Модната линия на Александра Раева?!?!?!

  • 16 932
  • 127
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 323
Добре де  Laughing като се върнеш от Варна ще споделиш  Peace

# 76
  • Мнения: 3 782
Тези снимки, които сте показали са много хубави. Дрехите според мен са супер. Време е и нашият пазар да се развие Peace

# 77
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Аз сега минах през дупката и не видях магазина... Crossing Arms къде точно е ?

# 78
  • Мнения: 4 435
Наистина ли ?Една форумка беше писала че е там.Хайде някой от Варна да поясни по-подробно.

# 79
  • Мнения: 281
Като застанеш с гръб към Валентина, се пада от лявата страна, след Германос е, преди площада на Терранова. Срещу него се пада май бараката със скъпите чанти ментета (не сам сигурна обаче). Разбра ли ме?  Simple Smile

# 80
  • Варна
  • Мнения: 3 415
 Laughing Laughing maria lu, мисля, че ДА...а как се казва магазинът

# 81
# 82
  • Варна
  • Мнения: 3 415
абе и аз туй име търсих...утре като минавам пак ще гледам... Crazy

# 83
  • Мнения: 6 039
Аз сега минах през дупката и не видях магазина... Crossing Arms къде точно е ?

ако идваш от х-л Черно море посока Валентина, след площада на Теранова, от дясната страна на ъгъла има магазин за чанти /дълго време беше фото/ след него, 2 или 3 магазина е Аггата. Кафява вертикална реклама, флорални мотиви от фолио на витрината.

# 84
  • София
  • Мнения: 3 800
Днес минах през магазина.Дрехите не са лоши, но хич не са ми по вкуса.

# 85
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Malenna, сетих се да...мерси   bouquet

# 86
  • Мнения: 4 435
Аз понеже не съм от Варна та да си попитам като малоумна пак.Аз се сещам за един магазин за 4анти дето в пресечката там е това ''На тъмно''.В тая пресечка или в предишната,дето пак има магазин за чанти някъде след Германос май.Мале дано да сте ме разбрали,че едно обяснение направих...

# 87
  • Мнения: 117
Пишеше в Монитор, 4е и в Шумен има магазин, някой да знае каде?

# 88
  • Мнения: 6 039
Аз понеже не съм от Варна та да си попитам като малоумна пак.Аз се сещам за един магазин за 4анти дето в пресечката там е това ''На тъмно''.В тая пресечка или в предишната,дето пак има магазин за чанти някъде след Германос май.Мале дано да сте ме разбрали,че едно обяснение направих...

точно за първата пресечка, за която се сещаш - Воден, там е "На тъмно"

но ти си вървиш все по Княз Борис. Не завиваш по Воден, а втората е Иван Вазнов.
Абе на тоя ред има едни парцаливи магазини с евтини дънки и блузи, на които даже лятото им махат стъклопакетите. Sick

# 89
  • Мнения: 4 435
Аз понеже не съм от Варна та да си попитам като малоумна пак.Аз се сещам за един магазин за 4анти дето в пресечката там е това ''На тъмно''.В тая пресечка или в предишната,дето пак има магазин за чанти някъде след Германос май.Мале дано да сте ме разбрали,че едно обяснение направих...

точно за първата пресечка, за която се сещаш - Воден, там е "На тъмно"

но ти си вървиш все по Княз Борис. Не завиваш по Воден, а втората е Иван Вазнов.
Абе на тоя ред има едни парцаливи магазини с евтини дънки и блузи, на които даже лятото им махат стъклопакетите. Sick



10X мила.Вече разбрах.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт