Стол за кола - група 1 (9-18 кг)

  • 2 359
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
Относно Romer, видях такива столчета в магазин 9+. Явно има няколко вносители. Много странно ми се струва някой да ти носи столчето вкъщи, а да няма магазин. А и в 9+ това столче струва 650 лв.

# 16
  • Мнения: 112
това, което имат в 9+ е друг модел, освен това имат само в един цвят
а защо цената е по-ниска от тази на вносителя, и аз не можах да си обясня newsm78
а вносителя няма магазин, защото идеята им била да бъдат само дистрибутор. Затова имат само склад, някъде в Захарна фабрика

# 17
  • Мнения: 1 212
Благодаря на всички за отговорите  Hug
Решихме проблема със столчето  Peace

# 18
  • Мнения: 2 652
Е, похвали се де, ще бъде от полза, поне на мен

# 19
  • Мнения: 1 212
Ами да се похваля тогава ...  Laughing
Взехме един модел на Play . Не е с изофикс система. Доста е височко самото столче, тоест детето спокойно ще може да гледа през прозореца . Peace
Широко и комфортно е и въпреки, че има само две положения на гръбчето - седнало и полулегнало , второто поставя детето в почти хоризонтално положение, когато стола е монтитран в колата и осигурява удобство за сън.
Дават го 9-25 кг, въпреки, че не можах да се ориентирам по документацията, че именно моя модел е такъв, но всъщност това не е от голямо значение.
Ето линк към сайта на фирмата / неудобство е , че няма Английски - или аз поне не открих  Confused/

http://www.casualplay.com/

Вярвам, че съм направила правилен избор  Grinning

# 20
  • Мнения: 15 590
Ние днес купихме на малкия столче, но взехме от тези които са от 9 до 36 кг.  Обикаляхме цял ден, защото повечето, които бяха до 36 кг. нямаха собствени колани и трябва да се ползва този на колата, а тези които са с колан са до 18 кг. Накрая намерихме този на Giordani, който е до 36 кг, със собствен колан, облегалката пада доста назад, което е много важно поне за мен, защото нашия много обича да спи в колата. Облегалката му се маха и остава само седалката. Според мен съм направила много добра покупка  Peace

# 21
  • Мнения: 745
И аз залагам на Макси Кози ,купихме го преди 10месеца и съм страшно доволна Само съжалявам че не взех с ИЗО фИКС система.

Общи условия

Активация на акаунт