Първокласници /10/

  • 21 353
  • 290
  •   1
Отговори
# 225
  • Бургас
  • Мнения: 225
Нашето училище отхвърля предложението.
И сега какво? Дали ще анулират годината? Много съм притеснена!

# 226
  • Мнения: 1 225
Нали коментираха, че нямало такова чудо - нулева година. Щял да се наваксва материала.

# 227
Аз сьм мама на пьрвокласник и девойче на година и 8 месеца.Много ме плашеха с този пьрви клас,но не мисля ,че досега сьм видяла зор.Дано и занапред да е така!пожелавам го на всички!

# 228
  • Мнения: 100
В нашето училище прекратяват стачката само за първокласниците.Преди малко ми се обади класната на дъщеря ми.От утре е на училище и много се радва.

# 229
  • Карлово
  • Мнения: 4 698
Тази стачка вече ми идва в повече. Едни учат, други не щат да ходят, въпреки че има учители
аз съм и класна на 12 клас в друго училище ...  при нас 2/3 от учителите не стачкуваха ефективно , защото ни се видя кошмарно да пропуснем толкова материал  и то в 12 клас , по-лошото е че учениците решиха да не идват и сега как ще си наваксват .....
Защо мами не се разберете и всички си заведете децата на училище, пък да видим как няма да учат. Ами то половината година ще мине, ние азбуката няма да сме взели.
Евала на учителите на първолаци и 12 клас, които си останаха на работа.

# 230
  • Мнения: 1 320
Първокласника ми вече изкара един ден в гимназията ...влиза и в 9 и в 12 клас ... само в първи още не е

# 231
  • Мнения: 804
И ние продължаваме със стачката. Tired
Вярно,че по - късно се включиха нашите даскаля в стачката,та сигурно сега ще наваксват.  #Crazy

Докога ще бъде това... ooooh! ooooh! ooooh!

# 232
  • Мнения: X
А нашата госпожа каза утре да ги заведем на училище, но да се направим, че от новините сме чули, че стачката е свършила.Един вид ние ги водим и тя, за да не ги връща им провежда часовете.Директорката им опявала и ги заплашвала с уволнение. Twisted Evil
Чудя се дали да я водя изобщо, но Соня пък иска да ходи и така се зарадва като ме чу, че говоря с госпожата й.
Ох ,незнам вече какво да правя!На маймуни ни направиха с тая стачка.И децата се объркаха тотално. Rolling Eyes

# 233
  • Мнения: 2 282
Евала на учителите на първолаци и 12 клас, които си останаха на работа.
мдааа... даваха по телевизията едно училище за деца със зрителни проблеми - учителите стачкуват ефективно, като си провеждат занятията с децата, но не получават заплата. Така са избрали, защото се чувстват отговорни за децата.
И ние продължаваме стачката. Катето скоро има рожден ден, а не си спомня съучениците си, камо ли да избира кого да покани Close

# 234
  • виртуално
  • Мнения: 2 873
ние от днес сме на училище, госпожата ни успокои, че до 2 седмици ще наваксат с материала  newsm78

# 235
  • Мнения: 1 225
И ние сме на училище от днес - ще имат 6 часа до 13.10  Shocked
Бързо ще наваксат с тези темпове. Представям си колко домашни ще имат  Rolling Eyes

# 236
  • Мнения: 297
Ние продължаваме да си ходим на работа заедно #Cussing out

# 237
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 260
Радо е пак на занималня. Поне стол има, но няма парно.

# 238
  • Мнения: 688
И аз ще се включа с негативното си отношение към стачката. Това надмина всякакви граници - че се манипулират учителите манипулират се и то от някои недобросъвестници, които извличат долни политически дивиденти от тази стачка.
Но ако учителите пък нямат усет за тези неща и се оставят група хаймани да "им дърпат конците" - горко на децата ни, че такива хора ще ги учат ...
Жалкото е че от цялата тази работа страдат децата ни - ПОЗОР  #Cussing out
Парите може и малко да са им, но затова пък придобивките им са доста - а и никой не може да те накара да станеш насила учител или лекар, но като избираш тези професии се предполага че ще даваш от себе си повече отколкото ще получаваш, ако си достоен и честен.
Е всяка професия си има и + и -, но нека не забравяме че има хора, които за да изкарват повече пари се трепя на работа (дори повече от 1) често по 10-11 часа на ден и сега се чудят къде да устроя децата си докато някои безделници стачкуват. Представяте ли си колко пари се дават ако водиш детето си на частна занималня, ами аз знам за една не от най-скъпите - 10лв. (гледане) + 4лв. (храна) + 3лв. (транспорт по желание). Кой ще върне тези пари на родителите - може би държавниците ни да ги върнат от спестените пари за 2 месеца заплати на учителите (а може би няма да стигнат)???
Да не говорим каква травма нанасят на родители и деца....

# 239
  • Карлово
  • Мнения: 4 698
Явно ще наваксваме и ние. За днес 3 страници домашни по математика една страница 1, другата 2, по български бастуни. НАдявам се по физкултура да не наваксват, че ако ги емнат на по 10 обиколки на стадиона за време............ #Crazy
НО поне вече тръгнаха на училище.

Общи условия

Активация на акаунт