям ги на към 2 месеца, стерилизирам  Heart Eyes  а ако ще ги миеш, гледай да е с бебешко сапун4е поне, според мен  Peace  би могла да пробваш с по-добра марка,макар 4е камера май са си ок  Peace

# 25
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
дакато беше малък бебо съм стерилизирала бибата, иначе по принцип я измивам  само с вода без да ползвам разни препарати, сапуни и т.н.  Peace

# 26
  • Мнения: 640
Сменяла съм залъгалките доста често.
На 6 месечна възраст вече ги плакнех само с вода.

newsm10

Общи условия

Активация на акаунт