Почистване на стаята на бебето

  • 2 642
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Фрош - ползвам го за цялата къща
или само с вода.


И аз

# 16
  • Мнения: 245
не се притеснявай да 4истиш. в4ера разбрах, 4е детето ми е алерги4но кам нещо, защото не спря да кашля цял месец. една камара доктори го слушаха и преглевждаха. вчера личната му лекарка установи, че е алергия, защото пробвахме всичко, а резултат- никакъв. питах къде точно да го изследваме, а тя отвърна да не си хвърлям парите, а да го храня с тях, тъй като може да се окаже, че е алергичен към домашен прах и кърлежи, неща, които не могат да бъдат избенати- като забършеш с парцала и хоп- след 5 минути пак има прах. освен към препарати може да се алергизира и към мн други неща. но тепърва ще си създава имунитет

# 17
  • Мнения: 4 111
OSSINATTORRRR, хубаво е да се направят изследвания за алергии, за да знаете къде е проблема. Не знам много за тези тестове, освен, че не са много евтини.

# 18
  • Плевен
  • Мнения: 973
По обичайния начин - с препарат разтворен във вода, в зависимост от повърхността, която почиствам. След почистването проветрявам възможно най-дълго време.
Когато дъщеря ми беше по-малка, когато чистех в едната стая , я премествах да спи в другата и така...

# 19
  • Мнения: 1 311
Ами пода (с ламиниран паркет) го чистех с прахосмукачка за да обера праха. И после само с вода. Веднъж седмично с вода и Емсал за ламиниран паркет. После проветрявах и готово. Докато не почне да пълзи по пода, не мисля че е толкова фатално какъв е препарата.

# 20
  • Мнения: 3 069
И ние сме на булевард....ужасно е!
В стаята сме на мокет и се пуска прахосмукачка 3 пъти седмично!Всички останали покрития 1 път седмично с Мр. Пропър а иначе след всеки който влиза от вън мия с вода....понякога по 4-5 пъти на ден.

# 21
  • Мнения: 1 049
А защо не сложиш едно хубаво килимче и да чистиш стаята само с прахосмукачка... ? И без това бебчето ти после като започне да пълзи ще му е мекичко и топло, а и няма да се налага да ползваш непрекъснато препарати за пода  Wink

# 22
  • Мнения: 3 611
Не сьм полzвала препарати, даже с деzодорант не се прьсках, щото кьрмех. Минавах с прахосмукачка, а праха го бьршех с влажна гьбичка.

# 23
  • София
  • Мнения: 6 011
В началото само с вода. Като поотрасна започнах да ползвам и препарат за ламинат и хубаво проветрявам стаята.

# 24
  • Русе
  • Мнения: 2 354
само с вода

# 25
  • Мнения: 4 409
пода с прахосмукачка при нас е килим/преди да родя всичко беше изпрано пердета,килими....всичко/,в края на лятото отново всичко се изпра/със сапун и вода/
благодаря на майка ми и на мъжа ми- те се погрижиха!
иначе кувертюрите си ги пускам в пералнята често.бебка вече е на пет месеца и ние живеем на село и тук нама толкова прах.
инсталирахме кошарка във всяка стая и не се притеснявам че ще налапа нещо мръсно.като проходи се надявам да разбира достатъчно че да не си лапа ръцете.тогава ще е и достатъчно голяма че ''малко имунитет''няма да и навреди Grinning

# 26
  • Мнения: 5 362
С влажна кърпа почиствам мебелите от праха,а пода с прахосмукачка.

# 27
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Чистя килима с прахосмукачка, а ламината с Пронто. Мебелите забърсвам с влажна микрофибърна кърпа.

# 28
  • Мнения: 753
Чистя килима с прахосмукачка, а ламината с Пронто. Мебелите забърсвам с влажна микрофибърна кърпа.
Peace

# 29
  • Мнения: 245
Лилянчо, 130 лева са, но лекарката каза, че няма файда- ако се падне домашен прах или кърлежи, как да ги избегнем. веюе има ефикасни препарати, които се борят успешно с лека форма на алергия. ако не дай Боже хване астма, тогава ще го заведа. аз имам такава, но с редки ристъпи, алергична съм към котки

Общи условия

Активация на акаунт