Моля за коментар на хормонални изследвания!

  • 2 517
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 656
 Thinking
Ще питам.
На ехографа се вижда кистата посредата на тръбата някъде, и трябваше да уверявам че изключвам всякаква бременност, явно изглежда като извънматочна, но просто няма начин да съм бременна при здрави презервативи.
Така че кистата не е около яйчника, за поликистози, поне така си представям да е при ПКЯ.

Не съм от Пловдив, имах си полип и хиперплазия (която като гледаха кистата ми казаха че още си я имам), установена с хистология

# 16
  • Мнения: 7 716
Оооооо, това не ми харесва. Каква е тази киста на тръбата? Отиди и на друг лекар. Полипът кога беше и къде беше? Хистологията излезе ли му? И това кървене, просто непременно потърси добър лекар.

# 17
  • Мнения: 656
Оооооо, това не ми харесва. Каква е тази киста на тръбата? Отиди и на друг лекар.

Трима я гледаха, щото прото гинеколожката ми тогава беше болна, а като оздравя и тя я видя. Имам си 2 несависими снимчици

Полипа не можаха да го махнат с кюртаж и решиха да го наблюдават. Няма израждане на него, нямяа израждане и при хиперплазията.

# 18
  • Мнения: 7 716
Виж, не отричам, че има нещо, но трябва да се знае какво е със сигурност.

# 19
  • Мнения: 656
Виж, не отричам, че има нещо, но трябва да се знае какво е със сигурност.
Аз хранех надежди да се измъкна от операцията, защото вероятно досега поне на 2пъти ми се е случвало да ми се пукат - силна болка, която изведнъж минава, като в областта на болката се разлива топлина.

# 20
  • Мнения: 1 950

Полипа не можаха да го махнат с кюртаж и решиха да го наблюдават. Няма израждане на него, нямяа израждане и при хиперплазията.

А защо с кюртаж, а не с хистероскопия? newsm78
Колкото до кистите, предполагам другите не са били на тръбата, щом си ги пукала и си се разминала само с болката? Подкрепям Лали, трябва ти консултация със сериозен специалист Peace.

# 21
  • Мнения: 656


А защо с кюртаж, а не с хистероскопия? newsm78
Колкото до кистите, предполагам другите не са били на тръбата, щом си ги пукала и си се разминала само с болката? Подкрепям Лали, трябва ти консултация със сериозен специалист Peace.
Консултацията съм я планирала, само дето не мога да преценя кой е "сериозен".

Според мен рутинния гинекологичен преглед трябва да включва и ехография, не само при "индикация"

Последна редакция: пт, 07 дек 2007, 12:08 от на Кронки жена му

Общи условия

Активация на акаунт