Орифлейм 12

  • 16 647
  • 375
  •   1
Отговори
# 345
  • Burgas
  • Мнения: 76
Момичета помагаите!Искам да си порачам фон до тенат на Джордани голд този адаптиращия.Аз сам с по-мургава кожа и според вас кои цвят да избера natural beige или cinnamon?Мерси предварително Peace

# 346
Момичета помагаите!Искам да си порачам фон до тенат на Джордани голд този адаптиращия.Аз сам с по-мургава кожа и според вас кои цвят да избера natural beige или cinnamon?Мерси предварително Peace

С колко мургава кожа си  newsm78 Мисля си, че Cinnamon ще ти дойде доста тъмен  Thinking По-скоро Natural Beige или Golden Beige ...
Аз ползвам Natural Beige и мога да кажа, че тена на лицето ми е нито тъмен, нито светъл (точно както Natural Beige е някакъв среден цвят).

# 347
  • Мнения: 1 277
Момичета, а какво ще кажете за пудрата на прах? Матира ли или е по-скоро за блясък? Прекалено светла ли е? Видях,че е намалена и искам да си я поръчам.

# 348
Момичета, а какво ще кажете за пудрата на прах? Матира ли или е по-скоро за блясък? Прекалено светла ли е? Видях,че е намалена и искам да си я поръчам.

Аз съм чувала много хубави отзиви за нея - нанасянето е много леко, и точно заради прахообразната й форма няма да ти се натрупва по лицето и няма да личи, че си с пудра (поне така са ми казвали Wink е се притеснявай за цвета, на всяка кожа се адаптира! Но за това дали матира ... Мисля, че няма блясък в нея  Peace

# 349
  • Мнения: 1 277
Dina_2, благодаря ти за бързия отговор. Hug

# 350
  • Burgas
  • Мнения: 76
Дина2 благодаря за отговора ами средно мургава сам та значи ще взема natural beig защото мисля че golden beig е по-скоро златист а аз не искам такъв ефект сега за зимата.Поръчах си също от тези новите сенки които са на прах цвят патладжан дано са хубави .Моля ако някои си поръча палитрата с гримове да каже после отзиви аз се чудя за нея но дали не е много малка newsm78

# 351
  • Мнения: 3 782
 ivet19, така е много трудно да се каже кой ФДТ ще ти пасне най-добре, по-добре вземи мостра и пробвай.Аз също си наплюх тази палитра. Нямам търпение да дойде началото на месеца за да си я поръчам. Peace

# 352
  • Burgas
  • Мнения: 76
Да ще взема мостри за по-сигурно сега му е хубава цената и да не го изтърва Heart EyesИначе имам палитри и гримове много но тази като я гледам пак я искам  Embarassed

# 353
  • Мнения: 3 782
Гримовете на една жена никога не са достатъчни. Peace

# 354
  • СОФИЯ
  • Мнения: 860
Гримовете на една жена никога не са достатъчни. Peace


Това ти го гарантирам. Ела да видиш тук какъв гримьорски салон е и още взимам. Казвам няма повече, но.... с него си оставам. Mr. Green Joy

# 355
  • Мнения: 3 782
Лосион за тяло Баия с маракуя и клен какъв аромат има?
Незнам как да ти го обясня Rolling Eyes,мирише на екзотика.

# 356
Лосион за тяло Баия с маракуя и клен какъв аромат има?
Незнам как да ти го обясня Rolling Eyes,мирише на екзотика.

А между него и лосиона за тяло череша и бадем кой би избрала?

# 357
  • Burgas
  • Мнения: 76
Ами ако си поръчам палитрата най-много да си отнеса поредната критика от мъжо но вече свикнах така че май пак трябва да му поръчам и на него някое парфумче че да му замажа очите Twisted Evil

# 358
  • Мнения: 3 782
Лосион за тяло Баия с маракуя и клен какъв аромат има?
Незнам как да ти го обясня Rolling Eyes,мирише на екзотика.

А между него и лосиона за тяло череша и бадем кой би избрала?
Да ти кажа него още не съм го душила. Сигурно ще е хубав аромат. Аз ти предлагам този за сладки сънища с лавандула, мале толкова е ароматен. Heart Eyes

# 359
Лосион за тяло Баия с маракуя и клен какъв аромат има?
Незнам как да ти го обясня Rolling Eyes,мирише на екзотика.

А между него и лосиона за тяло череша и бадем кой би избрала?
Да ти кажа него още не съм го душила. Сигурно ще е хубав аромат. Аз ти предлагам този за сладки сънища с лавандула, мале толкова е ароматен. Heart Eyes

Благодаря,ще си поръчам него!

Общи условия

Активация на акаунт