моля препоръчайте постановка в Куклен театър за най малките

  • 15 373
  • 142
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 722
Нанди, с баткото обиколихме почти всички постановки, но малкия не съм водила, защото той като чеу музика и песнички започва да пее доста силно и ще ми е неудобно. За сега се опитвам да го приуча с домашния куклен театър да пази дисциплина и тогава  Laughing

# 121
  • София
  • Мнения: 3 524
момичета някоя беше питала за домаше театър или не помня какво точно, но докато си ровех за друго, вижте на какво попаднах, според мен са много сладки Laughing
http://shop.speednetbg.net/index.php?cPath=139

# 122
  • Мнения: 36
заведох дъщеря си на куклен теарър когато беше на година и половина, но то беше жлизане и излизане, рев, защо се е скрила някоя кукла и не пожторих, гледа театър само на яслата,след като я заведох, говотих с наш познат актйор, който участваше дайе в представлението което се опитвахме да гледаме и той ми каза, че до три години децата не могат да схванат какво точно става, не разбират тъмнината в залата и в общи линии че не е препоръчително. Сега гледа театър само на яслата, там били подготвени представления за по- малките, а и я нямало тъмната зала. така че от тогава, вече сме на 2г. и 3. не съм я водила и мисля наистина да изчакам до 3годинки

# 123
  • Мнения: 455
Някой има ли отзиви за "Пинокио"  в Младежкия театър? Тази постановка май не е с кукли. Дали е подходяща за дете малко над 3 години?

# 124
  • Мнения: 158
Здравейте  Simple Smile Ние тази неделя заведохме за пръв път дребосъка на театър. В Столичния куклен театър на Трите прасенца. Страшно много му хареса, смя се, пляска с ръчички и коментира  Laughing, като свърши постановката се разплака, искаше още. Адаптацията по приказката беше много хубава, съобразена с възрастта на дечицата. Препоръчвам ви я  Hug

# 125
na 20.01 ot 11h v 4itali6te Neofit Bozveli tova e v kvartal levski 6te se igrae kuklenata postanovka "Elha".Tova e edna istoria za semeistvo mumintroli koito neznaiat kakvo e koleda.postanovkata e mnogo hubava taka 4e niama da sajeliavate

# 126
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Здравейте  Simple Smile Ние тази неделя заведохме за пръв път дребосъка на театър. В Столичния куклен театър на Трите прасенца. Страшно много му хареса, смя се, пляска с ръчички и коментира  Laughing, като свърши постановката се разплака, искаше още. Адаптацията по приказката беше много хубава, съобразена с възрастта на дечицата. Препоръчвам ви я  Hug

Да, и не с Ели ходихме на тази постановка. Сигурно за 4ти или 5ти път. Една от най-хубавите, които сме гледали.

Само че много неприятно впечатление ми направи студа в залата. На детето така и не му свалих якето, а аз здраво премръзнах.
По-лошо от студа беше една млада разпоредителка, която толкова се беше вживяла в ролята си, че едва се сдържах, да не й вдигна скандал.
Първо 3 пъти дойде да ми каже, че смущавам хората и им преча да гледат. Закъсняхме с мнута, но местата ни бяха съвсем в началото и честно казано, освен мърморенето й нищо друго не смущаваше хората.
След това, понеже едно малко детенце се разхленчи тихичко, дойде запоредителката и изкара бабата навън. Но бабата беше и с едно по-голямо момченце, което пък не искаше да излиза. Споменах ли, че седяха в средата на реда и цялото действие се развиваше с участието на околните хора.
И това се преживява, но тази жена не спря до тук. Изкара още две майки, които пък после се върнаха, защото все пак са си платили и имат право да изгледат постановката.
В края на краищата тази жена се оказа доста упорита и успя да намали числото на публиката.

# 127
  • София
  • Мнения: 555
Ние бяхме за първи път на куклен театър тази неделя, на въпросната прехвалена постановка за трите прасенца. Аз, да си призная, съм разочарована и не от студа в залата, което си е тема за друг разговор, а от интерпретацията. Твърде голямо наблягане имаше на отрицанието, агресията и гъзарията (с извинение). През цялото време прасенцата се налагаха с каквото намерят под ръка, като най-впечатляващото за мен беше замерването с кутийки от кола и бира, след което сцената заприлича на същинска кочинка от градки тип. Също така, не ми се стори много поучително бъркането в контакта, след което вълкът си припкаше бодро-бодро, (вместо да лежи в реанимацията). Ясно е, че отвсякъде ни залива агресия и простотия, но все си мислех, че театърът е място за изкуство и не е необходимо да се води по течението.

# 128
  • София
  • Мнения: 7 128
И аз тази неделя водих синът ми на "Трите прасенца", разбирам възмущението на Luda от разпоредителката. Синът ми хареса постановката, но освен студа в залата, който споменахте в горните постове, много лошо впечатление ми направи подредбата на столчетата. Ние бяхме на 12 ред, аз не виждах нищо, как се очакваше детето да вижда. Наложи се да седи прав на стола, а аз през цялото време се притеснявах, че пречим на хората отзад.

# 129
  • Мнения: 9 052
къде мога да намеря програмите zа детски постановки къде и кога дават в София? благодаря

# 130
  • Мнения: 455
http://www.programata.bg/index.php?page=theatre&ln=1&city=1

За децата е най-долу на страницата

# 131
  • Мнения: 9 052
благодаря мног отърся zа април.

# 132
  • Мнения: 472
Някой има ли отзиви за "Пинокио"  в Младежкия театър? Тази постановка май не е с кукли. Дали е подходяща за дете малко над 3 години?
Спектакъла е много интересен и забавен, с много танци и песни. Не е куклен. Водих дъщеря ми да го гледа, когато беше на 2г.5м. и много го хареса. Общо взето най-много ни харесват постановките в този театър. Направени са да са забавни и интересни за децата. Има доста смешки и ние се забавляваме много. Надявам се и на вас да ви харесат  Hug

# 133
  • Мнения: 547
Днес за първи път ходихме на куклен театър. Гледахме Слончето с розовите уши в Театър 199. На сина ми, който е на 1г.10м. много му хареса - пляскаше с ръце, смееше се. Постановката е подходяща за малки деца. Осветлението обаче загасва и музиката е доста силна, но него това не го притесни, даже иска утре да отидем пак и се чудя кое ще е по-подходящо - Храбрият шивач или Копче за сън?
Ние бяхме за първи път на куклен театър тази неделя, на въпросната прехвалена постановка за трите прасенца. Аз, да си призная, съм разочарована ...

cat11, постановката в театър 199 ли беше или в столичния на Гурко?

# 134
  • Мнения: 3 034
днес гледахме "Принцесите и змеят" в Столичен Куклен Театър - много забавна, поучителна и лека постановка. препоръчвам.  Peace

обаче имам и един лек призив.
 моля, не водете 2 годишни деца на постановки, които са по-дълги от 30 минути и не очаквайте да следят действието толкова дълго. защото днес имаше една майка пред нас, която се караше постоянно на детето си / на 2 год./ за това, че не иска да седи вече и да внимава. накрая му каза, че повече няма да го води на куклен театър и едни такива....нормално е на тази възраст да им омръзва бързо. не можем да очакваме да внимават като децата на 4 или 5 години.
а резултатът беше, че въпросната майка и на нас пречеше да гледаме, и детето се разрева накрая. абсолютно безсмислено беше, според мен.

та....питайте каква е продължителността на спектакъла и я съобразявайте с това дали детето ви може да издържи толкова на едно място.

сори, не искам да звуча като размахваща пръст, но много се изтормозих днес... Peace

Общи условия

Активация на акаунт