1-ви Ноември посрЕщни и Излишните киЛца в Октомри оставИ!

  • 10 472
  • 327
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 416
jiadira добре дошла,естествено ,че те приемаме и ще те подкрепяме ! Hug Hug Hug
Сподели на каква диетка си!Какво си избра!  bouquet

мами цвети, миличка как е японското?
Hug Heart Eyes  bouquet
Кисче слънце супер е японската 5 дни вече ,ама съм си обещала чак на 12 да се меря та ще видим токава  newsm78

# 61
  • Мнения: 523
Аз утре правя Лунната и след това се пльоскам при Монодиетичките Mr. Green
КиСчЕ,ти не си ли там newsm78
Ами не ,то аз пак си пазя монодиета ама друга!Че там не ми харесва яденето на яйца и зеленчуци! ooooh!
А аз от лунната се отказах,защото всеки път гладувам като луда и накрая нищо!Явно на мен не ми влияе!Успех!
  bouquet  bouquet  bouquet


мами цвети, миличка как е японското? [/b] Hug Heart Eyes  bouquet
Кисче слънце супер е японската 5 дни вече ,ама съм си обещала чак на 12 да се меря та ще видим токава  newsm78

То и аз реших да се тегля в края на всяка диета вече,защото иначе само се ядосвам и ги прекъсвам!Повече така НЕ!Пожелавам ти да се похвалиш с  много хубави резултати!  bouquet  bouquet  bouquet

# 62
  • Мнения: 496


Мами как ще издържиш толкова време да не се претеглиш. Аз се меря сутрин и вечер, като нямам търпение. Успех Peace

# 63
  • Варна
  • Мнения: 793
Обещавам, че на 1.11. ще тежа с 3кг по-малко  Party

# 64
  • Мнения: 958
Здравейте!От вчера съм режимна,1-ви,понеделник и при това с намалявяща луна,идеално начало за диета!  newsm10 Аз съм втори ден на протеинова диета,целта ми е ако мога да изкарам 5 дни,след което да направя Скарсдейл,много любима моя диета,преди 2 години успях да отслабна доста с нея и доста време си бях прилични килограми благодарение на навиците,които си бях създала тогава.За съжаление миналата зима програмата ми се промени и оттам килцата скочиха нагоре  newsm45 Напишете какъв режим спазвате ,за да сме си максимално полезни една на друга.Успешен диетичен ден на всички и много приятни емоции!

# 65
  • София
  • Мнения: 1 635
Аз утре правя Лунната и след това се пльоскам при Монодиетичките Mr. Green
Нещо подобно и аз съм решила. Ще редувам 5 дни моно с лунната и така три пъти, после ще видя до къде съм стигнала и ще мисля какво да правя останалите 10 дни от месеца.

# 66
  • Мнения: 523
jedira със Скарсдейл колко свали?Аз имам книгата ,,но понеже има някакви храни ,които едва ли ще намеря в бг и никога не съм я правила!Всъщност,тя не ми се струва никак сложна! newsm78 Успех с протеиновата!  bouquet  bouquet  bouquet

m_mm аз си харесах една моно ,която ми се струва лесна и вкусна и мисля и нея да направя в скоро време!  bouquet

# 67
  • София
  • Мнения: 1 635
КиСче ще споделиш после има ли резултат, ако да ще я пробвам и аз.
Имам доста да свалям да ще има да поредувам различни диети с периоди на задържане, докато стигна желания резултат.

# 68
  • Мнения: 2 147
Аз съм на Дюкан, но в момента заради гроздобера Simple Smile съм 3-та фаза Дюкан newsm78 Hug

# 69
  • Мнения: 2 631
Аз пък в офиса не мога да си позволя нито една от готовите диети, затова разчитам на пиенето на много минерална вода и горе-долу разделното хранене... Има резултат  Peace За 2 месеца свалени 5кг. и по 4 санта от кофти зоните  Mr. Green
Продължавам си така  Heart Eyes

# 70
  • Мнения: 533
Запис и от мен .
Ръст 178  и  80кг.
Смятам на 01.11.2007 да тежа  68 кг. 

# 71
  • Мнения: 516
Казвам - 2 кг , за да не се изложа повече  Sick

Ръст 164 см  и   тегло  113 кг

# 72
  • София
  • Мнения: 515
Аз утре съм на лунната,ако има желаещ започва от 13:06ч.

# 73
  • Мнения: 345
Аз съм на плодове и чай с мед .До края на месеца може би ще съм си приключила захранването.Може да направя  и някоя лунна.успех на всички!

# 74
  • Мнения: 65
За септември се изсилих и обещах, че ще сваля 5 кг. Успях да изхвърля само три.Сега за октомври мисля да сваля още 3 е да мина под 75 кг.
Дано да успея.

Общи условия

Активация на акаунт