моля препоръчайте постановка в Куклен театър за най малките

  • 15 376
  • 142
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 9 052
eто една оферта zа домашен куклен театър включително  куклите
http://www.mytoys.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/de/-/DE … sku=de_DE-1623580

аz купих на малкия подобен, но дървен
http://shop.holzspielzeug-discount.de/cgi/websale6.cgi?shopid=ho … erer=shopping.com
с  комплект кукли
http://shop.holzspielzeug-discount.de/cgi/websale6.cgi?shopid=ho … erer=shopping.com

# 106
  • София
  • Мнения: 545

откъде? откъде ?

# 107
  • Мнения: 9 052

От интернет магаzина ги поръчах, но платнения го бяха пуснали с киклите по дискаунт маркетите, имаше го в плюс. Иначе ги има във повечето магаzини zа детски играчки  Hug

# 108
  • Мнения: 2 722
Ангелаки, това купих от Хиполенд, но усещането в салона си е друго, въпреки че не ми се разминават и домашните представления.

# 109
  • Мнения: 1 679
И на мен много ми се иска да заведа малкия на куклен театър, но в програмата им пише, че постановките са за деца най-малко на 3 години. Дали ще е рано да го заведа, той е почти на 2 год.?

Малък е още, няма да стои мирен  Laughing

# 110
  • Мнения: 9 052
И на мен много ми се иска да заведа малкия на куклен театър, но в програмата им пише, че постановките са за деца най-малко на 3 години. Дали ще е рано да го заведа, той е почти на 2 год.?

Малък е още, няма да стои мирен  Laughing

кратки 30 мин за 2-5 годишни  става.

# 111
здравейте!
искам да заведа малкия на "трите прасенца", но в сайта на столичен куклен театър  още не е излязла програмата за месец януари. може ли някой да ми каже от къде да разбра кога ще го дават?

# 112
  • Мнения: 3 423
здравейте!
искам да заведа малкия на "трите прасенца", но в сайта на столичен куклен театър  още не е излязла програмата за месец януари. може ли някой да ми каже от къде да разбра кога ще го дават?
погледни месечната програма-излязла е
А трите прасенца ги дават и в 199

# 113
да погледнах я , но ми дава програмата за месец декември Sad

# 114
  • софия
  • Мнения: 25 780
да погледнах я , но ми дава програмата за месец декември Sad
Под декември е януари  Simple Smile. 3те прасенца е на 13ти в салона на Янко Сакъзов. Мисля да заведа малката за първи път. Дано й е интересно и й хареса.

# 115
  • Мнения: 3 423
под декември има и за януари Wink
"Трите прасенца" ще ги има в салона на Янко Сакъзов на 13 януари (неделя)от 10.30 и 12 часа

# 116
уфф, да бе, как не съм го видяла.
благодаря ти много!

# 117
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
"Трите прасенца", с кукли ли е , или преоблечени актьори и дали гасят лампите по време на представленията.Ние преди празниците попаднахме в Мола на някакво празненство с дядо Коледа и джуджета имаше елен и мишка и всички танцуваха и пееха, малката беше много радостна и така им се радваше, постоянно се буташе и тя да танцува, пляскаше с ръчички .Иска ми се на някакво такова представления да я заведа пак.

# 118
  • Мнения: 2 722
Трите прасенца е с един актьор и кукли. Гасят лампите, но не е много тъмно. Има песнички.
Дано ви хареса!

# 119
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Благодаря за отговора  Mama_Galia_66, а ти водила ли си малкото си момченце на някоя постановка.

Общи условия

Активация на акаунт