Хитроумни Идеи за Детето и Домакинята

  • 148 828
  • 852
  •   1
Отговори
# 465
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 467
За пръв път влизам в този подфорум.
Страхотна тема - записвам се! Peace Hug

# 466
  • Мнения: 463
sciura piccolina Благодаря!
Ей това ми харесва много и ще си направя за другата Коледа Grinning



Аз винаги си слагам престилка като готвя ,за да си опазя дрехите-тази ми прилича на рокля

# 467
  • Варна
  • Мнения: 366
Браво момичета,страхотни неща сте направили, а и идеите които давате са супер.Но аз съм с две леви ръце  Embarassed ,но може да опитам някой ден с нещо.

# 468
  • Варна
  • Мнения: 1 427
Честит двоен празник
Ето и моето предложение за сръчните ви ръце

# 469
  • Мнения: 3 034
Момичета,дайте ,моля ви ,идея за оригинален балдахин за по-голямо момиченце.

аз мисля да правя на моите момичта следното - огъната много твърда тел във форма на листа. с жилки. с плътен плат ще направя жилките, а с прозрачен самите листа. под тях ще ушия цвете. а от тях ще пусна прозрачен воал като балдахин.
сега обмислям как цялото това нещо да стане едновременно и нощна лампа.

страхотна тема и благодаря за линковете.  bouquet

# 470
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
Как не съм забелязала до сега тази хубава темичка   bouquet

# 471
  • Мнения: 706
Момичета,дайте ,моля ви ,идея за оригинален балдахин за по-голямо момиченце.

аз мисля да правя на моите момичта следното - огъната много твърда тел във форма на листа. с жилки. с плътен плат ще направя жилките, а с прозрачен самите листа. под тях ще ушия цвете. а от тях ще пусна прозрачен воал като балдахин.
сега обмислям как цялото това нещо да стане едновременно и нощна лампа.

страхотна тема и благодаря за линковете.  bouquet
това е интересно.Аз съм готова с купола,но по-натам не ми хрумва нищо по-оригинално от воали.

# 472
  • Мнения: 679
iviche, не можах добре да си представя идеята ти, но звучи интересно. За лампата може да направиш подобна конструкция от тел като цвете-камбанка, в което да е крушката. Може да се светва с ключе с връв, която да виси над леглото. Ако се притесняваш от нагряването, сложи енергоспестяваща лампа.

# 473
  • Мнения: 3 034
Ати, конструкциите на листата са ми готови. ще ги снимам тези дни. остава да ушия самото "облекло", но още не съм измислила съвсем как да бъде хем много по мярка, хем да може да се сваля, за да  се пере.
а за лампата - точно от нагряване на плата се притеснявам, затова още не съм го измислила.

# 474
  • Мнения: 706
Ати,  остава да ушия самото "облекло", но още не съм измислила съвсем как да бъде хем много по мярка, хем да може да се сваля, за да  се пере.

най-добре ползвай цветни чорапогащи

# 475
  • Sofia
  • Мнения: 1 121


Тези възглавници  са направени на принципа на шареното поларено  одеалце, поне така мисля- могат да ги правят дори деца, връзвайки  лентичките една за друга.

# 476
  • София
  • Мнения: 3 818
Margi , страхотна идея! От утре отивам да търся полар/ако някой има идея къде мога да открия, да свирка Whistling/ Според вас пълнежа от какво може да се направи? Thinking

# 477
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Margi , страхотна идея! От утре отивам да търся полар/ако някой има идея къде мога да открия, да свирка Whistling/ Според вас пълнежа от какво може да се направи? Thinking

Радвам се, че на някой му е допаднала. Доколкото знам се пълнят със силиконов пух, но откъде се купува newsm78 Момичетата да кажат.

# 478
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Супер идейни сте, браво  bouquet

# 479
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
Margi , страхотна идея! От утре отивам да търся полар/ако някой има идея къде мога да открия, да свирка Whistling/ Според вас пълнежа от какво може да се направи? Thinking
Полар има в Младост 1А, на пътеките, има го в поне 2 магазинчмета за платове.
За пълнежа - аз съм пълнила възглавнички с дунапренова дреб. Купих 1 огромен чувал за 15лв от Бриколаж. Ако там не намериш, има го и в магазина за дамаски и аксесоари за мебели в Красна поляна на обръщалото на автобуса 72 (ако не се лъжа това беше  беше № на автобуса). Там има нещо като площадче и магазина се вижда, има табела, пред него са изложени рула дунапрени и вата. Иначе напълнени със силиконова вата възглавнички продават и в Практикер, и в СОМО, но излиза скъпо. Само вата продават в магазините за шивашки помощни материали, но напоследък продават само капитонирана вата. И пак ще ти излезе по-скъпо от дунапрените.

Общи условия

Активация на акаунт