Той забравя ли за годишнината от вашата сватба?

  • 2 550
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 166
Ами хайде да почерпя за хубавата темичка! Днес имаме годишнина - 13 години, откакто сме заедно. И отчайващото е, че след поне две напомняния, пак беше забравил. Laughing Лошото е, че на мен в тия дни  въобще не ми се философства и никак не ми помогнаха убежденията му, че е по-важно всеки ден да ми е празник. Очаквания, няма как....  На всичкото отгоре майка ми и баща ми също днес празнуват 35 годишнина от брака си! И сега - кой по-напред! ooooh!

# 16
  • Мнения: 141
ние не сме склю4вали брак,но вси4ки останали важни дати ги помни-даже детайлно

# 17
  • Мнения: 773
Аз пък се обидих, когато забрави за годишнината ни.  Crossing Arms Има да запомни всичко на всичко две-три дати. Е гате, да не би да получавам през останалото време от годината цветя и подаръци, че и на този ден да забрави да ми купи.  Crossing Arms

# 18
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Не забравя, защото не сме женени, но и като цяло не си дава зор да помни дати. Аз също, впрочем. Нали за това имам в телефона си напомнящи аларми?!

# 19
  • Мнения: 145
Не само той,но и аз винаги забравям.Или някой се обажда да честити и ни подсеща,или след 2-3 дена се сещаме.Изобщо не ни пречи да го отпразнуваме, не се сърдим един на друг, а и винаги получавам подаръци.

# 20
  • Мнения: 296
Не забравя ! И за подаръци не забравя - тази година ми подари 2 статуетки. Едната  на мъж, който се е хванал с две ръце за главата в няк'во диво отчаяние, другата на жена, полулегнала, с кръстосани крака, очевидно доволна от живота....И ми пожела ей така, кат' нея да я карам /за първата статуетка нищо не спомена/.... Mr. Green

# 21
  • Мнения: 390
Тази година и двамата забравихме. Ама, голяма работа, като се сетихме си я отпразнувахме добре. Grinning

# 22
  • Мнения: 3 034
ами... за съжаление аз съм тази, която не помни дати  Embarassed моят мъж помни де що има дата за помнене и направо ми е неудобно, не само годишнини, ами и други празници не помня  Embarassed с голям зор помня неговия и на майка ми рождени дни, ама те са и с по две еднакви цифри  Mr. Green тъй че не им се сърдете, просто някои хора не могат да помнят дати  Peace

# 23
  • Русе, у дома
  • Мнения: 740
До сега не е забравял. Но пък има "календар със събития" в телефона си и те му пеят още на предния ден.
Но от както съм родила и за двама ни по-важната дата си остава Рождения ден на детето. Вече не обръщам внимание на тези неща. По-важното за мен е, че сме заедно.

# 24
  • Мнения: 1 172
Не е забравял. Не я е пропускал.

Аз обаче не винаги мога да напиша точната дата и година на сключване на брака ни  Embarassed Голяма излагация. Уж я знам, а дойде ли време да я пиша, почвам да се съмнявам така ли беше, или не точно така... Последно в една нотариална кантора писах в декларация кога съм сключвала брак и се обадих да сверим датата и годината  (особено годината, все я местя малко в бъдещето)Embarassed

# 25
  • Мнения: 975
Само рожденни дни помни и сватбата-нали му свърши тогава ергенлъка как нема да помни Grinning

# 26
  • Мнения: 34
ДА!!!Забрави я на 8-мата година.Чаках го цял ден да се сети и така и не дочаках-напомних му аз на вечерта защо имаме гости! Какво ще кажете!Супер ,а?Миналата не забрави защото постоянно му напомнаха-майка му!Тази година голямата ни дъщеря му честити празника,имахме 10 годишнина,а той и отговори:Какъв празник?10 години затвор! #2gunfireСладурче...

# 27
  • Мнения: 2 908
Забравя я-ама не го смятам за фатално.Но помним деня в който се срещнахме за пръв път-това е важното.Ако погледнеш в темата за миенето на чиниите какво съм писала Mr. Green-това за годишнината само си свиркам....

# 28
  • Мнения: 251
Забравя, да. Confused Преди това за мен беше едва ли не трагедия. Сега гледам малко по-философски на нещата. Много по-важно е това, че е невероятен съпруг, баща и човек.

И аз съм на същото мнение  Peace
С годините осъзнах, че има много по-важни неща от това!
А и знам, че не го прави нарочно, просто забравя  Joy

# 29
  • Варна
  • Мнения: 10 790
За негово щастие сватбата ни бе на 24 октомври, а РД на Вики - на 25 октомври. Лесно му е да не го забрави.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт