Любов която разби семейството ми-търся помощ от човек от Сливен

  • 4 797
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 221
Има начини да се разбере всичко, дори без да го разпитвам и да го чувам него.Информацията е вярна защото не е придобита по клюкарска линия.

# 31
  • Мнения: 2 925
предполагам четеш хисторито му в Skype или ICQ.
Неприятно е това дето ти се случва,но поне знаеш ,че си имаш работа с безотговорен тип.
Освен ,ако ,разбира се ,всичко случило се си има предистория ,която ти скриваш,поради твои си причини.
Никой не си тръгва просто така.

Пожелавам ти поне да разбереш каква е причината . Това ще те предпази от много заблуждение и грешки в последствие.
Със сигурност не въпросната дама ти отнема съпруга. Тя просто запълва в момента някакво празно място.

# 32
  • Мнения: 1 761
Никой не си тръгва просто така.


Със сигурност не въпросната дама ти отнема съпруга. Тя просто запълва в момента някакво празно място.

Много съжалявам за това,което ти се случва.Но ми се струва,че след като го преболедуваш ще разбереш,че май е по-добре ,че така се е случило.

# 33
  • Мнения: 84
И аз съм на мнение,че от него мъж за семейство не става Naughty.Щом отсега,толкова скоро откакто сте заедно(и с 2 бебета #Crazy) е залитнал по друга ooooh!....,дори и да се върне при теб,след някоя и друга година,пак ще има друга жена,после пак и пак,и пак Crossing Arms..,няма смисъл,остави го #2gunfire...Но да си плаща издръжки и да поеме отговорността към децата Peace.
Peace

# 34
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Преди да убивате, помислете малко.
Този мъж приема две чужди деца за свои. Такова нещо много малко хора биха могли да направят. Става баща - на още две!
Колко от мъжете ви не бяха сащисани и ужасени при появата на едничкото ви дете?  Confused
На всичкото отгоре едно от дечицата е болно.
Ако един мъж му е  (както казват бабите) по-слаб ангелът, нищо чудно в един момент да избяга. И да, сигурно сега го е срам и се чуди как да се върне (надявам се.)
Знаете ли колко мъже остават при угрижената си жена, с едно (само едно!)болно дете? Много малко.
Аз съм завършила дефектология и мога да ви кажа, че много от децата имат само майка. Мъжете просто не издържат. Нали са крехки създания...  Rolling Eyes
Това в случая (струва ми се) не е любов, това е бягство.
И щом момичето толкова държи на този мъж, значи има смисъл да го прибере. Не само заради децата, а и заради нея.
Категорично заставам зад мнението на Дона Бонбона.
Надявам се всичко да се развие добре.
П.П. И на мен първата ми реакция беше да осъдя забягналия в Сливен на убийство по особено мъчителен начин.



# 35
  • София
  • Мнения: 221
Привети Василиса, ад също съм завършила дефектология. Запозната съм съм с мъжките реакции към тези проблеми. Децата са вече на 4 проблема го имаме доста отдавна. Може и закъснели да са реакциите му , знае ли човек.Въпросната е с две деца.При това едва ли впредвид възраста и ще има и там негови. Объркани мисли , на объркан човек.Но си мисля, че не може да приемаш единчовек , който уж обичаш като глупав/ аз поне когато обичам някого , ставам като вълчица ако някой си позволи да го обиди, камо ли аз да си позволя да го нарека глупав/.Изобщо много ми е неясно там...много

# 36
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
От все сърце се надявам просто в един момент да го е стегнала шапката.
А не да е мъж-"пеперудка".  Rolling Eyes
Стискам палци нещата да се развият по най-добрия възможен начин -  за теб и за децата.  Hug



# 37
  • Мнения: 667
dmaria, и моето мнение се покрива с тези на Василиса и Дона Бонбона. Много е вероятно като е избягал от вас, да е избягал от проблемите.
Бори се за него! Може да се върне и да бъде добър баща и съпруг /била съм свидетел на такова нещо/.

# 38
  • Мнения: 1 470
.... Проблема е, че той дори и вече да съзнава вината и грешката си, може и да изпитва срам от всичко. И колкото повече време минава, толкова едно завръщане за него, пак под мотото "ей така, както тръгнал, така се върнал", става все по-немислимо и особенно тежко. От срам! За това един, или повече, разговор/а, очи в очи, но без обвинения и търсене на виновници, може да помогне. Или поне ще донесе яснота на dmaria.
  202uu
    И аз мисля че всеки прави грешки...Особенно мъжете...Може би има смисъл да се бориш за любовта си,и за таткото на децата си!!!И аз не смятам че това е унижение,а напротив,трябва да си много силна и смела за да го направиш!!!Успех!!!

# 39
  • Мнения: 505
Аз само да добавя, че познавам един мъж, няма и 40 години, на когото едното дете разви някакво подобно заболяване на около 3 годишна възраст. Той промени коренно начина си на живот. Започна да пътува непрекъснато, а отскоро чувам от познати, че го виждат с разни "девойки". Не разбирам защо и как, но явно това е бягство от напрежението.

# 40
  • Мнения: 2 673
Дано ти помогнат мами от Сливен. Макар, че не знам какво си замислила и дали е удачно.
Мога само да ти пожелая да си върнеш мъжа..Голямо изкуство е хем да му дадеш време, хем пък да не го оставяш да забравя откъде е излязъл.. Peace

# 41
  • Мнения: 631
Може да се изсмеете, но аз ще ти дам един доста груб пример от подобна ситуация на една моя позната. Ситуацията е подобна единствената разлика е, че тя няма други деца освен общите с него иначе аналогично с твоя случай онзи хубостник си хвана шапката в "командировка " и го отнема 3 месеца.
Та мацката звъня напред назад, в офиса, на неговия телефон и т.н.т. и накрая го пусна за издирване в полицията с уговорката, че е звъняла и го е търсила на всякъде, даже се съмнявала, че в офиса му я лъжат и нещо се е случило с него и за да не я притесняват укриват информация.
Много интересна история се е получила защото него го откриха след 2 дни и го прибраха, но през това време разпитаха къде що има познати и за да го пуснат се наложи тя да оттегли жалбата за издирване.
Е не ти го давам като съвет, просто се сетих за това.

П.П. Аз си мисля каква е тази любов от 2 месеца???? Въобще за какво става въпрос??? Не ми се вярва да му е толкова слаб ангела при положение, че има жена деца и отговорности. Не ми се връзва нещо

Общи условия

Активация на акаунт