Орифлейм 12

  • 16 648
  • 375
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 36 145
аз мисля тази година на всички девойки около мен, на които трябва да избирам подаръци, да подбера нещо от каталозите Simple Smile
поне знам кое е добро и кое не  Mr. Green

# 331
гледах и ейвънския - също има много подаръчни комплекти - определено е опит да се улесни избирането на коледен подарък, на това ще залагат тези месеци, а не на личната употреба /това е мое мнение/

Да бе, като всяка година.
Интересно ми е блестящото червило на 38-ма стр. как ли стои на устните? Срува ми се, че на снимката на която е показано, мацката има и някакво друго червило отдолу newsm78

И аз съм му хвърлила око, дано да е хубаво, защото ще си го поръчвам  Praynig
А не ви ли харесва червилото на Джордани-с броката.Страхотно е! Или пък серията с боровинка за суха кожа през зимата ...
За мен са много хубави продуктите в каталога  Simple Smile

# 332
  • Мнения: 624
гледах и ейвънския - също има много подаръчни комплекти - определено е опит да се улесни избирането на коледен подарък, на това ще залагат тези месеци, а не на личната употреба /това е мое мнение/

Да бе, като всяка година.
Интересно ми е блестящото червило на 38-ма стр. как ли стои на устните? Срува ми се, че на снимката на която е показано, мацката има и някакво друго червило отдолу newsm78

И аз съм му хвърлила око, дано да е хубаво, защото ще си го поръчвам  Praynig
А не ви ли харесва червилото на Джордани-с броката.Страхотно е! Или пък серията с боровинка за суха кожа през зимата ...
За мен са много хубави продуктите в каталога  Simple Smile

Dina-къде е това червило на Джордани с броката,не мога да го намеря Sad

# 333
гледах и ейвънския - също има много подаръчни комплекти - определено е опит да се улесни избирането на коледен подарък, на това ще залагат тези месеци, а не на личната употреба /това е мое мнение/

Да бе, като всяка година.
Интересно ми е блестящото червило на 38-ма стр. как ли стои на устните? Срува ми се, че на снимката на която е показано, мацката има и някакво друго червило отдолу newsm78

И аз съм му хвърлила око, дано да е хубаво, защото ще си го поръчвам  Praynig
А не ви ли харесва червилото на Джордани-с броката.Страхотно е! Или пък серията с боровинка за суха кожа през зимата ...
За мен са много хубави продуктите в каталога  Simple Smile

Dina-къде е това червило на Джордани с броката,не мога да го намеря Sad

На 29стр. T@ня  Laughing Мнооооооого ми харесва

# 334
  • Мнения: 3 782
Ами как да го намериш като аз не съм го снимала. Ето го http://img01.imgshare.eu/i/anipetrova/scn1622_0894c.jpg
а ето и как стои на мацката.
На мен също много ми харесва.

Последна редакция: вт, 30 окт 2007, 15:34 от ani_4ka

# 335
  • Мнения: 624
О,да,наистина е много хубаво червилото Hug
Изобщо от Джордани никога не съм оставала разочарована.Всичко им е супер,макар,че още не мога да реша за тоя пуст гел за вежди Sad

# 336
  • СОФИЯ
  • Мнения: 860
Момичета, не мога да се въздържа и да не похваля това, което си взех. Взех си цялата серия "Скиндивидюал" - нощен, дневен и околоочен кремове. Много съм доволна от нея и много добре ми действа. Отлично попива и кожата не ми седи така мазна както беше с Еколагена.

# 337
  • Мнения: 3 782
Радвам се за теб, Жани. По-принцип  самата серия е по-тежка.

# 338
  • СОФИЯ
  • Мнения: 860
Радвам се за теб, Жани. По-принцип  самата серия е по-тежка.

Да ти кажа. Много го умувах дали да си я взема.Още повече,че се води за над 25г.. , а аз съм доста над  Mr. Green. И досега не съм доволна много от другите кремове и реших това да е за последно с експериментите по отношение на кремовете. Но този път "без забележки"  Peace

# 339
  • Мнения: 3 782
А по принцип каква ти е кожата? Все пак може и мостри да пробваш. Пробвала ли си кралска кадифена колекция? Тя също е една прекрасна серия, поне има повече продукти за цялостна грижа.

# 340
  • СОФИЯ
  • Мнения: 860
Нормална към суха ми е кожата. И аз да ти кажа първо гледам мостри да пробвам. Но все пак от един - два пъти е трудно да се прецени. Но мисля, че сега си намерих крема. Ако и бръчките изчезнат  Mr. Green Mr. Green Mr. Green ще бъде супер.

# 341
  • Мнения: 2 323
Аз си взех лосиона Скиндивидюал, не съм го започнала още за да споделя отзиви. Аничка, коя серия казваш е по-тежка - еколаген или скиндивидюал? А ККК къде я слагаш? Аз бих ги подредила Скиндивидюал, Еколаген и ККК newsm78

# 342
  • Мнения: 3 782
Не съм много сигурна коя къде я слагам, но все пак в къщи има опитно зайче - мама е изпробвала всички кремове.Наскоро си взе Еколаген, но каза (е го усеща много тежък. Консултира се с директорката ми и тя каза,че  по принцип е по-тежък крем. А иначе ККК си я ползва постоянно и е много доволна. Кожата й е нормална към суха.

# 343
Ами да ви кажа и моята кожа е нормална към суха (поне така показа дермоанализатора Heart Eyes), но когато пробвах мостра на дневния Skindividual ми дойде тежък, стеше ми мазно  newsm78 А нощния крем Grapе ми идва ок - освен да ми се променя както си иска  Thinking

# 344
Лосион за тяло Баия с маракуя и клен какъв аромат има?

Общи условия

Активация на акаунт