Нещата от които разбирате че сте харесвани.

  • 20 199
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 593
И аз си мислех че по погледа мога да разбера, ама не, докато не срещнах моя мъж!

# 16
  • София
  • Мнения: 2 161
Определено очите "говорят"

# 17
  • София
  • Мнения: 6 798
По погледа, по държанието /съпоставено към мен и към околните.../, по малките жестове, по това дали те докосва уж случайно и съвсем невинно...

# 18
  • Мнения: 145
Не разбирам, усещам го веднага.

# 19
  • Мнения: 17 407
По пгледа казвате.И аз от това се ръководя.Обаче не е ли възможно човек да се заблуди.Да си мисли че някой го гледа по-така,само защото ни се иска този когото харесваме да ни хареса?!Много пъти ми се е случвало да слушам приятелки да казват"Този е луд по мен",а в действителност човека си няма дори на хабер че тя съществува.Стават такива обърквации ,нали? newsm78

Точно така мисля и аз.  Някои хора не мож ги  разбра какво искат и мислят. Давам пример с един приятел на мъжа ми, който и гледа, и говори така, сякаш ме харесва. Да, ама за мен си е чиста проба лигня неговото, т.е и да ме харесва наистина, не мога да го "усетя". Мисля, че доста мъже се държат така, и ако ни се иска да вярваме, че ни харесват, то така го и усещаме Peace

# 20
  • Мнения: 2 427
Добре дee....обяснете ми като на малоумна...да,знам че понякога очите говорят,ама на този за когото става въпрос очите му нищо не казват,поне аз не забелязвам нищо в погледа.Да,заговаряме се за нйкакви формални неща,но предполагам че се държи с мен ,както със всички останали.И въпреки всичко има нещо,което ми оставя съмнение.Гадното е че с жена му сме много близки и ако е това което си мисля ще ми е мн.кофти да общувам с него.Кофти е някак си,представяте си положението.Чудя се дали не си въобразявам,или наистина има нещо такова.Ако е така смятам да избягвам срещите си с него,защото въпреки че аз нямам нищо на ум относно него не бих искала жената да се тормози.

# 21
  • Мнения: 1 761
Тези неща са невъзможни да се скрият.Просто понякога ние, жените си създаваме илюзии,че някой иска от/с/заради нас нещо,а после оставаме разочаровани.И доста често-наранени.

Да си харесван е много приятно усещане,особено,ако е взаимно.Любовта обаче е много по-различна.Понякога хората се влюбват точно в типове,които всъщност не харесват нито на външен вид, нито по характер.Но модела им на поведение ги призлича.Например жените,които се събират с мъже,които или все ги няма у дома, или ги бият,или изневеряват.....

Мисля си,че може никога да не споделиш какво чувстваш към някого.Но винаги ще си мислиш за този човек и тайно ще мечтаеш пътищата ви да се засекат.

# 22
  • София
  • Мнения: 7 097
Добре дee....обяснете ми като на малоумна...да,знам че понякога очите говорят,ама на този за когото става въпрос очите му нищо не казват,поне аз не забелязвам нищо в погледа.Да,заговаряме се за нйкакви формални неща,но предполагам че се държи с мен ,както със всички останали.И въпреки всичко има нещо,което ми оставя съмнение.Гадното е че с жена му сме много близки и ако е това което си мисля ще ми е мн.кофти да общувам с него.Кофти е някак си,представяте си положението.Чудя се дали не си въобразявам,или наистина има нещо такова.Ако е така смятам да избягвам срещите си с него,защото въпреки че аз нямам нищо на ум относно него не бих искала жената да се тормози.

Ами, в такъв случай просто си го разбрала...усетила...
Изключваме версията ти да го харесваш и да ти се струва /или по-скоро иска/, че е взаимно...

# 23
  • Мнения: 17 407
Е, щом имаш съмнение, вероятно по някакъв начин го показва....

# 24
  • Мнения: 2 427
Добре дee....обяснете ми като на малоумна...да,знам че понякога очите говорят,ама на този за когото става въпрос очите му нищо не казват,поне аз не забелязвам нищо в погледа.Да,заговаряме се за нйкакви формални неща,но предполагам че се държи с мен ,както със всички останали.И въпреки всичко има нещо,което ми оставя съмнение.Гадното е че с жена му сме много близки и ако е това което си мисля ще ми е мн.кофти да общувам с него.Кофти е някак си,представяте си положението.Чудя се дали не си въобразявам,или наистина има нещо такова.Ако е така смятам да избягвам срещите си с него,защото въпреки че аз нямам нищо на ум относно него не бих искала жената да се тормози.

Ами, в такъв случай просто си го разбрала...усетила...
Изключваме версията ти да го харесваш и да ти се струва /или по-скоро иска/, че е взаимно...

Не знам Нати,при някакви други обстоятелства най-вероятно бих се почувствала поласкана.От това че някой си ме харесва.Но уверявам те че положението е мн.конфузно за мен.Тя е мн.приятна жена,удоволствие е да говорй с нея.Имат малко магазинче долепено почти до нашата къща.Удобно ми е да ходя там,заради бебето ,а не да обикалям с количката като луда.С нея често се засичаме на кафе,по приятен събеседник не съм имала с години.
И двамата работят във въпросното магазинче и са най-милите хора които познавам.Не сам с мен а по принцип с клиентите си.Това което може би ме кара да се съмнявам  е ,че всеки път когато ме обслужва той го намирам леко притеснен.Все забравя цените,забравя да ми вземе парите,или да ми даде рестото,събаря куп неща.Един път докато ставаше всичко това и от рафтовете се сипеха неща жена му му каза хилейки се"Абе какво става с теб днес,не си си доспал явно".А аз се почувствах ужасно виновна без дори да съм направила нещо.
Казах веднъж на мъжа си ама той нищо такова не бил забелязал.И в действителност като влизаме там двамата въпросния Г. е много по съсредоточен и по-малко припрян.Един единствен път ми каза нещо,което ми се стори по-странно,но пак ако се замисля може да спадне към нормалните неща,които някой казва ей така без повод.Отивахме на едно парти и се бях понаконтила доста.Влязох да взема цйгари и той ме попита как съм.Отговорих му добре,а той каза "Това разбира се е очевидно".
Май няма ходя вече таам,ей така превенция за всеки случай. newsm78

# 25
  • Мнения: 636
Винаги ги усещам. Но ако не ми харесва, че ме харесват се правя на ударена Wink

# 26
  • NL
  • Мнения: 520
Albertine
Цитат
Да си мисли че някой го гледа по-така,само защото ни се иска този когото харесваме да ни хареса?!Много пъти ми се е случвало да слушам приятелки да казват"Този е луд по мен",а в действителност човека си няма дори на хабер че тя съществува.Стават такива обърквации ,нали
Точно по тази причина съм доста пестелива в илюзиите си и усещането,че някой има специално отношение към мен.Да не става така,че аз размятам коси и правя чупки в кръста пък то да се окаже,че човека си прави сметката за жената до мен Joy Joy Joy.Погледи, намигания и тем подобни  за мен не са достатъчен повод да се замисля сериозно дали "има нещо"Да дойде директно и да ме покани да речем на среща..е това вече е по бих го приела като вариант,че се е угледал по мен.Laughing

# 27
  • Мнения: 2 427
Albertine
Цитат
Да си мисли че някой го гледа по-така,само защото ни се иска този когото харесваме да ни хареса?!Много пъти ми се е случвало да слушам приятелки да казват"Този е луд по мен",а в действителност човека си няма дори на хабер че тя съществува.Стават такива обърквации ,нали
Точно по тази причина съм доста пестелива в илюзиите си и усещането,че някой има специално отношение към мен.Да не става така,че аз размятам коси и правя чупки в кръста пък то да се окаже,че човека си прави сметката за жената до мен Joy Joy Joy.Погледи, намигания и тем подобни  за мен не са достатъчен повод да се замисля сериозно дали "има нещо"Да дойде директно и да ме покани да речем на среща..е това вече е по бих го приела като вариант,че се е угледал по мен.Laughing
Е какво,утре отивам,изтъпанчвам се и го питам"Абе,ти няма ли на една вечеря да ме поканиш,ко ме гледаш като джаба". Mr. Green

# 28
  • NL
  • Мнения: 520
Albertine
Цитат
Все забравя цените,забравя да ми вземе парите,или да ми даде рестото,събаря куп неща.
Еее,виж при теб може да е различно.Човекът ще си изпотроши магазина от притеснение Laughing.
Аз си говорех за мен,че съм голям Тома Неверни в това отношение и че трябва да е  по-сериозен жест за да се замисля.

# 29
  • Мнения: 3 622
винаги се разбира кой те харесва и кой не по начина по който се държи с теб

 Peace

Общи условия

Активация на акаунт