Ориенталски танци (Belly Dance) във Варна

  • 62 341
  • 585
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 448
Завършихме първия танц вчера /мен ме нямаше де  Embarassed/ и днес започнахме нова хореография  Party Мен ми се видя страхотна, но в същото време и доста трудна, хич не знам аз дали ще се справя  Blush

Последна редакция: нд, 18 ное 2007, 20:38 от baileys

# 301
  • Мнения: 5 500
Много жалко, че изпуснах вчера и днес, а и така се очертава и за следващата седмица! Ще се опитам да наваксам!
Накрая изпит ще има ли Mr. Green?

Последна редакция: пн, 19 ное 2007, 09:05 от AFRODDITA

# 302
  • Мнения: 5 263
И аз не можах да дойда вчера и днес, но нямаше как  Rolling Eyes Дано не съм изтървала много  Confused

# 303
  • Мнения: 11 747
Ох,аз изтървах само неделя,ама много ме е яд!! Close Close Точно новата хореография,така ми се танцуваше... Twisted Evil
Изтеглих си музиката,сега само мога да си представям какво се танцува... Sad

# 304
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
За изоставащите , както виждам много сме предлагам Доротея и Аджа да снимат клипче и да ни го пуснат  Mr. Green
Аз ще пропусня и другата седмица....събсем ще съм назад Cry Cry

# 305
  • Мнения: 11 747
и аз искам клип,искам клип!!! Peace
другата седмица вече съм там,жива или умряла! Crossing Arms

# 306
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
За изоставащите , както виждам много сме предлагам Доротея и Аджа да снимат клипче и да ни го пуснат  Mr. Green
Аз ще пропусня и другата седмица....събсем ще съм назад Cry Cry
И аз съм си го мислила!!Не знам дали е удачно и удобно,  newsm78 но ще е полезно, защото винаги ще има изоставащи и такива, които не са могли да дойдат в едни, два или три дни.. желанието обаче не липсва, а тези, които са напреднали, ще се дразнят, че има изоставащи и заради тях ще тъпчат на едно място... Сигурна съм, че ще се появи такъв проблем, та и аз си мислех за клипче със стъпките и да се блъскаме в къщи!!!  Mr. Green

# 307
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Съгласна съм клипа да е срещу парола и заплащане, за да няма тарикати  Mr. Green
На всичко съм съгласна...

# 308
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Съгласна съм клипа да е срещу парола и заплащане, за да няма тарикати  Mr. Green
На всичко съм съгласна...
Ти пък сега не бързай пари да даваш, без да ти искат!!!!  Mr. Green Twisted Evil  Wink

# 309
  • Мнения: 332
могат да уговорят друг час за изпусналите и друг за напредналите.Защото напредналите наистина ще се дразнят ако тропат на едно място.Няма да им е интересно.

# 310
  • Мнения: 5 263
А дали няма начин да има един, два часа и през седмицата, за тези които не могат да ходят събота и неделя?

# 311
  • Мнения: 164
 PeaceРазбира се, има го като вариант да разделим групата на напреднали и начинаещи, което е и  практика в повечето денс школи, но за тази цел най-напред трябва да имаме една постоянна бройка която дори разделена на 2 да "оползотвори" голямата зала. Материалът засега също не е достатъчно много за да определим кой е напреднал и кой начинаещ. С времето си ще се изгладят тези неща. Wink
За евентуални занятия и през седмицата засега е невъзможно тъй като се съобразяваме с инструктурите които работят към Хуни. Ние сме  само наематели и искат от нас в началото на месеца да заявяваме претенции за часове и зали(съобразени с тях).
Радваме се на ентусиазмът ви! Продължавайте в същия дух! Simple Smile Всичко добро!  Party

# 312
  • Мнения: 1 448
Няма да е лошо ако за декември се освободи зала и за едно занимание през седмицата  Praynig  Ажда, Доротея, а в Палах проверявали ли сте за зала? Там часовете са  нарядко и залата е често свободна, аз живея наблизо мога да мина да проверя условията за наем ако искате  Peace

# 313
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
А да питам има ли развитие на нещата с кърпите? Да не си остана без дрън дрън за гъзето?

Последна редакция: пн, 19 ное 2007, 16:24 от Mimito

# 314
  • Мнения: 11 747
А на мен Хуни ми е на по-удобно място,отколкото Палах...,май Thinking

Общи условия

Активация на акаунт