Любов която разби семейството ми-търся помощ от човек от Сливен

  • 4 788
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 45
Странно, dmaria, и тъжно. Някак си не мога съвсем да повярвам, че е станало ей така, от днес за утре, може би ти, улисана в грижите по децата просто си пропуснала. Както и да е, сега това не е важно.

Аз, за разлика, от властващото до сега мнение, бих те посъветвала да се бориш, поне до тогава, докато осъзнаеш ти, че няма смисъл. Човек може да се бори за любовта си и без да си унижава. А ще се унижиш едва тогава, ако допуснеш грозни сцени и подли войни. За това също съм на мнение, че не някой друг, че и напълно непознат, трябва да се намеси в цялата история, а ти, като съпруга и майка, трябва - с достойнство - да търсиш разговор със съпруга ти. Иди до Сливен, намери го, говори с него. Опитай се да не плюеш "новата", тя в момента е в "по-силната" позиция. Говори за вас, за децата ви, за любовта и разбирателството ви до скоро, какво му е липсвало, какво можеш ТИ да промениш...и т.н. просто не упреквай, не обиждай, не злослови.

Дано да е нещо временно и да успеете да се намерите отново. А ако не е, да успеете да се разделите като цивилизовани, големи хора, без неясноти и грозни сцени. И двете неща си заслужават, ако не за вас, то поне заради децата ви.   bouquet

# 16
  • Мнения: 2 759
Какво да  изясняваш с човек,който те е унижил и те е сринал изцяло?
                 Какво се случва - може пък да не е така, както са и казали.. Може той да има някакви причини... Най-малкото - ще изяснят грижите за децата.
                 Иначе... И 'Море от любов' да му спретне - нейна си работа. Всеки е свободен да се бори за любовта си, ако го иска.

# 17
  • Мнения: 2 161
Лигла,голяма си романтичка.Той е отишъл в командировка и просто не се е върнал.Това е толкова унизително,обидно и долно,че просто незнам как мога да си спомня името на този мъж след това.За мен той е олигофрен.Не е полезен нито за мен,нито за децата.

# 18
  • Мнения: 372
Това е толкова унизително,обидно и долно,че просто незнам как мога да си спомня името на този мъж след това.За мен той е олигофрен.Не е полезен нито за мен,нито за децата.


  Може да е вярно всичко това ,но този човек има отговорност към семейството си и не бих му дала и минутка спокойствие ,ако ме остави сама с четири деца -две от който негови.

# 19
  • Мнения: 2 161
И какво ще направиш?Освен издръжка,която се полага на децата,друго не можеш да получиш от толкова безотговорен и малоумен човек.дори незнам и издръжка дали ще може,нямам представа как стои въпросът с издръжките.

# 20
  • Мнения: 4 965
И какво ще направиш?Освен издръжка,която се полага на децата,друго не можеш да получиш от толкова безотговорен и малоумен човек.дори незнам и издръжка дали ще може,нямам представа как стои въпросът с издръжките.

Много точно!

# 21
  • Мнения: 753
не мога да повярвам че има такива хора, които с лека ръка задгърбват живот пълен с всичко хубаво, .....заради любов...честно казано не разбирам такава любов и не разбирам такива хора и изобщо дали това е точната дума за такова действие..
успех на авторката Hug

# 22
  • Мнения: 26
Накратко имам втори брак  , за мъжа ми също бракае втори.Бяхме щастливи , женени със стабилна работа и аз и той красив дом. Родиха ни се близнаци за мен не бяха първи деца за него са единствени.Едното ни момченце е със синдром на Даун и изисква почти цялото ми време. От внимание не лишавам и  другите си 3 деца. Признавам, че може да не съм обръщала внимание на съпруга си, може да не съм била достатъчно хубава за него-сигурно. толкова е натоварено ежедневието ми. Той ми помагаше и ни обичаше.
Докато...... преди два месеца не отиде в командировка във Сливен.Отиде и забрави да се прибере. Влюби се в жена с 1001 брака, 10год по-голяма от него и още толкова пъти необразована.
През главата ми минава всичко, той телефона не си вдига . Може и да е прав любовта не трябва да се тревожи. След 20 дни децата имат рожденни дни.
трябва ми помощ от човек от СЛивен. На лична бележка ще обясня какво съм решила.
Приемам разбира се всякви съвети за изход от ситуацията.аз съм в шок той си излезе както винаги от къщи..излезе и млъкна. Знам, че е добре звънях в офиса му.Като изключим любовта , която го е треснала всичко му е наред. Така, че здравословни и всякакви други проблеми липсват
Благодаря ви, мами
 ако модераторката изтрие темата ми няма да се сърдя, просто във форум Дом и семейство няма такава посещаемост . А аз наистина се нуждая от помощ
Според мен теzи неща не стават от днес zа утре... Вероятно има нещо, което се прикрива от истината... иначе не ми се връzват нещата, особено след като едното дете е със Симдром на Даун..наистина немога да си представя, че ей така отива в командировка и не се връща...
След като той не си вдига телефона, ти как раzбра, че жената е с 1001 брака и още толкова необраzована  Embarassed...
много странно ми се вижда всичко и въпреки това ти желая Успех ..

# 23
  • Мнения: 2 759
...След като той не си вдига телефона, ти как раzбра, че..
                    'Доброжелатели' - как иначе?

# 24
  • Мнения: 45
Според мен теzи неща не стават от днес zа утре... Вероятно има нещо, което се прикрива от истината... иначе не ми се връzват нещата, особено след като едното дете е със Симдром на Даун..наистина немога да си представя, че ей така отива в командировка и не се връща...След като той не си вдига телефона, ти как раzбра, че жената е с 1001 брака и още толкова необраzована  Embarassed...
много странно ми се вижда всичко и въпреки това ти желая Успех ..

точно заради това си мисля, че си заслужава да не се предава ей така просто. Тръгнал, не се върнал, ами "лек му път"... Причината едва ли е "любов", по-скоро страх, бягане от задължение, абе някакво умопомрачение, на всеки може да се случи! И намерил някакво "тихо пристанище", мисли си поне. Проблема е, че той дори и вече да съзнава вината и грешката си, може и да изпитва срам от всичко. И колкото повече време минава, толкова едно завръщане за него, пак под мотото "ей така, както тръгнал, така се върнал", става все по-немислимо и особенно тежко. От срам! За това един, или повече, разговор/а, очи в очи, но без обвинения и търсене на виновници, може да помогне. Или поне ще донесе яснота на dmaria.

# 25
  • Мнения: 2 759
...За това един, или повече, разговор/а, очи в очи, но без обвинения и търсене на виновници, може да помогне. Или поне ще донесе яснота на dmaria...
                  Peace

# 26
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Такива мъже за съжаление има....
Моя позната имаше много щастлива връзка, бяха сгодени, тя бременна в 7-я месец...
Един ден господина отива за риба и не се връща, ден, два...Гардероба с дрехите пълен, въдицата седи в килера.

# 27
  • Мнения: 431
Абе как се губят тези мъже така? Нямат ли си родители, работа? Моят ако изчезне за два дена без да се обади, ще си помисля, че е умрял и ще го търся из моргите. Rolling Eyes

# 28
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Аз съм от Сливен и живея там. С каквото мога ще помагам!

# 29
  • Мнения: 1 425
.... Проблема е, че той дори и вече да съзнава вината и грешката си, може и да изпитва срам от всичко. И колкото повече време минава, толкова едно завръщане за него, пак под мотото "ей така, както тръгнал, така се върнал", става все по-немислимо и особенно тежко. От срам! За това един, или повече, разговор/а, очи в очи, но без обвинения и търсене на виновници, може да помогне. Или поне ще донесе яснота на dmaria.
  202uu

Общи условия

Активация на акаунт