Обличате ли потници на децата?

  • 10 341
  • 201
  •   1
Отговори
# 60
  • Sofia
  • Мнения: 4 737
Не обличам потници. Зимата е с тениска, отгоре с блуза/пуловер.
Лятото е само по тениска или потниче, което не е бельо. Спи с пижама или без пижама.

# 61
  • Мнения: 323
да,обличам.

# 62
  • Мнения: 27 524
Моето е с памперси и бодита, да, но иначе съм се запасила за после с много тениски с къс ръкав. Аз лично нося потници и не ми е било неприятно мъж с потник, само да не е под бяла риза, иначе какво, бельо като бельо. Малкият няма, защото тук таквоз чудо за децата не продават, освен шарени за лятото  Grinning Пък и с тениска са му покрити раменете.

# 63
  • Мнения: 1 080
Слагам, когато е студено!

# 64
  • Мнения: 3 405
Искате да кажете, че под тениската трябва да има потник  Shocked

Aз не, Ники ходи с ризи, заради униформата. Отдолу е с потник или тениска, ако имат физическо.

# 65
  • София
  • Мнения: 7 098

Ох, този и с бялото потниче да ми се появи, няма да го върна... Mr. Green

# 66
  • Мнения: 6 029
Да, има няколко с млката русалка и други прИкрасни героини. Но повечето пъти е с тениски.

# 67
  • Мнения: 5 622

Ох, този и с бялото потниче да ми се появи, няма да го върна... Mr. Green

Ох, Нати...  Wink  Twisted Evil


По темата- да, слагам потничета на Габ. А и така го искат в градината, така или иначе. На обяд им ги махат и слагат пижамите, а след това им ги слагат отново, за да не ги изпотят предполагам..Или щото е още топло. Не знам.

# 68
  • Мнения: 3 622
Обличам му, но само зимата  Peace

# 69
  • Мнения: 6 029
обаче пък думата ПОТник ми е най-противната в българския език. и винаги, като чуя потник, си представям чичка с големо шкембе и потник за 1,10 лв. на дупки.  Sick

# 70
  • Мнения: 3 479
Аз на моите синове им слагам потници, най-вече в преходните сезони. През зимата им обличам тениска с къс ръкав.
Дуци, да ти имам кахърите Wink
Големият ми син е на 13 и от две години не ще и да чуе за потник, а пък съм го отгледала с такива. Когато дойде моментът на самостоятелният избор, вече нищо не може да се направи и живота на синовете ни тръгва не по нашите правила Laughing

# 71
  • Мнения: 6 039
еххххххх, да не им пусне човек мъж по потник и се размечтаха bowuu
само да не се сбият Whistling

# 72
  • София
  • Мнения: 7 098
еххххххх, да не им пусне човек мъж по потник и се размечтаха bowuu
само да не се сбият Whistling

Ами, пусни още тогава...да има за всички  Mr. Green

# 73
  • Мнения: 5 468
На Гери съм й купила такива хубави потници, че няма как да не й сложим просто. А и как иначе? Блузата в 21 век на голо ли се слага през есента и зимата?

# 74
  • София
  • Мнения: 2 958
Да - на малкото ми дете.
Големият от  8-9 годишен  не слага потник. Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт