за гаврата на моето тяло с мен

  • 2 630
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 716
В папката се слагат копия, оригиналите си ги взимаш и си ги пазиш сама. Има КРЕДОР.

# 16
Лати те не и трябват и без това всички си искат индивидуални изследвания пък и до тогава дай Боже на Серера да не и трябват такива. Успех Серера Flutter

# 17
  • Мнения: 295
Мерси Танчо. Лали не знам каква е процедурата нормално, но като си тръгвах доктора ми каза дай да ти направим папка и си оставих всичко.

Имам едно друго питане - от една седмица моя глезльо има обрив на гърба. Първо реших, че го е полазило нещо и взех да го мажа с фенистил. Зачервяването намаля, но почна да го боли и вчера го заведох на дерматолог. Оказа се, че е херпес зоостър (не съм сигурна за втората част от името) който е вирус поразяващ и кожата и нерва. Та питането ми е да го изчакам ли да му мине преди да продължим с бебеправенето и ако случайно забременея би ли се отразил на плода?

# 18
  • Мнения: 7 716
Боледувала ли си от варицела?

# 19
  • Мнения: 295
да, и той е боледувал. майка ми имаше преди години такъв херпес и тогава и бяха казали, че се дължи на останали латентни вируси. ама питането ми беше дали херпеса се отразява по накакъв начин на зачеването и евентуалната бременност. знаеш ли нещо по въпроса?

# 20
  • Мнения: 7 716
Щом си боледувала няма страшно. Пази си имунитета.

# 21
  • Мнения: 295
мерси Лали. Питах защото съм пред овулация и се чудех дали да действаме или да си починем този месец. За инсето за тази овулация се отказах, защото приятелят ми му се налага да замине за чужбина идващият вторник и ще се върне четъртък или петък, което май ще съвпадне с овулацията ми. Но като се разчетох из библиотеката за обърнатата матка - която имам и за хидротубацията, която ми правиха в сряда реших да пробваме по корем преди да замине, пък да видим дали случайно няма да има ефект.

# 22
  • Мнения: 7 716
Ще стане. Laughing

# 23
  • Мнения: 295
 Praynig а дано. благодаря ти още един път Hug

# 24
Здравей СЕРЕРА как си  smile3529, прочетох чак сега питането ти за „херпесзостр” , трябва да знаеш че това е като херпесите има хора на които не се появяват никога и хора на които се появяват почти всяка седмица. Ако организмът ти не подлежи на херпеси, няма да хванеш херписзостер , та така че не се притеснявай херпеса няма нищо общо с бебе-правенето luvbed като изключим  болките на този който го притежава. Пожелавам ти (ВИ) успех и стискам палци dancing smile3514 1stroller.

# 25
  • Мнения: 141
cerera, казваш, че "хормоните ми що годе в норма".
Не забравяй, че дори малко отклонение би могло да се окаже решаващо. Затова си вземи резултатите и виж кое как е.

# 26
  • Мнения: 295
Благодаря за информацията Танчо  bouquet. Не, нямам склонност към херпеси. За болката и аз знам, защото както писах по-горе майка ми имаше такъв херпес и страхотно я боля, но глезльо за късмет почти не го усети.

Белемез, благодаря и на теб  bouquet. Не съм ги взела защото решихме да действаме естествено този месец и не съм ходила в клиниката. Още чакам да видя дали ще има резултат, въпреки, че не храня големи надежди, защото направихме само една проба. Когато ходя следващия път в клиниката ще си ги взема и ще ги публикувам. Също така казах каква беше препоръката на д-р Владимиров, от когото все още нямам големи лични впечатления, но от всичко което изчетох тук за него смятам, че заслужава доверие.

Общи условия

Активация на акаунт