Тайната за успешен и щастлив живот!

  • 5 817
  • 92
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 167
гледах го снощи аз този филм.
установих, че съм мнооооо зле.

някои неща съм ги чувала, други ми се наместиха в мозъка.
веднъж съм използвала визуализацията и после жънах плодове.
но равносметката ми от филма е, че съм някакъв супер 'не' човек... Confused

# 16
  • Мнения: 2 070
Мерси за линковете, дано се организирам да се възползвам, филмите поне ще гледам.

При мен като малка подейства за две сериозни болести, които изкарах, редки, не се случват под път и над път. Живеех с мисълта, че съм здрава и в един момент вече бях.

За друго - пак като малка - мечтаех си доста време да съм журналистка, взимах интервюта наум, после си мечтаех да уча или работя нещо свързано с пътувания, с Родопите /много четях Време раздлено и ми действаше тогава/, да стана учителка там или каквото и да е. Близо десет години по-късно учех етнология, пътешествах, ходих сто пъти по Родопите и взех сто интервюта... А детските мечти ги бях забравила, докато бях в гимназията дори не бях решила  с какво ще кандидатствам и какво искам да уча.

И аз съм визуализирала дъщеря си от малка, веднъж дори я сънувах, почти същата беше. Не толкова на външен вид, колкото като излъчване, като отношения между нас, като поведение. Предполагам, че съм си самовнушавала като малка, защото всеки път като не ми харесваше нещо, което майка ми прави, си казвах - с моята дъщеря няма да правя така. И наистина не правя. Но това не е толкова по темата.

# 17
  • Мнения: 2 070
Лени, я поясни, ако не е нещо супер лично. И по-добре изгледай и другите филми, този наистина е малко опростен ли как да кажа...

Мерси на Бу за темата, защото се замислих, че от известно време живея без мечти, та знам ли какво ще ми се случи... Абсолютен цикъл.

# 18
  • Мнения: 6 167
Лени, я поясни, ако не е нещо супер лично.
да, имам една приятелка психоложка, която един ден преди 3 години ми обясни за тази визуализация ( която аз наричам мечта, или молитва..) и ме посъветва преди заспиване вечер да го правя.  посочи ми примери от нейния живот.
правих го 2-3 вечери и то не , защоот се сещах за това, като за цел, работа и тн. просто си мислиш за това точно в някакъв положителен смисъл.
в началото беше много трудно, защото това си е процес - например, решаваш, че ще си представиш човека за теб - как изглежда, как е облечен, да си го предсавиш в действие , какво прави, как ходи и пр... т.е в по-големи детайли.
колкото повече опити правиш и минава време в това 'упражнение', толкова по-детаилни неща си представяш.
първите няколко пъти нищо не става, защото бях забравила да ... мечтая, но после се отпускаш и виждаш.
накрая имах 'образ' на мъжа ми. разбира се, не като ... някакво свръхествено нещо, снимка в детайли, а просто, като усещане, че той е това и това... че изглежда по определен начин.
и когато го видя после, наживо след два три месеца -  го разпознах. знаех, че това е 'моя човек'.
всъщност, това е и най-хубавото нещо което ми се е случвало в живота.
чудя се, защо не продължих след това.
изпълнени молитви.



# 19
  • Мнения: 453
Гледала съм филмите! Фенка съм на това, но не винаги успявам...

# 20
  • Мнения: 2 070
Еми ето Лени, значи не си зле, извикала си си мъжа си при теб. Хайде сега почвай и с детето и като се появят двете чертички да се похвалиш.  Wink
И аз си помислих, че съм зле, именно, защото съм спряла да си мечтая. Гледай филма за водата, има линкове в тая тема. Там  има и за колективната молитва и колективната визуализация как докарва дъжд да речем или слънце. Аз предлагам всички да си визуализираме свят без глобано затопляне, изтрещяла цивилизация и прочие простотии...Може да веме да стане.

# 21
  • Мнения: 877
За професията и аз съм си се представяла точно така от дете, но има една част от нея която още не изведена, да видим. Много се надявам още две дечица да имам и едното да е момиче.
Сега ще пробвам да си представя един добър обущар и да ми направи ботушите както искам и ако станее Crazy и мъж ще визуализирам.

# 22
  • Мнения: 3 782
Как намерих тази тема не знам. Обаче ви благодаря. Срещнах една жена, която ми помага много в живота, срещнах я порследством козметиката, която предлагам, тя е психолог. Точно тя ме накара да визуализирам нещата, които искам да ми се случат. Тя дори ми казва как мога да вкарам светлина в нещата, които желая. Това за мен е изкуство, аз съм забравила дори да мечтая. Ще изгледам филмите, които давате като адреси Peace

# 23
  • Мнения: 293
Може би при мен нещата вървят наопаки!

Хъ, страховете не влизат в тази схема, мисля. Т.е. - подходила си от обратната страна, но спирам, днес достатъчно мъдрувах.

Кисела съм; в събота вярвах, че съм направила мощна "магия", оказа се, че не е така.

# 24
  • Мнения: 1 809
Нямате представа как се зарадвах като видях темата.Знаех за книгата отдвана,сестра ми живее в Щатите и там е много популярна.Тя я има,но за съжаление е на английски,а аз не го владея така добре.От нея знаех смисъла и съдържанието на книгата.Преди 2 седмици гледах филма.Започнах да практикувам нещата казани в Тайната.Не е лесно,но пък с постоянство съм сигурна че се получава в един момент.Ще е чудесно ,ако обменяме опит и информация тук .

# 25
  • Мнения: 431
Завиждам ви, че ви трябва толкова малко да повярвате.

На мен от такива неща само ми намирисва на американска ню ейдж манджа с грозде. Поредната. При това обидна за всеки, попаднал в истинска беда.

# 26
  • Мнения: 851
Принципно вярвам в идеята, че ако желаеш нещо много силно и се молиш достатъчно упорито то става. Но като ви четох се замислих за оная бабина приказка " да ти се сбъднат мечтите, че да видиш какво са..." В този смисъл, че понякога си пожелаваш нещо, а като ти се случи се оказва, че то не е баш това дето си си представял и не се чувстваш така както си си мислел и не си доволен както си искал...малко объркано стана Rolling Eyes Замислих се, ако имаме наистина тази възможност да правим част от нещата, които искаме реалност дали сме толкова мъдри, че да си пожелаваме това, което наистина ни е нужно?!?

# 27
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Откакто го гледах този филм, редовно визуализирам. Ефект нулев! Май не знам как точно се прави newsm78

# 28
  • Мнения: 686
Стана ми интересно. Записвам се да запазя линковете. Моля ви, кажете повече за тази визуализация.

# 29
  • Мнения: 918
Сега като  чета и се сетих, че като малка, на два пъти, имах съмнения дълбоки, че имам въшки Mr. Green и разни симптоми......толкова силно си пожелавах да не е така, че в крайна сметка наистина се оказвах чиста Laughing Явно всеки го носи в себе си, но постепенно започваме да се съмняваме и дори забравяме да вярваме в собствената си сила.

Общи условия

Активация на акаунт