Кой тип помпа за кърма е най-добър?

  • 10 562
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Пазарджик
  • Мнения: 162
Докато бях в болницата от там ми дадоха помпа на Авент, много е добра, но 80 лева може и да не са много но на този етап не мога да си позволя да го дам, затова си купих на Бертони, тя е на същия принцип и е около 20 лева, от нея съм също много доволна!  bouquet

# 16
  • Мнения: 4 401
ползвах помпа само няколко дни в родилното /заради антибиотиците дето ми даваха/и съм с две ръце за авент,НО трябва да е правилно сглобена точно заради вакуума.
На мен ми я бяха сглобили от къщи неправилно и нищо не помпаше Shocked.,ама аз нали съм си аларма веднага я оплюх пред другите майчета и така една /явно по-опитна от мен/дойде и ми показа как се прави Embarassed
мноого и бях благодарна!

# 17
  • Мнения: 1 457
И аз използвам ръчнат на Авент и съм много доволна Peace В болницата едно момиче се измъчи с такава тип спринцовка  ooooh!

# 18
  • Мнения: 2 100
Аз ползвам евтина помпа - на Камера. Доволна съм. Стига да се постави правилно не се усеща никакъв дискомфорт. Сравняват я като качество с Чико. В болницата имаше една мама с Авент в моята стая и честно казано не можех да понасям "цък"-ащия звък, който издаваше това нещо. Все пак зависи колко искаш да ти е лесно и кое ще сметнеш за по удобно  Peace

# 19
  • Мнения: 126
Препоръчвам ти да използваш Авент, ако неможеш да дадеш толкова пари си купи на Бертони. На същия принцип е, но трябва някой да и запуши дупката за регулация на силата на вакуума. Защото тя направо разваля вакуума. И другия минус е, че много трудно се натиска ръчката. Траябва да имаш яки ръце, за мен е проблем. Успех!

# 20
  • Мнения: 1 672
Ползвах Авент помпа и бях много доволна. Ама я ползвах активно..
Peace

# 21
  • Мнения: 288
Аз ползвах на NUK електрическата и съм много доволна,мисля че електрическата е по добър вариант от ръчната

# 22
  • Мнения: 814
ръчната на AVENT  Peace

# 23
  • Мнения: 268
  помпа на батерии на пиджин  bouquet

# 24
  • Мнения: 629
При мен лично, ако не беше ръчната помпа на Авент отдавна да сме приключили с кърменето. Но това разбира се не означава, че няма и други добри.

# 25
  • Мнения: 73
Още от родилното си купих 3 вида ръчни, 2 на 4ико и една тип спринцовка, и то защото зърната ми станаха на мехури и нищо не излизаше (с двете на 4ико, едната беше около 30 лв. а другата около 9). Със спринцовката изцеждах най добре, докато една приятелка не ми предложи нейната електрическа на bebe confort. Направо се родих. Нито ръцете ме боляха, нито мехури ми излизаха. Но горката след около 3 месеца непрестанна засилена употреба мотор4ето и сдаде багажа, тогава си взех tigex пак електрическа и до днес съм с нея - има си копче за регулиране на степента на засмукване както и за отпускане на вакума. Има едно уплътнение, което е постоянно в стерилизатора и не е мръднало. Вярно е струва 142лв. но за мен си струва всеки лев. А може да работи и на батерии и в мрежата.
Ако можеш от някъде да вземеш различни видове (както са те посъветвали и други майчета) за проба, че на всеки различно му действа. Успех

# 26
  • Мнения: 5 598
Ползвам помпата на Авент(ръчна) при нужда и съм доволна.Взех си я в болницата и се разминах с бучките набързо.Една мама от болницата беше с евтина (Дисни) и после ми каза,че се е счупила.Евтиното понякога излиза скъпо.

# 27
  • Мнения: 2 567
Аз имам електрическа на Нук и ръчна на Авент. И двете са добри според мен, но с електрическата е рахат работа. Гледам телевизия, тя си работи Simple Smile
Laughing Верно е рахат! С голямата дъщеря ползвах електрическата НУК, сега съм на ръчния Авент. Но цедя изключително рядко слава богу. Мразя това упражнение  Twisted Evil

# 28
  • Мнения: 1 328
Авент - ръчната

# 29
  • Мнения: 616
От първи я ден се цедя и така вече 4 месеца първо със спринцовка беше ужасно а после с чико която не беше лоша но се скапа после си купих друга на чико за около 30 лв но нищо не ставаше с нея и накрая ми дадоха на авент ръчна е родих се .

Общи условия

Активация на акаунт