Първокласници /10/

  • 21 300
  • 290
  •   1
Отговори
# 240
  • ПАЗАРДЖИК
  • Мнения: 655
Ужасна е тази стачка. Не виждат ли, че никой не отстъпва. Аз това не го разбирам. На мен като не ми харесва работата ми и заплатата ми, напускам и си намирам друга работа. Кой ги е вързал на работните им места. Нямат право да манипулират така нито децата, нито родителите.

# 241
  • Пловдив
  • Мнения: 5 027
Ами и това ще стане! Трябва всички да напуснат, тогава да видим...petjah, мислиш ли, че някой друг би се навил да я работи тая работа и освен че трябва да ги научи на нещо, да ги възпитава, трябва и да носи отговорност за 30 чужди деца? В Бургаска област, четох че, 68% от учителите са подали оставки...А виж и това:  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=220424.0
Наистина ли мислиш, че е толкова лесно да бъдеш учител? Ами който смята така сега му се предоставя тая възможност!!!  Peace

# 242
  • Мнения: 141
Наистина ли мислиш, че е толкова лесно да бъдеш учител? Ами който смята така сега му се предоставя тая възможност!!!  Peace

bendji2710 не мисля , че тук му е мястото да се обсъждат такива въпроси  Peace

# 243
  • Мнения: 133
Ние от вчера сме на училище. В резултат на което, от общо три тетрадки по писане бяха изписали първата  Shocked Явно ще се работи и в къщи доста усилено, защото това, което са минали като материал ще трябва да се затвърди. В крайна сметка като си отворих устата да попитам за домашно хлапето реагира с боен вик на възмущение.


# 244
  • виртуално
  • Мнения: 2 864
Дъщеря ми писа вчера домашните до 21.30 , направо я съжалих. Това наваксване ще ги претовари  #Cussing out

# 245
  • Мнения: 133
Дъщеря ми писа вчера домашните до 21.30 , направо я съжалих. Това наваксване ще ги претовари  #Cussing out
Уф, наваксването съм го планирала за събота и неделя. Плаша се да не постигна отрицателен резултат, ако пренатоваря детето още първия ден. И без това са писали цял ден - и сутринта и в занималнята. А и характерчето му е такова, че като каже "не" - и това е!

# 246
  • Мнения: X
Щерката и днес е на училище.
Вчера госпожата й каза, че по последни данни ако стачкуват и другата седмица ще обявят годината за нулева.Това са решили "умните глави"  от горе. Rolling Eyes

# 247
  • Мнения: 804
Вчера госпожата й каза, че по последни данни ако стачкуват и другата седмица ще обявят годината за нулева.Това са решили "умните глави"  от горе. Rolling Eyes
Е,от това се опасявах.
Ще стане тя сега...
Намериха начин да изнудят учителите.
Сега се живо ще се дигне против тях,ако анулират годината. ooooh! ooooh! ooooh!

# 248
  • Мнения: 2 282
...по последни данни ако стачкуват и другата седмица ще обявят годината за нулева.
Аз пък започвам да си мисля, че няма да е толкова лошо. В краен случай ще се наиграят още една година. Всъщност остана доста по-малко...

# 249
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Щерката и днес е на училище.
Вчера госпожата й каза, че по последни данни ако стачкуват и другата седмица ще обявят годината за нулева.Това са решили "умните глави"  от горе. Rolling Eyes
Е те това всяка седмица го казват, щеше да е 5-тата седмица като мине, след това 6-тата, сега е 7-мата а аз вече на никой за нищо не вярвам.
Училището на дъщеря ми е от самото начало в стачка /24.09/ и не са учили и ден, нито занималня работи, нищо.
Детето онзи ден като ме видя зяпнала новините ми каза, ти не разбра ли че тази година училище няма да има  ooooh! дано греши.

# 250
може ли някоя майка на нестачкувал първокласник да каже до къде са с материала в момента?

# 251
  • Мнения: 1 608
Обади се нашата госпожа. В петък са на училище. УРА!

# 252
  • Мнения: 2 282
Много ме издразни нашата "госпожа". Вчера, като говорехме по телефона, ми звучеше леко фанатично на тема "докато не ни изпълнят исканията..." Да бе, подкрепям (и тя го знае), ама нямам нужда от агитация.
Дай боже всички да сме от петък!

# 253
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Има промяна в общото положение или вашето у-ще така е решило, =^._.^= ?

# 254
  • Мнения: 2 556
Мен вече ми е все тая, и нулева година да обявят, няма да ме тръшнат особено. Не обвинявам точно учителите - цялата система е супер недомислена. Не мисля, че детето ми ще остане ненаучило буквите само защото няма кой да се заеме да го учи от нашата хубава просветна система.

Кофти ми е вече дори да си помисля за училище, детето имаше голям мерак, обаче това, което стана надмина всичките ми очкавания. Вече толерантност не ми остана. Каквото стане - това.

Общи условия

Активация на акаунт