Частни градини в град Варна?

  • 6 842
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 727
Майчета моля за информация,тези изброените градини иматли сайтове...снимки,телефони и т.н да ги поразгледам
Мерси предварително
 Hug

# 16
  • Мнения: 6 039
най -добре отиди на място
сайтовете не са показателни и не можеш да добиеш представа за средата и отношението.
ЧДГ не са много, даже са малко, можеш да ги обиколиш

# 17
  • Мнения: 727
най -добре отиди на място
сайтовете не са показателни и не можеш да добиеш представа за средата и отношението.
ЧДГ не са много, даже са малко, можеш да ги обиколиш
da taka i predpolagah
аз знам само тази в Морската,ако може дай ми адреса на Малкия принц

мерси Малена Simple Smile

# 18
  • Мнения: 2 074
Малкия принц е срещу тенис кортовете в Чайка - влизаш от уличката срещу бензиностанцията Лукойл и само направо - отдясно се намира сградата, в която се помещават училището и градината.

# 19
  • Мнения: 727
Малкия принц е срещу тенис кортовете в Чайка - влизаш от уличката срещу бензиностанцията Лукойл и само направо - отдясно се намира сградата, в която се помещават училището и градината.
благодаря Peace

# 20
  • Мнения: 4 594
може ли тел за връзка с мелита

# 21
 Има и друга лицензирана детска градина в центъра до църквата"Св.Никола".Намира се на ул."Воден"№35.цдг"Зорница".Мисля,че е само за подготвителна група, но не съм сигурна.Нямам телефон,но е добре да се види на място.Там също децата са  малък брой,не като в държавните градини и е удобна за работещите в центъра.Храненето е с кетъринг на място.Има и допълнителти дейности.Информацията ми е от разговори ,не съм ю я посещавала.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Искам да използвам темата да попитам някой възнамерява ли да остави детето си да продължи в училище в Малкия принц? newsm78

# 23
  • Мнения: 6 039
да, аз
въпреки, че все още е твърде рано
на този етап, да, бих я записала да учи там

# 24
  • Мнения: 1 783
Добра информация, благодаря на писалите. Знаете ли дали въпросните две градини предлагат полудневно посещение?
Убива ме направо, това че няма такава възможност в България... Дори и за целодневно, какви са шансовете за започване на дете януари 2009?

Мелита къде се намира?

# 25
  • Мнения: 4 877
Мили мами, навлизам във вашата тема, за да ви поканя в нашия виртуалем "КЛУБ НА РОДИТЕЛИ, ориентиращи се към ЧАСТНО ОБРАЗОВАНИЕ ЗА ДЕЦАТА СИ"  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=278827.0
Очакваме ви!

А също така се надяваме и на вашата подкрепа в инициативата ни "Парите следват детето" чрез анкетата тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=279590.0

# 26
  • Мнения: 7
Искам да използвам темата да попитам някой възнамерява ли да остави детето си да продължи в училище в Малкия принц? newsm78
Много ми е интересно да ти отговоря на теб, Анет.Съветът ми е категорично - НЕ.Градината става,училището не.Ние изкарахме една година там,преместихме се в друго училище и трябваше доста да наваксваме.И ако се съмняваш в думите ми - поинтересувай се на какво ниво са учениците от Малкият принц по олимпиадите в града,лесно ще си направиш изводи сама.

# 27
  • Мнения: 6 039
аз пък изобщо не съм съгласна с това изказване.
познавам деца с не отлични ами ултра отлични резултати от олимпиади, и учат в Малкия принц. Познавам и такива, приети от раз  в елитни английски гимназии с отлични оценки. Разбира се, че зависи и от детето, но ми е писнало да слушам как там едва ли не децата изостават. Пишат се и двойки и шестици. Каквото си заслужат. Имат по мин. 20 оценки на предмет, и крайното им оценяване е съвсем реално. Учат по модерни методи, по 10 деца в стая, има контрол на дисциплината и учебния процес не се нарушава.
Познавам и независими учители, които са в независими комисии и провеждат изпити в училището и са ми казвали, че нивото им на английски е много високо и имат 100% успеваемост на изпити.
Имам не едно, а няколко познати деца в училището, вкл и дете от семейството ни , което отиде там полуобразовано от елитното руско училище. За една година научи, колкото за първите 7 в руското.
Няма да спра да мисля, че парите са основния фактор на тези, които се отказват или твърдят, че училището не струва. За градината се плащат 3500лв, за първите класове на училището почти двойно. Но това е положението, който иска.

# 28
  • Мнения: 2 616



таксата е 3500 на година. Плаща се на 3 вноски. За сравнение, цените в София са такива, но в ЕВРО.

ако имаш някакви други въпроси, можеш да питаш
предполагам, че и други ще се включат


Извинявам се че се намесвам твърде некомпететно предполагам, но не ми е дошло още на главата и не знам какво значи една година в детската градина, това 12 месеца ли са или имат и ваканции като в училище, знам ли  newsm78

Мартинко е още твърде малък за градина, но тъй като се налага да тръгне на ясла на есен, защото няма да има кой да го гледа, започнах да търся различни варианти. Малко ми е притеснено именно заради храната в държавните заведения и дали ще успеят да го нахраанят най-малкото, той завалията е наникъде с обучението как да държи прибори в ръката,има да яде само солети  Cry
Та колко е минималната възраст за прием в "Малкия принц"?

# 29
  • Мнения: 6 039
на приятелката ми детето го приеха на 2.5г, мялена беше на 2.9
за следващата учебна година места няма със сигурност. На няколко приятелки, децата не успяха да ги запишат.

Общи условия

Активация на акаунт