Ориенталски танци (Belly Dance) във Варна

  • 62 311
  • 585
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 164
Правим пауза до края на месеца. Нямаме часове в момента. Ще обявим във форума началото на часовете отново.
Всичко добро!  Hug

# 526
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Успешна сесия момичета!
Ще чакам да пишете кога започвате. Моята сесия свърши и вече нямам търпение да потанцувам малко Peace

# 527
  • Мнения: 164
Благодарим!   bouquet
На теб честито, че си минала сесията и ти желаем приятна почивка!   Wink

# 528
  • Мнения: 198
И аз ще чакам с нетърпение, че ми се танцува вече  Hug

# 529
за мен това е нещо неповторимо!на мен ми се отдава затова с удовоствие бих се записала за доусьваршенстване!  Heart Eyes

# 530
  • Мнения: 22
Здравейте! Непростимо, че чак сега попадам на темата. Дайте малко повече информация за начинаещите - трябва ли да изчакам да се сформира група или мога да се включа по всяко време? Вземете ме, моля Praynig

# 531
  • Мнения: 43
На кирилица - на кирилица. Simple Smile

От Варна съм! Аз така намерих темата, ориенталски танци във Варна.

За мен е хоби, така че бих се занимавала с това когато има възможност, т.е. по всяко време, когато не съм на работа. Събота или неделя е идеално за ме по тази причина. Къде? Нямам никакви претенции, стига самото място да става за танцуване. Simple Smile

# 532
  • Мнения: 164
Здравейте! Непростимо, че чак сега попадам на темата. Дайте малко повече информация за начинаещите - трябва ли да изчакам да се сформира група или мога да се включа по всяко време? Вземете ме, моля Praynig

Засега не можем да дадем инфо относно начинаещите групи. Обикновено подържаме средно ниво и се съобразяваме с мнозинството. Когато разбира се, има начинаещи в повече, сформираме отделна група. Wink

mahidevran,
тук не е място за лична реклама и предложения от този тип, най - малко от етична гледна точка. Направи си собствена тема, не е много сложно!

# 533
  • Мнения: 4
Здравейте и от мен, с интерес прочетох цялата тема защото от година съм се запалила по тези танци. За мен ще е удоволствие да присъствам на Ваши занятия, затова Ви моля да ме известите когато сформирате нова група. Мога да кажа, че още 3 момичета са  напълно сигурни че биха се записали те.
Моят email е на koeva_koeva@abv.bg. Ще съм Ви безкрайно благодарна ако ме известите когато сформирате нова група.
 Praynigдано да се сформира по-барзо защото много ми се танцува  newsm18 поздрави хубав и успешен ден!

# 534
  • Мнения: 246
Хайде и аз малко късно Embarassed ,но пък ....
Прочетох тук-там какво пише,най-забавно беше сравнението КЮЧЕК Joy!
Не мога да повярвам #Crazy,но все пак който някога е виждал истински belly dance,не би се изразил по този начин...Аз няма как да се запиша Sad,понеже Варна ми е малко далечко ,но ще следя какво се случва с интерес Hug

# 535
  • Мнения: 22
Привет Коева! Хайде с теб и трите ти приятелки да се организираме и когато курсът отново започне, да отидем направо на място. Току виж сме се оказали достатъчно за нова група начинаещи. Ако пък не и ако ми позволят, желанието ми е толкова голямо, че - честно казано, бих се поразкършила около момичетата - средно ниво, както мога и според каквото схвана. Simple Smile   

# 536
  • Мнения: 5 500
mahidevran, ти не разбра ли какъв е проблема newsm78
Ти си съгласна да водиш тренировки без пари, а тази тема е създадена с по-друга цел Mr. Green

# 537
  • Мнения: 3 425
Извинявам се предварително за офф-а:

Първи стъпки  Mr. Green

# 538
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Аз не виждам нищо лошо в конкуренцията!

Защо да няма повече от едно място на което да танцуваме?
Танци могат да се водят и от аматьори с голямо желание!

# 539
  • Мнения: 333
Момичета чета постовете на някои от вас и направо съм изумена от това, което виждам - за съжаление.  Rolling Eyes
Реакцията на DilQRa`към mahidevran не беше, защото тя е конкуренция, напротив колко е хубаво и нека да има хора, които се занимават и са запознати с бели денс, това означава, че в България вече хората са успели да различат ориенталския танц от кючека.И аз лично се подразних от първия пост на махидевран, в който тя едва ли не ни изкара като лоши преподавателки (без да е присъствала в нашите занятия) и си прави реклама в тема, която е създадена с "друга цел".
S radost bih hodila pri instrukturi ako ima njakude - no mnogo sum se razocharivala. Ako ima entusiasti i stiga da ima kude, az samata bih vodila kato naprednala.

mahidevran, ти не разбра ли какъв е проблема newsm78
Ти си съгласна да водиш тренировки без пари, а тази тема е създадена с по-друга цел Mr. Green


Да темата е създадена с цел - да достигнем и да открием жени, които все още не са запознати с тази култура и с тези танци и да се свържем с желаещите от тях и да им покажем и да им дадем от нашите знания. А ако опираш въпроса до материалното - както знаеш, както навсякъде всяка услуга се заплаща.

И нали щом е  безплатно и е на аванта...типична бай Ганиовска работа.  Mr. Green

Всеки, който иска да посети нашите занятия може да се свърже с нас единствено чрез имейла ни или телефонните връзки, които сме дали в предните страници.

Останете със здраве!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт