Работна тема - 9.10.2007, 13.00 пред МТСП, ул.Триадица 2

  • 19 384
  • 350
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 274
Ами, дори и да им ги вдигнат с 13,2 % това прави пак по-малко от 200 лв за минималната, която получавата в момента... Но, от друга страна, там пише, че СРЗ на социалните работници ще е около 300 лв.
А пук и обещаните 2млн и 300 хил....
Може би няма за какво да й искаме оставката в такъв случай - ето, ще ни запушат устата с това, че по въпроса се работи...

Последна редакция: пн, 01 окт 2007, 00:51 от НЕ ЩА

# 31
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
В края на срещата се заговорихме и за нещо много важно - всъщност домовете са под надзора и на Министерството на здравеопазването,Министерството на образованието - трябва да помислим как и съответните им министри да бъдат подведени под отговорност - май ще се наложи още оставки да искаме Twisted Evil


За мото предлагам нещо от рода - Да направим живота на тези деца цветен!/предвид флаерите,които ще бъдат черно-бели/-до сега имат черен живот - нека им покажем ,че този живот може да бъде много красив  и много цветен!

# 32
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Линде,тя вдига заплатите им с много малко,а това не решава проблемите PeaceОстават още доста да ги измъдрят.Аз мисля,4е ще ни подкрепят,трябва да пробаме.

Камов е вариант идеален,идеи за контакти с него.Ако е депутат ще го открия  PeaceЕ ли е депутат ?

Иве,ок.Нямаме оба4е мото newsm78Никой не ми прави забележки или отправя похвали Twisted Evil

# 33
  • sofia
  • Мнения: 7 477
В края на срещата се заговорихме и за нещо много важно - всъщност домовете са под надзора и на Министерството на здравеопазването,Министерството на образованието - трябва да помислим как и съответните им министри да бъдат подведени под отговорност - май ще се наложи още оставки да искаме Twisted Evil


За мото предлагам нещо от рода - Да направим живота на тези деца цветен!/предвид флаерите,които ще бъдат черно-бели/-до сега имат черен живот - нека им покажем ,че този живот може да бъде много красив  и много цветен!

Мери,МО ве4е няма нищо общо с домовете.Остават МЗ с ДМСГДтата,АСП е за децата с увреждания.Но АСП е под МТСП де.......
Оставките са ясни,за мен те са на Масларова и Местан.Не може ДАЗД да стои и не прави нищо.Как то4но пази правата на децата ,4е не се сещам нещо.Здравеопазването пък не го и коментирам.............Но Масларова и Местан задължително Peace

# 34
  • Мнения: 3 835

"Никога пове4е Могилино.Не убивайте децата на България,те са нашата радост и бъдеще.Зависи от вас българските граждани"

Роси, мислим. Но това е дълго, много разказвателно. Трябва ни нещо кратко, ясно, изчерпателно и грабващо за идеята. Tired

# 35
  • Мнения: 4 138
мен ми се върти следното в главата. едната снимка на детето в легълцето. черно бяла. монтирана до нея снимка на дете от концлагер. отдолу текст
германия 1943      българия 2007
всичко 4ерно бяло. надписа шрифт бодлива тел
за синдикатите утре почваме да въртим телефони и пращам моя богатир на лов...........
да се заемем и с тази от соц работниците, амн.

# 36
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
А ние, които сме далеч какво да свършим, утрото е по-мъдро от вечерта, все нещо ще измисля, но на протеста , ако съм жива и здрава ще дойда, дано да намеря и "приятелчета".
аз съм в Хасково, дано успея да дойда.
ами протеста добре, но после какво?
трябва да гръмне първо скандал - в новините, в радиата, в телевизиите... ако не им застрашим постовете с нитск от по-сериозна инстанция няма да стане. първо филма трябва да се гледа от повече хора, от плакатите няма да им стане ясно за какво става въпрос. протеста трябва да е капака.
а не можем ли да ги съдим, това което се случва според мен си е престъпление. няма ли юристи тук?
в момента група граждани съдят Станишев за обида, че публично казал - "Може ли нормални хора да се интересуват от досиетата?" и те се обидили!

та идеята ми е дали не може на протеста, с осигурени ТВ да се сезира прокуратурата?
какво мислите за това newsm78

# 37
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
:


За мото предлагам нещо от рода - Да направим живота на тези деца цветен!/предвид флаерите,които ще бъдат черно-бели/-до сега имат черен живот - нека им покажем ,че този живот може да бъде много красив  и много цветен!

Мери,МО ве4е няма нищо общо с домовете.Остават МЗ с ДМСГДтата,АСП е за децата с увреждания.Но АСП е под МТСП де.......
Оставките са ясни,за мен те са на Масларова и Местан.Не може ДАЗД да стои и не прави нищо.Как то4но пази правата на децата ,4е не се сещам нещо.Здравеопазването пък не го и коментирам.............Но Масларова и Местан задължително Peace
[/quote]






Ами ето, включваме и министъра на здавеопазването - всички знаем,как се грижат за здравето на тези деца/ а и нашите де/. За онези двете патици е ясно. Можем да говорим и със синдиката на лекарите, и те да ни подкрепят -много са и ако дойдат,ще станем още повече:thinking:


Нали решихме децата от Могилино да са повода, но целта са всичките деца - мотото трябва да е общо за всички  Confused

Последна редакция: пн, 01 окт 2007, 01:27 от magnoliamm

# 38
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
това чели ли сте го? има ли някой тук общо с тези статии?

http://www.capital.bg/showblog.php?storyid=378914
http://www.ruse-news.com/modules.php?name=News&file=article&sid=13939
http://www.standartnews.com/bg/article.php?d=2007-09-15&article=203692
http://www.europe.bg/htmls/page.php?id=10291&category=359

http://ivanrilski.org/index.php?option=com_content&task=view … 47&Itemid=171

http://ivanrilski.org/index.php?option=com_content&task=view … 50&Itemid=171

извинявайте, ако се повтарям, но поради късния час вече съвсем съм блокирала и може да съм го пропуснала докато съм чела темата  Peace

цитат:
"Другият ни източник на информация, който няма да назовем, е на мнение, че не е правилно да говорим за персонала като цяло. Според него сред работещите в дома има сърцати хора, които правят всичко по силите си,както и дебелокожи,които не се интересуват от децата. Общинският съвет не е дал съгласието си домът да бъде закрит, тъй като той осигурява работа на около 40 души."

децата са подложени на всичко това, за да могат 40 човека да си получават заплатите!!!

Последна редакция: пн, 01 окт 2007, 01:48 от mitbul

# 39
  • Мнения: 3 835
Нали решихме децата от Могилино да са повода, но целта са всичките деца - мотото трябва да е общо за всички  Confused

Оставете кой какво решил, трябва да съберем 500 човека. Shocked Само с Могилино и стряскащи кадри не мисля, че ще стане. И аз се колебая.

Могилино, децата, институциите! СТОП!!!
Финалът, зависи от нас!

Датата: .........................
Часът:............................

Подкрепете ни!!!


Разсъждавам на глас, но трябва да е нещо обобщаващо.

# 40
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
това чели ли сте го? има ли някой тук общо с тези статии?

Нали сте наясно, че всеки има достъп до темите, в това число и журналисти?
Имам спомен, че тук се подготвяше някакво предаване за хората с увреждания, което после направи друг, с материал от темата.

Последна редакция: пн, 01 окт 2007, 07:15 от ljuboznatelna

# 41
  • sofia
  • Мнения: 7 477
това чели ли сте го? има ли някой тук общо с тези статии?

Нали сте наясно, че всеки има достъп до темите, в това число и журналисти?
Имам спомен, че тук се подготвяше някакво предаване за хората с увреждания, което после направи друг, с материал от темата.



да знам и за това някои не искахме да се обсъжда тук .Аз продължавам да смятам,4е е опасно и 4е не е тука мястото да го обсъждаме.Но нямаме къде другаде.За това и не пиша датата умишлено.
Много са нещата,няма как да стане по друг на4ин.


# 42
  • sofia
  • Мнения: 7 477
мен ми се върти следното в главата. едната снимка на детето в легълцето. черно бяла. монтирана до нея снимка на дете от концлагер. отдолу текст
германия 1943      българия 2007
всичко 4ерно бяло. надписа шрифт бодлива тел
за синдикатите утре почваме да въртим телефони и пращам моя богатир на лов...........
да се заемем и с тази от соц работниците, амн.

това ми допада Peace

# 43
  • Мнения: 2 543
Момичета, искам да ви благодаря, че сте пуснали темата именно в нашия подфорум - мисля, че тук й е мястото!  Hug
С радост ще помогна с каквото мога, макар и възможностите ми да не са големи, но ако има нещо което може да се свъши от вкъщи, имайте ме предвид! Успех!  bouquet

П.П. Ще помисля и аз за слоган, но инак, идеята на matakosmata много ми харесва. Сравнението е напълно удачно и толкова тъжно...  Sad

# 44
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Момичета, искам да ви благодаря, че сте пуснали темата именно в нашия подфорум - мисля, че тук й е мястото!  Hug
С радост ще помогна с каквото мога, макар и възможностите ми да не са големи, но ако има нещо което може да се свъши от вкъщи, имайте ме предвид! Успех!  bouquet

П.П. Ще помисля и аз за слоган, но инак, идеята на matakosmata много ми харесва. Сравнението е напълно удачно и толкова тъжно...  Sad

 Hug

да,тук й е мястото,но с това обсъждане може да си вкараме страшен автогол Rolling Eyes

имаш ли принтер?

Общи условия

Активация на акаунт