Ориенталски танци (Belly Dance) във Варна

  • 62 281
  • 585
  •   1
Отговори
# 315
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
айде да не казваме на кой къде му е удобно.. че хиляда жени на едно място- АЗ искам в Трошево!!!! Whistling Crossing Arms Mr. Green Hug

# 316
  • Мнения: 274
Ако тепърва се включа, ще успея ли да наваксам? Няма да скромнича и ще си призная, че ми идва "отръки" да връткам тумбак, макар и с космически размери.......

# 317
  • Мнения: 1 448
Кърпи ще има в събота, аз пак ще пропусна, но неделя съм на линия и смятам да си закупя /да ми оставите една ей/  Laughing  Blush

# 318
  • Мнения: 5 254
Запазете ми 3 кърпи  Peace

# 319
  • Мнения: 5 500
За мен също, подходяща за бяла пола, няма да ме има и следващите два пъти, но от декември съм на линия Peace

# 320
  • Мнения: 5 254
Вижте какво ми пратиха http://bellydance.start.bg/ 

# 321
  • Мнения: 1 448
Toзи сайт и аз го имам, то ми трябва 1 месец сигурно докато разгледам всички линкове  Crazy Не знам дали ви пуснах този - http://search.nicksoft.info/?dbgq=belly+dance&mm=0&o=0&grp=3

# 322
  • Мнения: 11 747
Toзи сайт и аз го имам, то ми трябва 1 месец сигурно докато разгледам всички линкове  Crazy Не знам дали ви пуснах този - http://search.nicksoft.info/?dbgq=belly+dance&mm=0&o=0&grp=3
e,сега не мога да ги изтегля Confused - жалко... Tired
много ми се танцува... Flutter

# 323
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Кой ще ми вземе пендари за танци? Иска и аз един кърпа, черен с парици и жълтици?
Аз въобще се каня в Съботния ден да дода да видя, да пипна, да разкърши снага, но мож да се отлож туй начинание. Мое да се случи пререкание. Скажете, моля ви са каквай процедурата, за да подготвя хапаратурата? Къде да запиша мене си, на имейл, на талафон или на място в Хуната?  Crazy

Ха, ами онлине арабско радио с танцувална музика да сте срещали?? 4470

# 324
  • Мнения: 2 978
Имам една молба.
Може ли и на мен да ми изпратите такава кърпа? Praynig
Аз ще си заплата транспорта до София.

Благодаря, ако някой се навие де Blush

# 325
  • Мнения: 1 448
Вини, в София продават сигурно на 100 места  Hug Потърси и ако не намериш ще оправим дреболията  Peace

# 326
  • Мнения: 2 978
Вини, в София продават сигурно на 100 места  Hug Потърси и ако не намериш ще оправим дреболията  Peace

Ok, благодаря.

# 327
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Вини, в София продават сигурно на 100 места  Hug Потърси и ако не намериш ще оправим дреболията  Peace

Вини, някъде четох че на Илиянци(ако така се казва  Embarassed) имало сергия на която се продават всякакви облекла - шалвари, кърпи, бюстиета, дори и пантофки! PeaceОтиди и докладвай после да ни дразниш!

# 328
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Вини, в София продават сигурно на 100 места  Hug Потърси и ако не намериш ще оправим дреболията  Peace

Вини, някъде четох че на Илиянци(ако така се казва  Embarassed) имало сергия на която се продават всякакви облекла - шалвари, кърпи, бюстиета, дори и пантофки! PeaceОтиди и докладвай после да ни дразниш!
А сестра ми каза, че някъде имало и цяла улица с такива магазинчета за кърпи и подобни аксесоари на пазара кирковски и на у. цар симеон, което пак било някъде там!!!

# 329
  • Мнения: 2 978
Яяяя гледай ти. Аз къде живея ooooh!


Благодаря Ви момичета.
Приятно танцуване- завиждам Ви Embarassed  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт