Кои са дрехите без, коите не можете?

  • 3 372
  • 85
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 35 968
гащи винаги имам в гардероба си  hahaha

# 16
# 17
  • Мнения: 3 782
гащи винаги имам в гардероба си  hahaha
И моята асоциация беше същата, ама освен бельото имам нужда и от дънки, не мога без тях. И някой блузка, с по-широко секси деколте.

# 18
  • София
  • Мнения: 500
Маратонки,дънки и памучни блузки и потничета

# 19
  • София
  • Мнения: 18 679
Без сутиен не мога. Даже до магазина да отивам, си слагам. Навици, к'во да се прави Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 2 161
Любими дрехи имам.Но чак да не мога без тях...

# 21
  • Мнения: 658
Дънки и суитчъри

# 22
  • София
  • Мнения: 228
Без анцуг и маратонки не мога. За това пръскам най-много пари, но просто в спортен екип се чувствам най-удобно.

# 23
# 24
# 25
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Дънки и черна блуза с голямо деколте или паднали рамене Crazy...имам една любима блуза с пръстчета, която толкова много избеля, че не става за носене...само си я пазя в гардероба...за жалост не съм виждала такъв модел никъде да си купя  Peace

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 553
То май анкета трябваше да  се пусне и да се гласува , но както гледам дънките са фаворити. Аз нямям дреха без която не мога. Peace

# 27
  • Мнения: 3 611
Зимата не мога беz боди, направо zамрьzвам, ако крьста ми не е "zавит".  Rolling Eyes
Но ако говориш zа "любими дрехи"... мм не zнам.  Thinking
Ако ме беше питала преди години, може би по_ щях да мога да ти отговоря, но сега...
Жакьт дьлги години ми беше любим... струваше една камара пари (не помня колко ученически стипендии, че и майка ми донажда отгоре) и не си го смькнах много време от гьрба. За сьжаление поераснах и някак не вьрви да се моткам с него. Обличам го само, ако ходя на мотосьбори или метьл концерти. То тогава вьобще и облеклото ми е раzлично  Mr. Green И грим слагам  Flutter Раzбира се, сьвсем не "стандартен "  Mr. Green
Имам обаче любим колан. С рокерска катарама.  Heart Eyes Виж него и сега и сега си го нося.  Mr. Green
И той си има история...  Mr. Green

# 28
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Нямам дреха без която да не мога,но основно си купувам дънки! Wink

# 29
  • Мнения: 2 401
Дънки и ризи.   Това са моите дрешки, другите ги нося по необходимост.

Общи условия

Активация на акаунт