Хитроумни Идеи за Детето и Домакинята

  • 148 833
  • 852
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 3 034
копирам си върпоса от една друга тема :

момичета, имам един малко странен въпрос - притежавам стотици касетки с музика.
мислех да ги изхвърля, но душа не ми дава, като знам как ще замърсят.
та си помислих дали не е възможно да се оплетат от лентите някакви чантички напр. и така да се получи вид рециклиране ?

аз няма да плета, но ако някоя от вас иска да се пробва, нека ми пише на лични, ще й ги пратя като пощенските също ще поема.
искам да се отърва от тях разумно, ако е възможно. Peace

# 811
  • Мнения: 2 467
iviche =, ленти против мухи за врата Simple Smile

# 812
  • Мнения: 7 803
а някой да има идея какво да се направи от тези пластмасовите яйца, едни големички има барби, не шоколадовите

# 813
  • Мнения: 3 034
iviche =, ленти против мухи за врата Simple Smile

ами, ако някой има нужда от ленти за врата против мухи, да свирка. Grinning
ама бързо, че няма да ги изтърпя много вече тия касети.... Tired

# 814
  • Мнения: 5 877
Eто линкове за разни неща, правени от стари касети и плочи (аз плочите не си ги пипам обаче):
http://www.metafilter.com/77628/High-Craftibility-crafting-with- … tte-and-VHS-tapes
Харесах лампата и мисля, че е интересна идея; за жалост в мометна нямам грам свободно време, иначе бих си я направила.

Последна редакция: вт, 26 май 2009, 00:27 от Анда

# 815
  • Мнения: 3 034
лампата наистина е страхотна. мерси, Анде. Hug
ми.....освен да се хвана сама, но и аз като теб съм супер кът със свободното време. Tired

май трябваше да се омъжа за бизнесмен. по цял ден щях да си правя ей такива неща... Crazy

# 816
  • Мнения: 31
за сега гол запис

# 817
  • София
  • Мнения: 787
Момичета търся си нещо като органайзер за ластици и шнолки.
Нещо не трудно за направа или пък ако сте видяли някъде да се продава....

# 818
  • Мнения: 5 877
Виждала съм, да -
един вариант - на рамка за картина, на която са опънати няколко цветни панделки и там се защипват шнолките,
друг вариант - изрязано личице от картон с косичка от прежда (сплетена на дълги плитки), като ластиците и шнолките се кичат по плитките.

# 819
  • София
  • Мнения: 787
Виждала съм, да -
един вариант - на рамка за картина, на която са опънати няколко цветни панделки и там се защипват шнолките,
друг вариант - изрязано личице от картон с косичка от прежда (сплетена на дълги плитки), като ластиците и шнолките се кичат по плитките.


Това с личицето и аз го гледах в един сайт, но не доставяха до България, пък ми изглежда по-трудно за направа

# 820
  • Мнения: 5 877
А, що, изрязваш кръгло личице от по-солиден картон, пробиваш няколко дупки с перфоратор и закрепяш коса от прежда, която после сплиташ на плитки. Нещо такова:


Аз вкъщи държа аксесоарите за коса просто в една магнитна кутия, която седи на вратата.

# 821
  • София
  • Мнения: 787
А, що, изрязваш кръгло личице от по-солиден картон, пробиваш няколко дупки с перфоратор и закрепяш коса от прежда, която после сплиташ на плитки. Нещо такова:


Аз вкъщи държа аксесоарите за коса просто в една магнитна кутия, която седи на вратата.

Оххх това е супер, ще се пробвам да направя подобно Simple Smile

# 822
  • Мнения: 12
Ето нещо и от мен
 
http://picasaweb.google.com/rosagrosa/ALMOFADABORBOLETADETECIDO# … 37348753631887426




Последна редакция: пн, 27 юли 2009, 09:53 от violetapetrova

# 823
  • Мнения: 385

Целия албум е много идеен, но чехличките и детските обувчици са наппаво бонбон Hug Много ми хареса и кошничката за шивачшки принадлежности  Peace

# 824
  • Мнения: 206
Момичета търся си нещо като органайзер за ластици и шнолки.
Нещо не трудно за направа или пък ако сте видяли някъде да се продава....
Това е показано малко по-напред в темата и много ми хареса:
http://www.designsbyjoyg.com/

Общи условия

Активация на акаунт