Научи се да се изправя в леглото и забрави,че то е за сън!

  • 1 967
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Купи чувалче за сън.
Моя син лягаше, завивах го и след две минути го чувах да подскача и да вика, да си играе, крещи...
Купих чувалче - няма мърдане - хем не се отвива, хем заспива по-бързо.

# 16
  • Мнения: 3 069
Ние и до момента сме така Mr. Green
Имай търпение да се научи сама да се пуска ообратно в леглото и когато се налудува сама ще си заспи!

# 17
  • Мнения: 19 302
чувалче за сън и я приспиваш на спалнята и да я местиш в креватчето й.

# 18
  • Мнения: 2 047
   Започнах да я приспивам на спалнята, там няма на какво да се изправя, освен по мен...След десетина минути я премествах в леглото. Тепърва още колко номера те чакат ....

# 19
  • Мнения: 858
Едно голямо търпение.Минахме през този етап в който дори на сън със затворени очи се изправяше и ревеше,че му е неудобно.Решавах проблема със спалното чувалче.

# 20
  • Мнения: 4 621
И при нас го имаше този период, но след няколко дни се научи да си сяда обратно и мъките прикючиха Hug

# 21
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
А с чувалче как ставаааа!  Joy
Много е смешен, като барбарон!

# 22
  • София
  • Мнения: 2 734
Имаме чувалче,излишно е да казвам,че и с него става Mr. GreenНо днес я наблюдавах през цепката на вратата и видях,че се е научила да тупва обратно.Ако има късмет да не закачи нищо с главата по пътя обратно и да реве,на едно от безбройните лягания и ставания просто остана да лежи и заспа.Така че съм решила просто да я оставя да се катери докато тя самата не се просне от умора,няма какво друго да направя  33uu
 

# 23
  • Мнения: 653
щом вече тупва и заспива, няма страшно
хубавото е, че се е научила да заспива самичка  Peace

# 24
  • Мнения: 3 695
Спално чувалче доста помага  Peace
Но почне ли изправянето -  дотук със спокойствието и извън леглото  Stop

# 25
  • Мнения: 4 447
Нашия като се научи и той не знаеше как става сядането после. Ще падне няколко пъти и ще се научи. Така е редно. Трябва да разберат сами. Сега може да се катери и да се пуска по дупе. А не съм го учила, само си се досети. Добре, че като си му се спи, надупва си се и заспива. Не стои само изправен.  Peace

# 26
  • Мнения: X
Ами така ще е с всяко ново нещо, което открива  Mr. Green
През този период я присивах на спалнята и след това я местех, като внимавах да не се събуди и да се метне от леглото.

# 27
  • София
  • Мнения: 7 191
За спалните чувалчета и ползата от тях в такива случаи:
Вероятно е по-добре да са с копчета на раменете, защото моята госпожица вече се научи да разкопчава ципа и да си съблича чувалчето hahaha

# 28
  • Мнения: 128
а дъщеря ми е на година  и два месеца и допреди две седмици заспиваше сама .... сега се изправя и реве и не иска да спи..Приспивахме се в ко личка 3 дни , после пак в кошарата, но с много пеене и тананикане , тя се изправя аз я полягам ... и тъкмо си мислех че нещата се оправят и... Тази вечер отново се приспахме в количката ..Вече не знам какво да я правя Cry Дано скоро нещата се оправят защото е много изнервящо , а идва и зима... Praynig

# 29
  • Мнения: 653
трябва постоянство
започнеш ли да я приспиваш няколко дни подред в количката, после мнооого трудно ще се върнете към заспиването в кошарата
при нас това важи в пълна сила

Общи условия

Активация на акаунт