ФОНД И АЗ СЪМ ЧОВЕК-ЗА ИЛИ ПРОТИВ

  • 7 466
  • 114
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 339
Трърдо ЗА! Винаги си имам по някой лев във фонда - ей така, за самочувствие. Макар че моята половинка никога не ми е забранявал да си купя каквото и да е било.

# 91
  • София
  • Мнения: 1 320
Имам много ясно такъв фонд, събиран от мъжовата заплата  Mr. Green. Общо взето откакто съм родила фонда винаги отива за детето.

# 92
  • Мнения: 1 193
И аз съм "ЗА". Не съм лишена от нищо, но пък знам ли кво ще се сучи в един прекрасен момент  Grinning

# 93
  • Мнения: 748
Аз съм за   Simple Smile

# 94
  • Мнения: 343
Твърдо ЗА! Laughing

# 95
  • Мнения: 54
Аз съм ЗА,имам си такъв фонд мъжо внася в него (по малко да не се оливам)  Rolling Eyes

# 96
  • Мнения: 485
Аз съм ЗА.В началото бях до болка откровена ,но след като разбрах че е скатал доста солидничка сума от една сделка само за себе си....използвам всяка възможност да си отделя дребни,само дето фондът е общ-за мен и за детето.

# 97
  • Мнения: 308
  Никога не съм била спирана какво да си купя или да съм имала ограничение за парите. По принцип ограниченията си ги налагам аз. Все пак имам ясна представа какви разходи имаме и не бих си скрила пари за да мога някои ден да си купя нещо, което струва Хлв., а видиш ли в тоя момент може и да нямам. Ако нямам значи няма да го купя. Гадно би било да крия пари, както ще ми стане гадно ако и съпруга ми крие от мен. В крайна сметка за това сме семейство - спим в едно легло, ядеме на една маса (заедно), значи и парите ще са на едно място и ще ги харчим заедно, а не криейки се.

п.п. Между другото за мене да скрия пари и да не кажа си е чиста лъжа, независимо кой какво казва.

# 98
  • Мнения: 3 500
Аз съм ЗА, но само принципно. На практика и един лев не мога да заделя за себе си, не мога да крия, не мога да лъжа. Мъжа ми винаги ми се е чудел на това  Rolling Eyes Shocked Shocked Shocked

# 99
  • София
  • Мнения: 4 397
ЗА  Peace имаме такъв фонд, но е общ като имаме повечко пари си ги заделяме и след това ги профукваме  Mr. Green

# 100
  • Мнения: 4 155
Абсолютно ЗА - оказа се, че децата са вързани за жената и ако мъжът реши да ви напусне - ти оставяш с децата. Трябва ти време докато си стъпиш на краката. Една жена винаги трябва да има пари заделени пари.

Макар, че в момента този фонд е на 0.

# 101
Аз съм ЗА, но само принципно. На практика и един лев не мога да заделя за себе си, не мога да крия, не мога да лъжа. Мъжа ми винаги ми се е чудел на това  Rolling Eyes Shocked Shocked Shocked
Направо познах себе си!

# 102
По принцип и аз съм "за".Но няма как да ми се случи. Възможно е аз да съм си виновна.Трябваше да го свикна от самото начало.А аз съм се открита и не мога да пазя нищо в тайна.Сега той вижда пръв заплатата ми и се разпорежда са нея.Дава ми джобни за обед през деня.Когато реша да си купя нещо, първо го питам дали може, иначе се обижда.После го увещавам, че ми трябва/защото според него нямам нужда от нищо, всичко си имам/.И на мене вече ми се отщява.Това продължава 14 години!

# 103
По принцип и аз съм "за".Но няма как да ми се случи. Възможно е аз да съм си виновна.Трябваше да го свикна от самото начало.А аз съм се открита и не мога да пазя нищо в тайна.Сега той вижда пръв заплатата ми и се разпорежда са нея.Дава ми джобни за обед през деня.Когато реша да си купя нещо, първо го питам дали може, иначе се обижда.После го увещавам, че ми трябва/защото според него нямам нужда от нищо, всичко си имам/.И на мене вече ми се отщява.Това продължава 14 години!
Ето затова е абсолютно необходимо. Аз изкарвам пари и решавам част от тях да отидат за мен лично!

# 104
  • София
  • Мнения: 376
естествено, че ЗА.
И аз съм човек   Laughing Но мъжът ми знае, никога не е било проблем  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт