Помогнете ми в избора на количка?Какво Ви е мнението за Giordani 3 per 8

  • 2 862
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 242
Не съм Нин, но все пак да ти отговоря. И мен така ме убеждаваха в предимствата на Перегрото, но съм си много доволна от Джорданито. Текстилните части се перат, както писах е много маневрена, но вози малко "твърдо". татрузя я ежедневно по стълби и бордюри, не е мръднала, освен че скърца, но това го прави от самото начало и с малко смазка предполагам ще престане. За по-едро бебе може би зимния кош бързо ще умалее. Моята е почти на 3 м., но вече го изпълва.

# 16
  • Мнения: 3 926
Перегото наистина е по-добро, но и цената му е по-добра. Въпрос на избор и на очаквания. Peace

# 17
  • Мнения: 255
Ако ще даваш пари като за Пек Перего избери друга от скъпите.

# 18
  • Между Пирин, Рила и Родопите
  • Мнения: 373
Подкрепям всичко изписано до тук - суперлативите не са излишни.
Добавям, че синът ми е на 4,5 месеца, тежи 8,5 кг и е дълъг 66 см, та сега като застудее и се наложи да обличам дебели дрехи ще слагам летнич кош, че в зимния вече няма да се събере.
Иначе това възможно най-добрия избор и като цена и като качество  Peace

# 19
  • Мнения: 469
Според вас зимният кош на Джорданито по-малък ли е от този на останалите комбинирани колички или са еднакви? Аз като го сравнявам със зимните кошове на Неонато комбинираната примерно и на немските ABC Design ми се струват еднакви. Единствено за Маг Ингланд съм чувала че са им големи зимните кошове.

Последна редакция: пн, 08 окт 2007, 19:28 от анима

# 20
  • Мнения: 2 641
А смятате ли че TRIO ENJOY на CHICCO е еквивалента на Giordani 3 per 6?

# 21
  • София
  • Мнения: 1 715
А смятате ли че TRIO ENJOY на CHICCO е еквивалента на Giordani 3 per 6?

Giordani 3 per 6 e с аутофикс. Ако пътувате много, е по-удобно. Има комарник за коша, но такъв може да се купи отделно (не на същата марка). Основното е, че кошът и кошницата се ползват самостоятелно, като лятната част се маха, докато на Чикото стои отдолу. Когато аз избирах, гледах и Чико.
Иначе като кг са еднакви май, маневрени също. Колелетата са пластмасови, така че "дрънкат" специфично. Не е точно скърцане. И това сравнявах Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт