Стана ми много обидно.....

  • 3 643
  • 71
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 521
Май с всички нас с количките е така навсякъде улиците са ужасни паркирани коли или тротоара е в ужасно състояние и неможе да се мине или строеж или пък нещо друго изобщо нямам думи но не им се връзвай аз лично ако някой ми направи забележка се карам и не го взимам навътре няма смисъл  Hug

# 16
  • Мнения: 537
На мен не ми е обидно, иде ми да ги застрелям всичките дами и господа, дето са си паркирали колит епо тротоарите и които минават на 10 см от количката когато пресичаме.  #2gunfire Тука е същата история, с тая разлика, че никой не ми вика, ами направо си минават и ако не се мръднеш може да те отнесат. Няма да си кривя душата, че има и хора, които ми правят път, но са много малко. И най - противното е, че възрастни хора, които имат деца и внуци сигурно вече те не спират.  #Cussing out

# 17
  • Мнения: 753
Ако това те успокоява и в нашият град е така,...строежи, паркирани коли....даже в един от централните паркове майките с бебета се 'надпреварват' за пейчици с пенсионерите, от които има доста агресивни коментари - защо постоянно сме идвали в техните градинки....
Доста често коментираме с майки по разходки, че майките с колички в нашият град са нежелани / препятствие за забързаните 'делови' хорица / дразнещи с ревящите си бебета / бавнодвижещи се по тротоари и улици / ......списъка е дълъг и се отказвам да го напиша докрай...рабирам защо ти е обидно Hug

# 18
  • Мнения: 1 049
Така е за съжаление, като няма кой да сложи в ред нещата... Ние бяхме два месеца в БГ точно когато малката проходи и го изпитах на гърба си.  Sad Това, което най-много ме подразни е ужасното движение и безумната смелост на някои шофъори, граничеща направо с лудост  newsm78  Confused

# 19
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
За жалост този проблем е на всякъде Sad

# 20
  • Мнения: 5 362
Ооо,мила,ела в Търново да видиш за какво става въпрос! Вие поне център си имате,а тук само баири и строежи.Цяло приключение е да отидеш на разходка с количка Wink
Подкрепям Peace

Но явно навсякъде е така.И то не само с тротоарите,ами и с простаците Wink

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 343
Не знам как изглежда отстрани майка с количка,псуваща като каруцар Embarassed,ама аз съм така.Ежедневно се вбесявам на разни немислещи кретени(-ки),обаче това е навсякъде в нашата държава,никой не се съобразява с никой.Чудя се дали някой ден няма някой да слезе от колата да ме набие newsm78.

# 22
  • Мнения: 560
 smile3512 #Sniper tantrum fight fight

Такива положения направо ме изкарват извън нерви.Аз обаче не рева за разлика от теб,а позвам и аз да крещя,псувам и навиквам яко.
Току що с едно момиче от форума,с която се и запознах също току що,ходихме до пазара Красно село.Стоиме на светофара и чакаме зелено,че да пресечем,а един от локалното с един пикап се бута да паркира на тротоара и от вътре мърмори,защото от нас не може да паркира.Аз направо си се развиках.
Още не знам какво е да няма къде да минеш с количката,но си спомням какво беше ,когато се опитвах да мина с колелото-на тротоарите няма място от коли,на шосето те псуват и хранят.
Абе нямам думи.

# 23
  • Мнения: 17 407
Не знам как изглежда отстрани майка с количка,псуваща като каруцар Embarassed,ама аз съм така.Ежедневно се вбесявам на разни немислещи кретени(-ки),обаче това е навсякъде в нашата държава,никой не се съобразява с никой.Чудя се дали някой ден няма някой да слезе от колата да ме набие newsm78.

Нещо подобно съм и аз Mr. Green Стресово си е за шофьорите, разбирам ги, но....Моята тъжна статистика е, че гадно отношение съм срещала предимно от жени Confused

# 24
  • Мнения: 1 672
в бургас е същата история.И някой като ми каже така и аз  #Cussing out му викам като много знаеш качи се тиСпоред теб мога ли с количката да се кача върху колите  #Cussing out  #Cussing out  #Cussing out тъпанари.няма къде да се движи човек спокойно.Няреждам ги аз и хич не ми пука

# 25
  • Мнения: 649
Няма да е първата обида, която ще чуеш от противни шофьори. Обикновено такива случки ми се случват когато минавам по пешеходната пътека пред яслата на децата ми. Интересно им е на хората, че се носиме с двете момчета, но почти никой не се наема да спре #Cussing out.
Откакто са се родили моите мучоци съм станала толков ацапната през устата, че изобщо не им оставам длъжна. Даже вече като видя някой да паркира на тротоара, отивам да се разправям. Обикновено няма резултат, но не пречи, поне си отпускам нервите Mr. Green.

# 26
  • Мнения: 1 479
Ами защо не поставим вьпроса пред кметовете бе хора?

# 27
  • София
  • Мнения: 4 397
Случвало ми се е нещо подобно, но аз вече нямам цедка на устата за подобни ситуации и гласно, по-скоро гласовито отвърщам в същия тон на всички, на които им се струва, че аз съм в нарушение.

И на мен скоро ми се случи, бяхме с една приятелка и тя и аз с колички + и двете с по още едно дете на 4г. и вървим по улицата където тротоарите са за КОЛИТЕ и на един ъгъл чуваме кола зад нас при което се прибираме възможно най- близко до тротоара и спираме за да мине колата при което колата спира и то вътре едн кретен почва да ни храни зверски къде сме ходели и нямали тротоари за НАС еи вярвайте ми ПОбеснях  #2gunfire #2gunfire #2gunfire и на мен само малко ми трябва като го почнаххххх  Mr. Green много бързо се изнесе  Twisted Evil

А пешеходните пътеки да не ги споменаванм, че  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 28
  • Мнения: 1 029
Много е тъжно наистина, но такива простаци има и винаги ще има, просто на доста хора им липсва елементарна култура, а и в нашата държава цари пълно беззаконие...
На мен също ми се е случвало, даже са ме псували на пешеходна пътека с количка и още докато бях бременна също, била съм се влачела...  Crossing Arms  Как да реагираш на подобо нещо, хем ти става обидно и тъжно, хем ти идва да го  #2gunfire
Мъжът ми скоро ме предупреди да не се разправям (което аз на драго сърце правя в такива ситуации), защото се наслушал на случаи на пребити жени именно заради подобни ситуации, включително и една жена с количка на пешеходна пътека, която се развикала, че не й спират и някакъв я нападнал  ooooh! (май по телевизията разказваха именно за този случай).
Та какво друго ни остава, освен да живеем в страх и примирение  #Crazy

# 29
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Простаци винаги ще има...

 Whistling

 

Общи условия

Активация на акаунт