А какви дрехи нямате в гардероба си?

  • 10 318
  • 208
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 309
Нямам дрехи в грънч стил,потури...

# 16
  • София
  • Мнения: 7 097
нямам плисирана пола.

Ох, с тая плисирана пола ме уби... hahaha

Нямам и шапки, не ми отиват и туй то. #2gunfire

Аз също не се харесвам с шапка и не притежавам такива.

# 17
  • Мнения: 1 277
Нямам рокли и поли с дължина до средата на прасеца. Нямам бюстиета. Нямам шалвари. Нямам нито една дреха в розово, лилаво или цикламено.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 164
Нямам поло  Sick, пуловери, жилетки (не обичам плетените дрехи), нямам дънково яке, потури, лъскави блузи, нямам маратонки  Sick, анцузи също не обичам, нямам елеци, много къси или много дълги поли, нямам нощници, нямам лилави дрехи... Засега толкова  Whistling

# 19
  • Мнения: 76
Нямам шапки, нямам поло, нямам поли до коляното, нямам обувки на тънко токче, нямам елеци Wink Нямам сандали, ризи имам само 2, но не обичам.. Нямам джинси, нямам панталони(всичките са ми дънки), нямам сако... за друго не се сещам Laughing Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 7 097

Как пропуснах нощниците и пижамите. И аз не ползвам такива нещица.

# 21
  • Мнения: 4 292
Нямам шапки, нямам поло, нямам поли до коляното, нямам обувки на тънко токче, нямам елеци Wink Нямам сандали, ризи имам само 2, но не обичам.. Нямам джинси, нямам панталони(всичките са ми дънки), нямам сако... за друго не се сещам Laughing Mr. Green
Хахахахаха, мацка, ти изреди почти всичко  Laughing Laughing
Аз нямам поли и ролки до глезените, имам само един анцуг и чифт маратонки, но с тях ходя само на фитнес   Rolling Eyes Нямам елечета, жилетки, нямам нищо оранжево и зелено, мразя обувки с платформи и ненавиждам блузи с 7/8 ръкав  Crossing Arms

# 22
  • Мнения: 865
Нямам нищо карирано.Мразя го този десен.Колкото и да е актуален понякога.Нямам блузи с бродерии,ламета  и лъскави лепенки.Суичъри  и спортни блузи с качулки също нямам.Жилетки и пуловери с неопределена дължина също липсват.Никога няма да си купя дреха в лилаво.Не ми отива този цвят.

# 23
  • Мнения: 3 611
Нямам никакви готик дрешки... а така ми се искааа  Confused

Нямам потури и шалвари. От всичко друго си имам  Crazy
Толкоz дрехи и една с една не мога да сьчетая... та си седят повечето в гардероба...
Нося стандартно облекло  Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 17 546
Нямам шалвари, потури, джинси и панталони с басти. Нямам къси поли, най-късата е дънкова, бяла и е точно един пръст над коляното (това май не е съвсем късо newsm78 ). Нямам дрехи или обувки в розово, червено, цикламено и лилаво. И сиви нямам - това за мен не е цвят. И палто от кожа с косъм вече нямам. Всичко друго имам, ама дали го нося е друг въпрос Mr. Green

# 25
  • София
  • Мнения: 2 164
Нямам никакви готик дрешки... а така ми се искааа  Confused
И на мен  Rolling Eyes Но... май ми е късно вече за такива дрехи  Tired

# 26
  • София
  • Мнения: 1 951
Не използвам нощници,ама никога.

# 27
  • Мнения: 3 611
Нямам никакви готик дрешки... а така ми се искааа  Confused
И на мен  Rolling Eyes Но... май ми е късно вече за такива дрехи  Tired

Е, те не са ежедневни  Mr. Green (не говоря zа 15 годишните  Wink)
Аz днес се zаzяпах в един готик магаzин, всьщност останаха ми очите... нали в сьбота сьм на концерт та мисля как подобаващо да сьм облечена. Едни ботуши (тип кубинка) ми грабнаха душицата... ма майка си и баща си струват  Sad
Обаче си харесах една риzа и комай утре ще се накича с нея. Баси, да не е всеки ден да давам една камара пари zа дрехи... Rolling Eyes

Хот Ели, не zнам кой набор си, ама аz още не сьм иzляzла от пубертета... и ако сьм беz детето и беz мьжа, си се кича както си трябва...  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 111
Нямам поли под коляното и май това е.Общо взето си имам от всичко. Wink

# 29
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Нямам рокли ,не се харесвам в тях ,и костюм нямам,ами това е май за което се сещам!

Общи условия

Активация на акаунт