Модната линия на Александра Раева?!?!?!

  • 16 896
  • 127
  •   1
Отговори
# 120
  • Шумен
  • Мнения: 555
И къде по-точно в Шумен? Освен , 4е е на главната

Под областна управа в Шумен-новият търговски център.

# 121
  • Мнения: 117
Благодаря , Кива  bouquet

# 122
  • Мнения: 386
днес минах през магазина на ангел кънчев и мога да кажа, че ми хареса - но не съм имала супер очаквания. дано им потръгне бизнеса.
впечатлението ми е - нещо като капаска без част от претенцията.
имат сладки модели, но нямаха това, което търсех в момента, но ще влязат в листа - магазини където мога да намеря нещо за купуване

# 123
  • Мнения: 735
радвам се, че те развеселих mondа както вероятно и др хора. много е глупаво когато се поставя тема по тия форуми и всички се юрват да пишат хиляди други глупости встрани от темата, та и аз реших да се включа малко в глупостите... Wink май е тенденция във форума на bg-mamma да се пишат купища неща вън от темите, ама няма да изброявам къде и какво съм видяла, че не искам да обидя някого  Peace

# 124
  • Мнения: 13 512
..та и аз реших да се включа малко в глупостите... Wink
Е, успяла си , значи Laughing Ще е добре, ако  се включиш и по същество.

# 125
  • Мнения: 735
нямаш грижи  Wink само да мина тези дни до магазина и ще докладвам по същество  Joy

# 126
  • Мнения: 4 916
Шикозен календар с тоалетите от бутика "Aggata" на Алекс Раева, предстои да излезе до седмица на пазара. Фешън сесията, която впоследствие прерасна в еротична, бе заснета само за един ден във варненския хотел "Капитол" от фотографа Йозеф Зидаров. За експедитивната работа допринесе и известно количество скъп ликьор, издадоха от екипа. Той бил щедро предоставен за снимките от фирмата, поръчала изработката на календара. От високоградусовото изкушение опитали само фотографът, осветителят, стилистът и фризьорът. "Нямаше как да дадем и на модела, Екатерина Петкова, ако е пила, няма да излезе добре на снимките", поясни корифеят на фототехниката Зидаров.


http://www.monitor.bg/life/article?sid=&aid=138033&cid=60&eid=1204

# 127
  • Мнения: 2 108
Разгледах вчера магазина на фирмата в Благоевград.
Харесаха ми някой неща.
В една рокля се влюбих. Това беще моята рокля!!!! Tired Не я купих-детето тичаше и крещеша като диваче и трябваше да го гоня из магазините TiredЩе я търся същата в София. Като цяло има неща,които ми харесват.

А правят ли някой път намаления?

Общи условия

Активация на акаунт