Отговори
# 15
  • Мнения: 1 006
Здравейте,


браво за оформлението на темата ни! Страхотно и с много мерак! Браво!

На патерица честитя на тези, които съм пропуснала - напоследък мног оми се струпа и съм много отнесена. Днес се издъних и в работата, провалих всечко, което бях постигнала досега...........................



Петенце, малката красавица спи ли нощем или?

# 16
  • Мнения: 734
Здравейте,

Луси обидни квалификации май не знае, обаче непрекъснато иска да пребива, да чупи зъби, глави и крака.

Нати играе бокс, бие перфектни крошета, специализира с десен удар;) От глупостите има едно супер тъпо детско филмче Елмо, където Елмо яде бисквити с ръмжене, мляскане и си тъпче устата  - ей това се опитва да подражава."Damn it"съм я чувала да казва един-два пъти.

Къде са снимките на Лилу с близнаците?

Браво за хубавото заглавие на темата! И за оформлението също!!

Бубе, спи денем! Нощем иска на купон в Лос Анджелес да ходи, реве като й пусна песни и мелодии от бебешките залъгалки, но като чуе рейв се усмихва и денси. Явно си спомня какво слушах докато бях бременна;)

# 17
  • Мнения: 592
Добро утро сладурки. Хайде на кафето
Вчера имах доста свободно време, нямам си детенце при мен да се забавляваме и реших поне темичката да пусна, че забелязах сме на 15-та страничка. Качих малко снимки на нашата госпожица, подремах и си легнах да се наспя. В последно време ми е доста сънливо и мързеливо - признавам си  Blush - ама то от времето ще е сигурно. Есен вече идва - мразя дъждовете  Sick Нямам търпение да идва лятото пак - хубавото горещо лято.
Колкото до "бисерите" където мъдрят дечицата - не знам от къде го е научила, ама вчера като я пита баща й от къде го е научила това и тя вика "Кака" - а баща й вика "Тази кака в яслата ли е тати?", а тя "Да", "Добре утре ще я покажеш на тати" - та да видим резултата дали е успяла да я покаже Simple Smile 
Петенце пропуснах те този уикенд, ама доста работи се натрупаха тук, но другата събота или неделя не можеш се покри, ще се чуем. И му мисли ако до тогава не си пуснала някоя снимчица на децата - тя бебата ще стане колкото кака й, докато ни я покажеш  Hug Да ги гушнеш и двечките от мен.
Хот Ели - що така Емма-та? Как е детенце - свалихте ли Т?
Адашката - сложих старата тема в списъка - пропуснала съм в бързината. Благодаря че ми напомни. Това за "цигане"-то много ме разсмя - хайде и ти да ни покажеш твоите госпожици.
Приятен ден от мен и много  Hug

# 18
  • Мнения: 35 961
изглежда съм си загубила фотото преди около месец  Twisted Evil и всички последни снимки са вътре и не мога да пусна нищо ново  Cry

# 19
  • София
  • Мнения: 11 704
Хайде добро утро и от мен!Браво на Теди за хубавата темичка,май само аз още не се научих да пускам тема  Embarassed,ама никога не е късно.
А Бубанка гледам вече по-често навестява темата,за което браво!
Вчера споделих опасенията си,че Мели не говори и прибирайки се от яслата вижда куче и вика "куче-е" и аз  Shocked,понеже досега беше на "бау-бау".Та имам надежди,че и моето чаве ще проговори.
Онзи ден една приятелка ми разправя:"За къде си се разбързала да говори,като проговори веднъж не можеш да и затвориш устата,нали е зодия близнаци?".А дъщерята на тази приятелка е също Близнаци...

# 20
  • Мнения: 35 961
на Бу известно време подписът й беше: "първо ги учим да говорят, а после - да мълчат!"  hahaha

# 21
  • София, център
  • Мнения: 3 455
на Бу известно време подписът й беше: "първо ги учим да говорят, а после - да мълчат!"  hahaha

Това баща ми много често ми го повтаря!

# 22
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 182
Подкрепям с две ръце този подпис Crazy

Али, Мели като се отприщи да говори, ще видиш ти.
Гого докато казваше десетина думи, сега не можеш да му затвориш устата Laughing

Ели, започнах нова работа. Нищо не си изпуснала, аз май само споменах в един преден мой постинг. По специалността ми е, но още не смея да кажа, ще се получи ли или не. Оздравявайте бързо Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 2 164
Ми честито ти ново работа  Hug (казано като от Емма!) Много парички и удовлетворение да ти носи  Peace А бира кога ще пием?

Еммата е още с Т  Confused. Сваля я до 37.2 и после пак 38. Не знам, утре пак ще я водя на лекар. Иначе видимо нищо й няма, прави бели, пакости, не слуша... Ще ви пусна две снимки с хулиганска физиономия от морето  Laughing

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=178961&photo=1

# 24
  • Варна
  • Мнения: 974
Здравейте,

виждам че все повече от отбора се завръщат....яяя няма къде да ходите Laughing

Хотче тази Т да не е от зъби? На Велизара в момента и расте кътник.  newsm78 Много е сладка Еммата!

Момичета исках да ви питам, знае ли някой откъде да купя едно такова което се слага на ръба на леглото за да не пада детето? Ще сменям кошарата на Велизара, и понеже тя досега си спи с решетка се притеснявам че ще пада Rolling Eyes

За говора ние сме говорилня у нас. #Crazy

# 25
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 182
Иле, аз използвах решетката на леглото и я подпирах с някоя табуретка в началото. После само табуретка/стол пред леглото слагах. Иначе четох преди време тема за такава преграда в някой от подфорумите, ама къде беше Thinking

Адаш, не знам кога ще пием бира. Водим Ради на таекуон-до всяка вечер в НСА и като е хубаво времето седим с Гого на кафето в двора на академията 1 час, докато свърши тренировката. Ако ви се разхожда някога, звънни или пиши.

# 26
  • София, център
  • Мнения: 3 455
В Нашите деца бяха питали, и наистина се продават такива държалки, които се слагат на леглото, обаче и аз не помня нито как се казваха, нито къде се продават. Иле, виж в danet.

# 27
  • Мнения: 592
Приятна вечер момичета.
Иле наистина пробвай в Данет или някой голям магазин за детски стоки. Упех.

# 28
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Добро утро, как сте?

# 29
  • Мнения: 35 961
благодаря, добре! Ти как си  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт