моля препоръчайте постановка в Куклен театър за най малките

  • 15 375
  • 142
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 327
Толкова напред ще се измъчиш - в Младежкия озвучаването е доста силно...
А Пепеляшка ми се струва, че ще ви е тежичка за първа постановка..

# 76
  • Мнения: 717
съвсем наскоро ходихме да гледаме Приказка за елфите и Драконът и принцесите. много се забавлява малкия и пак ще ходим. Grinning

# 77
  • Мнения: 293
еlito благодаря ти за отговора  bouquet
И аз много се колебая дали да ги заведа на представлението защото ми се струва, че ще им е трудно.От няколко дни едното ми дете започна да прави разлика дали е тъмно или светло и си мисля, че като загасят лампите в салона ще се изплаши.
А кои места са най-хубави за гледане на представление?-малко тъп въпрос ама с децата не знам как е newsm78

# 78
  • Мнения: 9 052
моето е на 2 г, преди 2 седмици го zаведох, видя вещицата и героя и реши, че не ги харесва и каzа , че не иска куклите, иска вънка ... покаzа се диноzавъра и той го хареса, покаzа се майката на диноzавъра и нея хареса, покаzаха се пак вещицата и героя и той прото си тръгна, като каzа , че не ги иска куклите. Това беше първия ни театър. Та гледай да не е много скъпо ...

# 79
  • Мнения: 3 423
как готино се е развила темичката ми Hug
момичета а някой заведе ли си вече детенцето на" Коледен маскарад" в Кукления
има ли отзиви Hug,че е нова постановка и се чудя дали да я посетим

# 80
  • София
  • Мнения: 3 524
аз я гледах но без дете. много е шарена постановката Peace

Последна редакция: сб, 22 дек 2007, 23:19 от elpet

# 81
  • Мнения: 3 423
аз я гледах но без дете. много е шарена постановката Peace
какво ще рече шарена-става ли за малки деца Laughing

# 82
  • София
  • Мнения: 3 524
да, мила мама, става за малки деца- идеята е че се събират хора, раздават си маски и един става кученце, друг- врабче, трети добрата маска и четвърти-- лошата. има и снежен човек, около когото се завърта историята. има много песнички, не става тъмно и според мен става за малки деца.
 коки обаче е мнооого малък та... Laughing

# 83
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
много беше страшен този Коледен карнавал ... малкия много се изплаши

 ... много съм разочарована от куклените театри- грозни и страшни кукли, грубиянски реплики ,  профански, плашещи неща и никаква любов ... чуя се дали да го водя повече

# 84
  • София
  • Мнения: 3 524
много беше страшен този Коледен карнавал ... малкия много се изплаши
кое го изплаши в карнавала?  Rolling Eyes вярно пак казвам бях без дете, но нито едно от децата не чух да се плаши а салона беше пълен? Rolling Eyes

# 85
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
огромния снежен човек ...писъците  му, докато го влачех ада се разтопи... блъскането с обувки на човека със страшната маска по сцената ... а глупостите  "Няма пък ", "има пък" мен ме издразниха...човекътс куче Сашко - Безстрашко прилича на мъжа от аватара ти... не искам да обиждам никого  Peace

# 86
  • София
  • Мнения: 3 524
човекътс куче Сашко - Безстрашко прилича на мъжа от аватара ти... не искам да обиждам никого  Peace
изобщо не става дума за обида  Hug  Peace наистина е така, мъжа ми е кученцето, и да ти кажа и той не си харесва много репликите с има пък и няма пък  Laughing на мен ми направи впечатление че това е едно от малкото представления където са се сетили да не правят тъмна залата, което по принцип не знам за какво им е, като почти винаги има някое дете да изпищи че го е страх от тъмното Shocked в крайна сметка кукления театър е основно за децата  Peace
на мен повече ми хареса другата постановка за коледа, макар че тя май се играе само в салона до парка заимов- "помощникът на дядо коледа"- на мен поне ми беше смешна Peace
и да допълня- не съм на процент от рекламата на театъра   Grinning Peace

# 87
  • Мнения: 342
Днес ходихме на "Коледен карнавал" в кукления театър на Гурко.Представлението беше хубаво и на дъщеря ми също много и хареса-тя обаче е на 4 години,но имаше много малки деца ,но май никой не плака/поне не чух/,След това имаше Дядо Коледа и Снежанка,ние си носихме подарък защото знаехме предварително и малката беше много щастлива.

# 88
  • Мнения: 3 423
огромния снежен човек ...писъците  му, докато го влачех ада се разтопи... блъскането с обувки на човека със страшната маска по сцената ... а глупостите  "Няма пък ", "има пък" мен ме издразниха...човекътс куче Сашко - Безстрашко прилича на мъжа от аватара ти... не искам да обиждам никого  Peace
олеле Shocked
това с влаченето на огромен пищящ снежен човек ,звучи като филм на ужасите Shockedи аз ще се изплаша,камоли детето

съгласна съм и ,че повечето сценографски решения са ужасни,куклите наистина са страшни и грозни

# 89
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
E, не беше чак пищене... но си беше страшничко  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт