Кога да започна работа ако съм бременна?

  • 1 526
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 672
трябва да имаш 6 работени месеца за маичинство
Peace

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Другите са изписали достатъчно по темата.Аз искам да ти пожелая да си намериш работа, но най-вече лека бременност и едно прекрасно здраво бебче.Успех и много кураж мила  Praynig  Hug

# 17
  • Мнения: 5 401
meyz, желая ти успешна и щастлива нова бременност! Следях темата, в която разказваше за мъничката Вяра и искрено ти съчувствах! Дай Боже този път да износиш здраво бебче и да си много, много щастлива! А Вяра ще ви закриля от горе!   bouquet

# 18
  • Мнения: 572
Много Ви благодаря момичета!
 Ако нямах майка зад се беси не знам как щях да я карам! Ще ме назначи на работа при нея а за парите ще мислим нещо с май ми и родата!  Наистина може някой да каже че не трябваше да напускам предишната си работа но да видим сега какво ще стане Simple Smile   ама от  другия месец се заемам за работа!
През първата бременност не съм работила след 5 месец а съм седяла само в болнични и не съм забелязала да не ми плашат добре!всеки месец по 180от болничния! Thinking
Само дето после не съм ползвала обезщетения!
Абе Цялата тази наша система е една недомислица

# 19
  • Мнения: 183
Здравей! Трябва последните 6 месеца преди да излезеш по майчивство, т.е. 45 дни преди раждане да си водена някъде на работа. Моят съвет е да помолиш някой твой познат , които има фирма - да те назначи при него на минималната раБотна заплата (в най -лошия случай), но имай предвид, че ти самата трябва да си плащаш всички осигуровки Shocked Никой туко -така няма да ти плаща осигуровките заради твоите красиви очи... ooooh! Успех! Не се бави, иначе изпускаш майчинските Sick

# 20
  • Мнения: 560
Да - 6 месеца преди 45-те дни майчинство преди раждането.
За размера на майчинството от първия ден на въпросните 45 дни до навършване 9 месеца на бебето /тоест общо 315 дни/ ще получаваш 90% от това,на което са те осигурявали тези 6 месеца.След това по 180 лева на месец до навършване на 2 години на детето.

# 21
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
meyz, желая ти успешна и щастлива нова бременност! Следях темата, в която разказваше за мъничката Вяра и искрено ти съчувствах! Дай Боже този път да износиш здраво бебче и да си много, много щастлива! А Вяра ще ви закриля от горе!   bouquet


И аз!Успех и лека бременност  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт