"Носталгия по дънките" или бременна съм и ми липсва......

  • 4 281
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 672
аз пък моите дънки успях да си ги нося до 7 месец без проблем

# 16
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 390
Ох, спането по корем така ми липсва ...
Изобщо нещо и нормалното спане ме отбягва в последно време - събуждам се през нощта и не мога да заспя.
Изморявам се от един обикновен работен ден, а идва годишно приключване  ooooh!
Дрехите ... до скоро си носех "нормални" дрехи, но вече не става - минавам на "бременни" ... - добре, че идва зима и няма да копнея за ефирни летни рокли. Дънки не нося с удоволствие.

Секса не ми липсва - практикувам си го, но по-внимателно  Blush

# 17
  • Мнения: 690
Докато бях бременна:
шофирах до 9тия месец
Спях почти по корем - подпирах с възглавничка
Пиех кафе (по едно) и понякога си позволявах малко ракийка или вино
Честно казано не се сещам нищо което да ми е липсвало - чувствах се много добре, а сега ми липсва, че не съм бременна  Mr. Green

# 18
  • София
  • Мнения: 3 064
Почти нищо освен дънките не ми е липсвало, позволявах си от всичко, което обичам в разумни количества. Нямах гадене, изобщо, имах много лека бременност. Обаче, сега, като видя бременна жена и хич не искам да съм на нейно място, много добре ми стана, като си влязох в предишната форма.

Виж, сега ми липсва 12 - часовия сън, нещо, което си позволявах докато бях бременна, а сега, йок! Чак накрая имах проблеми със заспиването.

# 19
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Най-много ми липсваше и продължава да ми липсва обличането на старите ми дрехи. Има да мине мноооого време преди това да се случи и дано да се случи въобще.

# 20
  • Мнения: 802
Бременна съм в средата на 6-я месец. preggo
Какво ми липсва ?!?!?!

1. Хубавия бурен секс с мъжа ми, който продължаваше цяла нощ ...  : luvbed
    / а сега трябва да е по внимателен и да пазя коремчето /

2. Баровете, уски + кола + цигара .

 newsm44 newsm68

Сигурно мога да се сетя и за още неща,но тези май са най-важните.

Последна редакция: вт, 02 окт 2007, 16:13 от Усмивка !

# 21
  • Мнения: 114
Общо вземето много неща ми липсват.Но най-главно:
1.Страстният всекидневен секс с мъжа ми.
2.Спането по корем
3.Спаенто на дясната страна(според някои доктори-бременната жена трябвала да спи на лявата си страна)
4.Аперетива преди вечеря.
5.Дрехите,които ми бяха любими преди забременея.

Но определено след като родя съм сигурна ,че ще ми липсва нежното подритване и боксиране на малкото човече отвътре и гордостта,че ще ставам мама.И това как се оглеждам корема във витрините на магазините

# 22
  • София
  • Мнения: 2 846
Уф, всичко ми липсва:

1. Джина с тоник. Абе въобще твърдия алкохол и веселите запои до никое време.
2. Танците по купони.
3. Якият шопинг в началото на всеки сезон - само зяпам по витрините и подсмърчам, а има тоооолкова хубави неща! Blush
4. Истинският секс - със смяна на позите, а не с пуфтене и пръхтене.
5. Възхитените мъжки погледи. Cry
6. Спането по корем.
7. Готините ми дрешки. Сега нося през ден едни и същи, а иначе поне месец мога да не повтарям.


Радвам се, че ще имам бебе - желано и планирано е, но никак, никак не ми харесва да съм бременна. Това е. Rolling Eyes Blush

# 23
  • Мнения: 77
Миналата седмица бях на сватба, тази също съм-липсва ми това, да дрънна повечко винце за разгрявка или просто ей така за разпускане. Иска ми се да се разцепя от танци, ама нямаааа...
Сбирките с приятелите, някакси като съм бременна и те се държат странно.
Яд ме е, че се изморявам бързо и не мога да си почистя къщата в рамките на един ден.
Липсва ми и малко страстният секс с мъжа, но така пък разучихме нови пози и усещания.

Но от цялата бременност най се радвам на всекидневното усещане на бебето вътре в мен.

# 24
  • Мнения: 236
Още съм в началото, но ми липсва:
1. Червеното вино с вечерята.
2. Йогата.
3. Спокойствието.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 901
Само хубавият сън ми липсваше, на никъде не можех да спя, но аз по корем никога не съм спяла.

Иначе
секс
дънки (има чудесни модели и за бременни, не само гащеризони)
излизания вечер
пазаруване през уикенда
имах в изобилие.

Не ми липсваха кафето и любимия ми парфюм, защото не можех да ги понасям по време на бременността.

# 26
  • Мнения: 1 546
1. Добрите ми стари дънки...
2. Джин с тоник и лимон...
3. Спането по корем и по гръб
4. Секса, да...хубавия секс...

 

# 27
  • Мнения: 336
 Липсва ми вземането на бегом на стълбите от първия до третия етаж, пазаруването на тесни дрешки - сега като че ли ги харесвам още повече от преди, липсва ми и пийването в компания когато всички са развеселени, а аз карам на сокче цяла вечер.

  Но, извинявам се за грубия израз   Embarassed - майната му на всичко което ми липсва, все пак на пролет живот и здраве ще се роди моето първо детенце е кажете ми как да мисля за друго освен за newsm30.

  Да си призная гордо събирам погледите на околните с растящи си корем  Blush.

# 28
И на мен ми липсват много неща:
-БИРИЧКАТА(толкова много я обичам...)
-определено секса(че имаме енбарго от началото)
-разголените ми летни дрешки
-погледите на мъжете....
-здравия сън(без киселини)
-бързите движения(сега съм като костенурка)

# 29
  • Мнения: 5 362
Липсваше ми спането по корем.
Питието,когато съм в компания.
И доста от дрехите,които много бързо ми умаляха.

Общи условия

Активация на акаунт