на 2м. сме -да започвамели със сокчетата

  • 1 456
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 401
Сокче пие откакто стана на 1 год.

# 16
  • Мнения: 4 546
след годинката ще давам

# 17
  • Мнения: 2 616
Мери, с времето ще се научиш да пропускаш повечето неща, казани ти от педиатрите покрай ушите си. Сега те съветвам да отделиш 1 час и да прегледаш библиотеката БИБЛИОТЕКА. Има страхотна статия на американските педиатри за соковете Становище....., както и много хубави неща за захранването!

# 18
  • Мнения: 10
От доста майки чувах,че са започнали да дават сокчета от средата на 2-рия месец.На мен обаче ми се стори много рано и започнах към края на 3-тия с по една лъжичка и увеличавах всеки ден,но педиатъра ми каза,че мога да мина направо на 40 мл дневно м/у храненията.Детето го приема добре.
Но каквото и да си говорим ,при всяко дете всичко е индивидуално....

# 19
  • Мнения: 136
Ами ние сме на 2 години и още не сме ги почнали Wink Само вода и айрян. И кърма, де Peace

# 20
  • Мнения: 1 427
Сокчета най-добре след година, но може  по принцип след 6-7 месец.

# 21
  • Мнения: 4 401
аз на 4 м почнах по принуда заради запека и по няколко капки един два пъти в седмицата и още ми е съвестно .

# 22
  • София
  • Мнения: 6 258
Thinking Здавейте майки.Вече сме на 2м. и ми казаха да почна със соковете.Вие кво мислите?Кога почнахте? newsm78
Много ви е рано. Аз започнах (с баткото) на 9м., но всъщност сокове/вода/чай пропи след годинката. Сега с бебо пак така ще постъпя. Peace

Общи условия

Активация на акаунт