bebe

  • 2 486
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 253
Миличка, разбирам те. Ако е минала седмица след зацапването, направи си тест. И при мен имаше зацапване (около 4-5 дена преди датата на цикъла), изчаках няколко дена, за да е по-сигурен резултата и го направих.  Пожелавам ти най-голямата радост!

# 16
  • София
  • Мнения: 1 541
Независимо на колко си години разбирам трепета в душицата ти и надеждата, която се свива на топчица от мисълта, че може и да не е бебе. Grinning
Все пак се налага да направиш тест или да идеш на лекар, а най-добре и двете. Просто ако искаш изчакай да мине поне седмица от закъснението, за да се види на ехографа.
Пожелавам ти да е това, което искаш, но и да не е този път, другия ще бъде. Два месеца не са период за бебеправенето - има хора чакащи с години. И не губят хъс.
Хайде дано при вас стане бързо.  bouquet

Присъединявам се към всяка дума!  Heart Eyes
I AZ SE PRISAEDINIAVAM I TI JELAIA YSPEX!!! newsm17

# 17
  • Мнения: 4 784
От все сърце, с най-искрени пожелания - дано да си бременна!!!

# 18
  • Мнения: 858
 Peace успех ти пожелавам.действай с теста и да се похвалиш

# 19
  • Мнения: 649
Страх не страх тест трябва ,стискам палци теста да е положителен!
Hug

# 20
  • Мнения: 873
една моя приятелка от страх за поредния отрицателен тест разбра,че е бременна чак в третия месец Peace дано ти се престрашиш по-рано и резултатът те удовлетворява Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 676
Направи си тест и нека покаже  EFP. Потърси мнение на гинеколог  Peace.

# 22
  • София
  • Мнения: 10 332
Тестовете на хапят. Давай смело!

Желая ти успех и  preggo!

# 23
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Е без тест и преглед няма начин да разбереш. Успех Peace
стискам палци да видиш желания резултат

# 24
  • Мнения: 983
Мен така ме беше страх,защото все отрицателни бяха. След като ми закъсня 1 седмица колежките ми казаха, че ако не си купя аз тест, те ще ми купят и аз си взех. Беше +

# 25
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
hrisa_pe6o Какво стана, направи ли тест, какъв е резултата, а на доктор???

# 26
  • Мнения: 141
хайде чакаме резултата от теста,дано да е   EFP

# 27
toku 6to si napravih prosluvutiq test a toi o6te po me obarka otkolkoto da mi dade otgovor vtorata liniika be6e svetlo rozova kak da go razbiram tova Thinking

# 28
  • Мнения: 1 233
Ако си отчела теста в посоченото време и втората линия я има - бледа или не - честито!  bouquet
За по-сигурно при гинеколог или кръвен тест.

# 29
  • Мнения: 1 672
Е без тест и преглед няма начин да разбереш. Успех Peace

Общи условия

Активация на акаунт