bebe

  • 2 505
  • 53
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 334
направи си тест и късмет ти желая Peace Hug

# 31
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Честито  bouquet Моята бледо розова линийка в момента спи сладко Grinning

# 32
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
toku 6to si napravih prosluvutiq test a toi o6te po me obarka otkolkoto da mi dade otgovor vtorata liniika be6e svetlo rozova kak da go razbiram tova Thinking

След 2 дни си направи още един тест.Желая ти успех  bouquet

# 33
  • Мнения: 858
toku 6to si napravih prosluvutiq test a toi o6te po me obarka otkolkoto da mi dade otgovor vtorata liniika be6e svetlo rozova kak da go razbiram tova Thinking
Hug разбирай го като положителен.Честито   bouquet

# 34
  • Мнения: 313
Ами да, бременна си, честито   bouquet Ако си направиш друг тест след седмица, линийката ще е по-тъмна.

# 35
  • София
  • Мнения: 1 423
toku 6to si napravih prosluvutiq test a toi o6te po me obarka otkolkoto da mi dade otgovor vtorata liniika be6e svetlo rozova kak da go razbiram tova Thinking
И при мен втората линийка беше бледо розова и имаше бременност. След няколко дни си направи още един тест. УСПЕХ и ЧЕСТИТО   bouquet

# 36
  • Мнения: 474
Честито   bouquet Бледата линийка при мен, сега дърдори от леглото си Mr. Green Желая ти лека бременност   bouquet  bouquet  bouquet

# 37
  • Мнения: 1 428
Отиди на лекар, там ще разбереш със сигурност!

# 38
  • Мнения: 4 621
Честито  bouquet
Моята много бледа втора чертичка вече е на 2 Hug

# 39
  • Мнения: 18
Дано се сбъдне желанието ти!

# 40
  • София, център
  • Мнения: 3 455
И моята бледа втора линийка сега е в подписа ми!

Честито!

# 41
  • Мнения: 5 401
Ехааааа! Много, много се радвам!   bouquet

От тук нататък ти желая спокойствие и ведро настроение! Сигурно няма да избягаш от типични безпокойства при начална бременност, но това са нормални чувства, които после ще си спомняш с усмивка!  Peace Бременей си щастливо и догодина ще те чакаме да се похвалиш с малко бебче или бебченца (нищо се не знай, де!)   bouquet

# 42
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ми според мен се гответе след 9 месеца за новия член на семейството Laughing
Честито  bouquet

# 43
  • Мнения: 253
И от мен честито! Бледа е чертичката, защото си още в началото, когато нивото на хормона на бременността е още нисък. За по-сигурно, след 2-3 дена направи още един, а още по-сигурно - на гинеколог. Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност с най-хубавия резултат.  Peace

# 44
zdraveite na vsi4ki hodih na ginekolog i toi mi kaza bremena sam v 5 sedmica mnogo sam 6tasliva.blagodarq na vsi4ki koto mi pisaha i posavetvaha

Общи условия

Активация на акаунт