Модната линия на Александра Раева?!?!?!

  • 16 886
  • 127
  •   1
Отговори
  • Мнения: 184
Просто ми е любопитно,има ли някой представа за какво става въпрос? Hug

# 1
  • Мнения: 4 435
Aз съм виждала отделни тоалети и адски ми харесаха,дори бях писала някой да ми каже къде се намира бутикът й,но никой не ми отговори.Все пак не са за всеки вкус,има доста екстравагантни нещо.Но е наблеганала на най-модните неща за сезона.

# 2
  • Мнения: 184
а-ха
аз не пазарувам български дрехи,но нея я харесвам и ми е любопитно що за мода прави
а и четох,че има магазин във В.Търново,но аз лично не знам къде  е

# 3
  • Мнения: 57
Магазинът в София се намира на ъгъла на ул."Ангел Кънчев" и "Гладстон".

# 4
  • Мнения: 4 435
Магазинът в София се намира на ъгъла на ул."Ангел Кънчев" и "Гладстон".


Мерси много.А ти ходила ли си в магазина?Имаше ли хубави неща?А цените как са?

# 5
  • Мнения: 281
Александра Раева главно е лице на фирмата, иначе е на братовчедка й.
от вестник Монитор:
На певицата с огнени коси на няколко пъти є се наложи да уточнява пред гостите, че всъщност тя е само лицето на бутика за делови дрехи, а зад всичко останало стои братовчедка є Малена. Това е петият поред магазин от веригата, като останалите четири са в Пловдив и Варна. Името “Аggata” избрали заради сантиментален спомен към една тяхна леля, издадоха предприемчивите дами.
http://www.monitor.bg/life/article?sid=&aid=134482&cid=60&eid=1175

# 6
  • Мнения: 4 435
И ако някой каже къде й е магазина във Варна,ще съм му много благодарна.

# 7
  • София
  • Мнения: 7 798
В най- скоро време ще посетя магазина, любопитна съм да видя тази модна линия.  Wink

# 8
  • Мнения: 281
И ако някой каже къде й е магазина във Варна,ще съм му много благодарна.

Срещу "дупката" преди площада пред Теранова.

# 9
# 10
  • Мнения: 4 435
И ако някой каже къде й е магазина във Варна,ще съм му много благодарна.

Срещу "дупката" преди площада пред Теранова.


Много много благодаря.  bouquet

# 11
  • Мнения: 6 618
Това ,което виждам на снимките много ми допада чакам с нетърпение да отворят и в Русе.

# 12
  • Мнения: 1 432
http://www.aggata.com/

Александра е страхотна!  Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 3 782
Мен също ми е много интересно, това ще е по-скоро нещо по -така... Трябва да имаме случай за тези дрешки страхотни, а интернет адрес има ли?

# 14
Само делови дрехи ли има?

# 15
  • Мнения: 3 622
Още утре ще отскоча до там да разгледам  Wink

# 16
  • Мнения: 4 435


Тоя сайт май на е готов още,а?
Иначе съм съгласна че Александра е страхотна.

# 17
  • Мнения: 4 435
Само делови дрехи ли има?


Ти пък откъде ги измисли тия делови дрехи???? Thinking

# 18
Александра Раева главно е лице на фирмата, иначе е на братовчедка й.
от вестник Монитор:
На певицата с огнени коси на няколко пъти є се наложи да уточнява пред гостите, че всъщност тя е само лицето на [bбутика за  делови дрехи[/b], а зад всичко останало стои братовчедка є Малена. Това е петият поред магазин от веригата, като останалите четири са в Пловдив и Варна. Името “Аggata” избрали заради сантиментален спомен към една тяхна леля, издадоха предприемчивите дами.
http://www.monitor.bg/life/article?sid=&aid=134482&cid=60&eid=1175
От тук

# 19
  • Мнения: 4 435
Александра Раева главно е лице на фирмата, иначе е на братовчедка й.
от вестник Монитор:
На певицата с огнени коси на няколко пъти є се наложи да уточнява пред гостите, че всъщност тя е само лицето на [bбутика за  делови дрехи[/b], а зад всичко останало стои братовчедка є Малена. Това е петият поред магазин от веригата, като останалите четири са в Пловдив и Варна. Името “Аggata” избрали заради сантиментален спомен към една тяхна леля, издадоха предприемчивите дами.
http://www.monitor.bg/life/article?sid=&aid=134482&cid=60&eid=1175
От тук


Ok.просто сред моделите които аз съм виждала не са присъствали делови дрехи, а официални рокли и много сатенени поли,панталони,шалвари и т.н. и ежедневни екстравагантни дрешки,затова те попитах. Simple Smile

# 20
  • Мнения: 5 362
 Rolling Eyes
Какви са дрехите?Аз никъде не виждам колекция с дрехи на тези линкове.

# 21
  • Мнения: 96
Дрешките са наистина много сладки. Нещо различно от познатите боклуци, с които са заляти почти всички магазини. Мисля, че и цените са много достъпни. За качеството не мога да кажа, защото още не съм си обличала дрешките, които си купих миналата седмица.  Grinning Пожелавам им успех и да продължават в същият дух  Hug

# 22
  • Мнения: 1 432
mariela_mimi,бързо снимай и покажи ,4е никъде не съм видяла модели.Сайта още е в
ремонт  Grinning

# 23
  • София
  • Мнения: 5 289
Да снимай моляте дрехите,че и на мен ми е интересно за какво става въпрос. Simple Smile

# 24
  • Варна
  • Мнения: 4 295
И на мен много ми допада този магазин. Peace Винаги,когато вляза там си харесвам по нещичко. Simple Smile
И цените са достъпни. Wink

# 25
  • Варна
  • Мнения: 428
Някой да знае къде се намира във Варна този магазин?

# 26
  • Мнения: 4 435
Някой да знае къде се намира във Варна този магазин?



Ако прочетеш темата ще разбереш.

# 27
  • Мнения: 38
Не е така, миличка!  Simple Smile Алекс, не само че не е просто лице, но и има собствени дрешки, които ще се продават с марката ,,Aggata". Иначе двете предприемчиви дами си имат дизайнери, които работят за марката.
p.s. Спри да четеш ,,Монитор" щом като дават толкоз кофти информация!!!  Wink

# 28
  • Мнения: 38
Това беше адресирано към "maria lu". Не защото е лично, а защото това,което тя е написала тук ме изненада... Simple Smile

# 29
  • Мнения: 4 435
Не е така, миличка!  Simple Smile Алекс, не само че не е просто лице, но и има собствени дрешки, които ще се продават с марката ,,Aggata". Иначе двете предприемчиви дами си имат дизайнери, които работят за марката.
p.s. Спри да четеш ,,Монитор" щом като дават толкоз кофти информация!!!  Wink


И аз така го знам ама не ми се спореше с нея.Благодаря все пак че ти й разясни.

# 30
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Дрешките на Алекс са много сладки..... Peace

# 31
  • Мнения: 4 435
Някой ще каже ли някакви приблизителни цени?

# 32
  • Мнения: 680
Браво на Александра!  bouquet

# 33
  • Мнения: 13 512
Браво на Александра!  bouquet
Не на Александра, а на братовчедката и. Александра е само лице на марката.

# 34
  • Мнения: 4 435
Monda,ако си ходила в магазина й ,дай някакви проблизителни цени?Много ми е интересно.

# 35
  • Мнения: 38
Браво на Александра!  bouquet
Не на Александра, а на братовчедката и. Александра е само лице на марката.

Тя не е само лице, а създава дрешки!  Simple Smile

# 36
  • Мнения: 4 916
Браво на Александра!  bouquet
Не на Александра, а на братовчедката и. Александра е само лице на марката.

Тя не е само лице, а създава дрешки!  Simple Smile

Вадя пуканките.
Утре ще се опитам да отида до магазина й на "Гладстон", пък да видим  Crazy Ако приемат и карти, няма да има прошка  Party

п.с. Сори, че излиза в цитат, но явно има проблем с кодирането.

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Ако успееш да отидеш непременно пиши и подробно ако може Praynig!

# 38
Началото на другия месец ще кумувам.В магазина на Александра Раева има ли подходящи рокли за такъв повод и ако може горе долу някакви ориентировъчни цени?

# 39
  • Мнения: 281
блузи около 50 лв., сака около 70, палта къси около 120, панталони около 70
Има лимитирана серия по-официални рокли по 5 броя всяка от около 130 до 190 лв.
ориентировъчно, не точно.

# 40
  • Мнения: 4 916
блузи около 50 лв., сака около 70, палта къси около 120, панталони около 70
Има лимитирана серия по-официални рокли по 5 броя всяка от около 130 до 190 лв.
ориентировъчно, не точно.

Уха  Party там съм.

# 41
  • Мнения: 4 435
Чуствам как това ще е моя магазин от тук нататък.

# 42
  • София
  • Мнения: 2 019
Началото на другия месец ще кумувам.В магазина на Александра Раева има ли подходящи рокли за такъв повод и ако може горе долу някакви ориентировъчни цени?
Няма, и аз ще съм на сватба, та специално проверих. Е, все пак зависи от вкуса ти.

# 43
  • Мнения: 6 039
чакайте малко, не че е важно но все пак:
братовчедката й Малена от години е в този бизнес, а проектът Аггата е съвместен с Александра и тя не е просто лице, а и автор на дрехите.
Деловата серия пък е разработена специално за другата й братовчедка, сестрата на Малена - Биляна Раева.
Биляна Раева в момента е Евро депутат от листата на НФСВ.

дрехите са интересни, дано имат успех!

ето ги мацките Laughing

Последна редакция: нд, 07 окт 2007, 21:35 от Malenna

# 44
# 45
  • Мнения: 4 435
Е,как бе.Има супер рокли,вижте ги само момичетата.Но пък то зависи и какво търсите точно.Мене ми харесват,но може да не са по вашият вкус.Стискам пакци и на двете да сте най-красивите куми.

# 46
  • Мнения: 1 941
Биляна Раева е сестра на Алекс Раева  Shocked Е, това вече е новина  hahaha

# 47
  • Мнения: 4 435
Биляна Раева е сестра на Алекс Раева  Shocked Е, това вече е новина  hahaha


Sorry за спам оба4е никъде не го пише това.Я прочети пак внимателно.

# 48
  • Мнения: 677
Деловата серия пък е разработена специално за другата й братовчедка, сестрата на Малена - Биляна Раева.

Биляна Раева е сестра на Алекс Раева  Shocked Е, това вече е новина  hahaha

Кошничке, ти да не си разследващ журналист? Личи ти.

# 49
  • Мнения: 13 512
Биляна Раева е сестра на Алекс Раева  Shocked Е, това вече е новина  hahaha
Биляна Раева не е сестра, а братовчедка на Алекс Раева. Сестра е на Малена Раева- на снимката  в ляво.

# 50
  • Мнения: 6 039
кой кум, кой сват........... Joy

кой, какво разбрал ooooh! уж ясно го напсах, ама................

ето все пак малка част от дрехите:





Последна редакция: нд, 07 окт 2007, 23:51 от Malenna

# 51
  • Мнения: 4 435
Ти вина нямаш,че някой не може да чете,или поне не правилно.

# 52
  • Мнения: 2 013
кой кум, кой сват........... Joy

кой, какво разбрал ooooh! уж ясно го напсах, ама................

ето все пак малка част от дрехите:


Аз пък още преди време като прочетох за Алекс, Малена и прочие се сетих за теб. Да не си и ти сред роднините Joy

# 53
  • Мнения: 1 941
Slav4e_Av4e айде не се изказвай толко компетентно, а!
Истината е, че в бързината вместо братовчедка съм написала сестра. Както и да е. А, къде са дрехите за Европарламента?!
Най-силно ме развълнува тая снимка

Последна редакция: пн, 08 окт 2007, 01:05 от кошничката

# 54
  • Мнения: 735
хаха равеселихте ме момичета  Joy коя не дочела, коя не дописала, коя не разбрала  Wink  Алекс е мн талантлива и красива жена и съм сигурна, че с каквото се захване ще успява винаги. сестра й иначе се казва Дани, ако някой се интересува и това мъничкото момиченце на снимките е племенницата й  Simple Smile страшно земни и истински хора, с които имах щастието да се запозная чрез мой познат на 1 нова година.

# 55
  • Мнения: 6 039
хаха равеселихте ме момичета  Joy коя не дочела, коя не дописала, коя не разбрала  Wink  Алекс е мн талантлива и красива жена и съм сигурна, че с каквото се захване ще успява винаги. сестра й иначе се казва Дани, ако някой се интересува и това мъничкото момиченце на снимките е племенницата й  Simple Smile страшно земни и истински хора, с които имах щастието да се запозная чрез мой познат на 1 нова година.

малкото момиченце е дъщерята на Малена, Мелани, а не дъщеря на сестрата на Алекс.


Аз пък още преди време като прочетох за Алекс, Малена и прочие се сетих за теб. Да не си и ти сред роднините Joy
Joy Joy
нека не подхващаме темата, че съвсем ще се объркаме с имената. Познаваме се всички дружно  Wink

Последна редакция: пн, 08 окт 2007, 09:09 от Malenna

# 56
  • Мнения: 4 916
Аз пък не успях да отида до магазина им  Sad Ще гледам тези дни да отскоча все пак.

# 57
  • Мнения: 2 957
Хе...с Малена Раева навремето сме карали ролкови кънки пред ФК Simple Smile
Сега като видях снимката и я познах:)

# 58
  • Мнения: 2 407
Не са лоши дрешките, но не са мой стил,иначе браво на момичето.

# 59
  • Мнения: 7 605
Биляна Раева в момента е Евро депутат от листата на НФСВ.

Брей, иzпуснах клюката, трябва да й пиШа  Whistling 

Амбер, Щом сте карали кънки с Малена, сигурно и с тебе се поzнаваме поне по фиzиономия Crazy

Иzвинявам се zа спама  Blush

# 60
  • Мнения: 186
И аз харесах дрешките,но жалко,че не нося такива.Ако някоя от вас си купи нещичко от тях,нека се снима ,да видим как изглеждат .

# 61
  • Мнения: 6 039
Биляна Раева в момента е Евро депутат от листата на НФСВ.

Брей, иzпуснах клюката, трябва да й пиШа  Whistling 

Амбер, Щом сте карали кънки с Малена, сигурно и с тебе се поzнаваме поне по фиzиономия Crazy

Иzвинявам се zа спама  Blush


Чакай, чакай, а мен не ме ли познаваш?

лелелеее
в темата станахме 4 канкьорки и една на снимка=5 ooooh! ooooh! Joy Joy Joy

# 62
  • Мнения: 7 605
Биляна Раева в момента е Евро депутат от листата на НФСВ.

Брей, иzпуснах клюката, трябва да й пиШа  Whistling 

Амбер, Щом сте карали кънки с Малена, сигурно и с тебе се поzнаваме поне по фиzиономия Crazy

Иzвинявам се zа спама  Blush


Чакай, чакай, а мен не ме ли познаваш?

лелелеее
в темата станахме 4 канкьорки и една на снимка=5 ooooh! ooooh! Joy Joy Joy

Аааа, аz кънки не карах  Naughty  Оба4е всеки ден висях пред ФКто с уайвърите (така ли се пиШе?)  Crazy

# 63
  • Мнения: 2 957
И аз съм от отбора на уейвърките Simple Smile))

# 64
  • Мнения: 735
смях голям newsm62 вярно тва не е малката. гледах снимки от тогава и е съвсем друго детето, ама и е племенница де. поне тва помня и не съм объркала  Joy

# 65
  • София
  • Мнения: 2 161
Да си направим една тема за  кънкьорките пред ФК ,че и аз съм от отбора  Laughing

Sorry за спама  Peace

# 66
  • Мнения: 6 039
Да си направим една тема за  кънкьорките пред ФК ,че и аз съм от отбора  Laughing

Sorry за спама  Peace

ай, стига ве!!!
дайте снимки!!!

# 67
  • Мнения: 281
Предлагам "кънкьорките" да си говорим на лични, че ще се появят още и ще стане страшно... Grinning

# 68
  • Мнения: 6 039
Предлагам "кънкьорките" да си говорим на лични, че ще се появят още и ще стане страшно... Grinning

мУУмент Mr. Green Mr. Green Mr. Green
не се сдържах да не снимам 16 годишните си кънки, които Малена /моята дъщеря/ намери в гаража и настоява да ги кара.

http://images.malena2004.multiply.com/image/3/photos/306/500x500 … D%2Bljduppe4UoW4g
http://images.malena2004.multiply.com/image/3/photos/306/500x500 … XRGBr2svu3yajtelQ
http://images.malena2004.multiply.com/image/3/photos/306/500x500 … h%2C7WPP9esRdRBNg
http://images.malena2004.multiply.com/image/3/photos/306/500x500 … 0Cq9JtmI249f99XVA

# 69
  • София
  • Мнения: 2 161
Ехх ,  спомени . Чак ми се кара пак .  Crazy
Ммм и мойте бяха бели , даже си ги бях боядисвала със спрей .

Леле , улях са , още веднъж сори . Спирам  Embarassed

# 70
  • Мнения: 7 605
Аааа, нека се появяват оЩе, купон да става  Crazy 

Кой Ще отвори тема?  Flutter

# 71
  • София
  • Мнения: 1 819
Не искате ли да се върнем на дрехите???

Аз ще отида този уикенд и после ще разказвам. Определено ме заинтригувахте.

# 72
  • Мнения: 4 435
И аз така предлагам да се върнем на дрехите.И аз заминавам за Варна в петък и това ще бъде първият магазин в който ще влезна.

# 73
  • Мнения: 2 323
хаха равеселихте ме момичета  Joy коя не дочела, коя не дописала, коя не разбрала  Wink  Алекс е мн талантлива и красива жена и съм сигурна, че с каквото се захване ще успява винаги. сестра й иначе се казва Дани, ако някой се интересува и това мъничкото момиченце на снимките е племенницата й  Simple Smile страшно земни и истински хора, с които имах щастието да се запозная чрез мой познат на 1 нова година.

На кой сестрата се казва Дани?!? На Александра сестрата не е Дани  Peace

# 74
  • Мнения: 4 435
Айде стига вече кой на кого какъв бил.Дайте да си обсъждаме модната  линия.Кво значение има сега коя била сестра й и как се била казвала и т.н.

# 75
  • Мнения: 2 323
Добре де  Laughing като се върнеш от Варна ще споделиш  Peace

# 76
  • Мнения: 3 782
Тези снимки, които сте показали са много хубави. Дрехите според мен са супер. Време е и нашият пазар да се развие Peace

# 77
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Аз сега минах през дупката и не видях магазина... Crossing Arms къде точно е ?

# 78
  • Мнения: 4 435
Наистина ли ?Една форумка беше писала че е там.Хайде някой от Варна да поясни по-подробно.

# 79
  • Мнения: 281
Като застанеш с гръб към Валентина, се пада от лявата страна, след Германос е, преди площада на Терранова. Срещу него се пада май бараката със скъпите чанти ментета (не сам сигурна обаче). Разбра ли ме?  Simple Smile

# 80
  • Варна
  • Мнения: 3 415
 Laughing Laughing maria lu, мисля, че ДА...а как се казва магазинът

# 81
# 82
  • Варна
  • Мнения: 3 415
абе и аз туй име търсих...утре като минавам пак ще гледам... Crazy

# 83
  • Мнения: 6 039
Аз сега минах през дупката и не видях магазина... Crossing Arms къде точно е ?

ако идваш от х-л Черно море посока Валентина, след площада на Теранова, от дясната страна на ъгъла има магазин за чанти /дълго време беше фото/ след него, 2 или 3 магазина е Аггата. Кафява вертикална реклама, флорални мотиви от фолио на витрината.

# 84
  • София
  • Мнения: 3 797
Днес минах през магазина.Дрехите не са лоши, но хич не са ми по вкуса.

# 85
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Malenna, сетих се да...мерси   bouquet

# 86
  • Мнения: 4 435
Аз понеже не съм от Варна та да си попитам като малоумна пак.Аз се сещам за един магазин за 4анти дето в пресечката там е това ''На тъмно''.В тая пресечка или в предишната,дето пак има магазин за чанти някъде след Германос май.Мале дано да сте ме разбрали,че едно обяснение направих...

# 87
  • Мнения: 117
Пишеше в Монитор, 4е и в Шумен има магазин, някой да знае каде?

# 88
  • Мнения: 6 039
Аз понеже не съм от Варна та да си попитам като малоумна пак.Аз се сещам за един магазин за 4анти дето в пресечката там е това ''На тъмно''.В тая пресечка или в предишната,дето пак има магазин за чанти някъде след Германос май.Мале дано да сте ме разбрали,че едно обяснение направих...

точно за първата пресечка, за която се сещаш - Воден, там е "На тъмно"

но ти си вървиш все по Княз Борис. Не завиваш по Воден, а втората е Иван Вазнов.
Абе на тоя ред има едни парцаливи магазини с евтини дънки и блузи, на които даже лятото им махат стъклопакетите. Sick

# 89
  • Мнения: 4 435
Аз понеже не съм от Варна та да си попитам като малоумна пак.Аз се сещам за един магазин за 4анти дето в пресечката там е това ''На тъмно''.В тая пресечка или в предишната,дето пак има магазин за чанти някъде след Германос май.Мале дано да сте ме разбрали,че едно обяснение направих...

точно за първата пресечка, за която се сещаш - Воден, там е "На тъмно"

но ти си вървиш все по Княз Борис. Не завиваш по Воден, а втората е Иван Вазнов.
Абе на тоя ред има едни парцаливи магазини с евтини дънки и блузи, на които даже лятото им махат стъклопакетите. Sick



10X мила.Вече разбрах.  bouquet

# 90
  • Мнения: 6 039
Пишеше в Монитор, 4е и в Шумен има магазин, някой да знае каде?

официално на сайта им пише Варна, София, Дупница, Велико Търново и Пловдив

# 91
  • Мнения: 3 782
Пишеше в Монитор, 4е и в Шумен има магазин, някой да знае каде?
Ако има магазин ще е много хубаво. Искам да го посетя. Peace

# 92
  • Мнения: 281
Пишеше в Монитор, 4е и в Шумен има магазин, някой да знае каде?
Ако има магазин ще е много хубаво. Искам да го посетя. Peace

Скоро ще отвори, в един търговски център е. В началото на главната улица.

# 93
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
ХХххммм  newsm78
Тази тема ми стана интересна! Това, което видях от дотук публикуваните снимки на моделите на Алекс....определно ще има и нещичко за мен. Не си падам по българските марки (а и откакто има Молове, съвсем съм ги зачеркнала), но тази "марка" ще я проуча още утре  Wink и ще докладвам  Hug

# 94
  • Мнения: 1 107
Дрехите са много хубави, за съжаление аз когато бях влязла ми хареса нещо, което само по себе си беше хубаво, но на мен не ми отиваше, а от другата блуза, която харесах имаше само големи размери. Вие ме подсетихте да мина скоро да погледна, но като гледам дискусията сигурно пак ще има дефицит от малки размери Laughing

# 95
  • Мнения: 4 435
ХХххммм  newsm78
Тази тема ми стана интересна! Това, което видях от дотук публикуваните снимки на моделите на Алекс....определно ще има и нещичко за мен. Не си падам по българските марки (а и откакто има Молове, съвсем съм ги зачеркнала), но тази "марка" ще я проуча още утре  Wink и ще докладвам  Hug


Чакам да докладваш утре. Grinning

# 96
  • Мнения: 677
Не мога да разбера защо просто не питате Кошничката?! Та нали е разследващ журналист и би трябвало вече да знае всичко.

# 97
  • Мнения: 4 435
Не мога да разбера защо просто не питате Кошничката?! Та нали е разследващ журналист и би трябвало вече да знае всичко.
rotfImao rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 98
  • Мнения: 6 039
Не мога да разбера защо просто не питате Кошничката?! Та нали е разследващ журналист и би трябвало вече да знае всичко.

че какво има за разследване?
то ние оправихме цялата фамилия Раеви Crazy

# 99
  • Мнения: 13 512
Не мога да разбера защо просто не питате Кошничката?! Та нали е разследващ журналист и би трябвало вече да знае всичко.

че какво има за разследване?
то ние оправихме цялата фамилия Раеви Crazy
Ами -да...щом и до Мелани стигнахте... Joy

# 100
  • Мнения: 1 941
Сопранов, ще дойда и ште плесна накрая....

# 101
  • Мнения: 6 039
Сопранов, ще дойда и ште плесна накрая....

той на алкохол и бой носи

направо го гръмни  #2gunfire Joy

# 102
  • Мнения: 2 323
Не мога да разбера защо просто не питате Кошничката?! Та нали е разследващ журналист и би трябвало вече да знае всичко.

че какво има за разследване?
то ние оправихме цялата фамилия Раеви Crazy
Ами -да...щом и до Мелани стигнахте... Joy

А-а-а не сме, не сме  Naughty Само сестрата не оправихме как се казва  Mr. Green

# 103
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
И в Шумен има магазин. Нещо не съм очарована.

# 104
  • Мнения: 4 435
И в Шумен има магазин. Нещо не съм очарована.


Какво имаше в магазина?Аз много харесах тези рокли от ревюто.Деловите неща просто неса моя стил,малка съм за тях.

# 105
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
И в Шумен има магазин. Нещо не съм очарована.


Какво имаше в магазина?Аз много харесах тези рокли от ревюто.Деловите неща просто неса моя стил,малка съм за тях.

Мярнах някакви рокли, но на мен лично не ми харесват.

# 106
  • Варна
  • Мнения: 3 415
И аз ходих...изобщо не съм очарована...нито от материите, нито от моделите  Peace

# 107
  • Мнения: 677
Сопранов, ще дойда и ште плесна накрая....

И аз те обичам  Heart Eyes

# 108
  • Мнения: 4 435
Сопранов,голям аватар извади пак. Grinning

# 109
  • Мнения: 1 941
Алоооо, колежке! Човекът е женен ...

# 110
  • Мнения: 677
Алоооо, колежке! Човекът е женен ...

Спамър, но и следовател все пак!

# 111
  • Мнения: 4 435
Ееееееееееееее  разбрах де.Стига сте ме предупреждавали във всяка тема.Няма да ви го изям.Пък и чесно казано,то не е сапун да свърши.Споко.....

# 112
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
А какви са цените?

# 113
  • София
  • Мнения: 3 797
Да речем средно 60-70 лв.Съвсем приличи

# 114
  • Мнения: 117
И къде по-точно в Шумен? Освен , 4е е на главната

# 115
  • Мнения: 4 435
Аз утре съм във Варна и първо през магазина ще мина.Отзивите веднага като се върна от там.

# 116
  • Мнения: 13 512
Не мога да разбера защо просто не питате Кошничката?! Та нали е разследващ журналист и би трябвало вече да знае всичко.

че какво има за разследване?
то ние оправихме цялата фамилия Раеви Crazy
Ами -да...щом и до Мелани стигнахте... Joy

А-а-а не сме, не сме  Naughty Само сестрата не оправихме как се казва  Mr. Green
Сестрата на Александра ли? Веселина се  казва.

# 117
  • Мнения: 13 512
хаха равеселихте ме момичета  Joy коя не дочела, коя не дописала, коя не разбрала  Wink  Алекс е мн талантлива и красива жена и съм сигурна, че с каквото се захване ще успява винаги. сестра й иначе се казва Дани, ако някой се интересува и това мъничкото момиченце на снимките е племенницата й  Simple Smile страшно земни и истински хора, с които имах щастието да се запозная чрез мой познат на 1 нова година.
Аз сега като те прочетох пък, много се разсмях. Не знам кой кога и с кого те е запознал, ама ...сигурно няма да е тази Александра. Нито сестра и се казва Дани, нито детето на снимката е дъщеря на сестра и. Така че- май ти си чула-недоразбралата.

# 118
  • Мнения: 4 435
хаха равеселихте ме момичета  Joy коя не дочела, коя не дописала, коя не разбрала  Wink  Алекс е мн талантлива и красива жена и съм сигурна, че с каквото се захване ще успява винаги. сестра й иначе се казва Дани, ако някой се интересува и това мъничкото момиченце на снимките е племенницата й  Simple Smile страшно земни и истински хора, с които имах щастието да се запозная чрез мой познат на 1 нова година.
Аз сега като те прочетох пък, много се разсмях. Не знам кой кога и с кого те е запознал, ама ...сигурно няма да е тази Александра. Нито сестра и се казва Дани, нито детето на снимката е дъщеря на сестра и. Така че- май ти си чула-недоразбралата.



 hahaha Joy Joy hahaha Joy Joy

# 119
  • Мнения: 2 323
Сестрата на Александра ли? Веселина се  казва.

Някой знаем..... Laughing

# 120
  • Шумен
  • Мнения: 555
И къде по-точно в Шумен? Освен , 4е е на главната

Под областна управа в Шумен-новият търговски център.

# 121
  • Мнения: 117
Благодаря , Кива  bouquet

# 122
  • Мнения: 386
днес минах през магазина на ангел кънчев и мога да кажа, че ми хареса - но не съм имала супер очаквания. дано им потръгне бизнеса.
впечатлението ми е - нещо като капаска без част от претенцията.
имат сладки модели, но нямаха това, което търсех в момента, но ще влязат в листа - магазини където мога да намеря нещо за купуване

# 123
  • Мнения: 735
радвам се, че те развеселих mondа както вероятно и др хора. много е глупаво когато се поставя тема по тия форуми и всички се юрват да пишат хиляди други глупости встрани от темата, та и аз реших да се включа малко в глупостите... Wink май е тенденция във форума на bg-mamma да се пишат купища неща вън от темите, ама няма да изброявам къде и какво съм видяла, че не искам да обидя някого  Peace

# 124
  • Мнения: 13 512
..та и аз реших да се включа малко в глупостите... Wink
Е, успяла си , значи Laughing Ще е добре, ако  се включиш и по същество.

# 125
  • Мнения: 735
нямаш грижи  Wink само да мина тези дни до магазина и ще докладвам по същество  Joy

# 126
  • Мнения: 4 916
Шикозен календар с тоалетите от бутика "Aggata" на Алекс Раева, предстои да излезе до седмица на пазара. Фешън сесията, която впоследствие прерасна в еротична, бе заснета само за един ден във варненския хотел "Капитол" от фотографа Йозеф Зидаров. За експедитивната работа допринесе и известно количество скъп ликьор, издадоха от екипа. Той бил щедро предоставен за снимките от фирмата, поръчала изработката на календара. От високоградусовото изкушение опитали само фотографът, осветителят, стилистът и фризьорът. "Нямаше как да дадем и на модела, Екатерина Петкова, ако е пила, няма да излезе добре на снимките", поясни корифеят на фототехниката Зидаров.


http://www.monitor.bg/life/article?sid=&aid=138033&cid=60&eid=1204

# 127
  • Мнения: 2 108
Разгледах вчера магазина на фирмата в Благоевград.
Харесаха ми някой неща.
В една рокля се влюбих. Това беще моята рокля!!!! Tired Не я купих-детето тичаше и крещеша като диваче и трябваше да го гоня из магазините TiredЩе я търся същата в София. Като цяло има неща,които ми харесват.

А правят ли някой път намаления?

Общи условия

Активация на акаунт