5 години форум-Нека се маскираме, нека да се костюмираме!

  • 6 030
  • 157
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 985
Ако е етно-цветно, аз съм готова, като булка на Джулиана  Grinning



Гуспойце, как го докара тоя черен Дзъб? Искам и аз такива пък Crossing Arms

# 91
  • Мнения: 4 371
Аз след 12 ще бягам тогава, не си падам по груповия секс ooooh!
И сериозно - кога ще се разбере решението с каква тема ще е тази среща?

# 92
  • Мнения: 7 474
Аз след 12 ще бягам тогава, не си падам по груповия секс ooooh!
И сериозно - кога ще се разбере решението с каква тема ще е тази среща?

Викам Мамма да каже или да се гласува,
иначе решение няма да има  скоро  Laughing

# 93
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Понеже имаше доста теми за осемдесетте, съм си мислила, че няма да лошо темата на бала да е "So 80's".

# 94
  • Мнения: 3 405
Леле, как ще докарам такава прическа  ooooh!

# 95
  • Мнения: 7 002
Понеже имаше доста теми за осемдесетте, съм си мислила, че няма да лошо темата на бала да е "So 80's".
Да, да...за мене So 80's е равнозначна на оная с плитките и засмуканите палци Joy

# 96
  • Мнения: 6 206
Аз съм силно за и ще направя всичко възможно да дойда!

# 97
  • София
  • Мнения: 2 877
Аз за бал съм първа писта!
От до тук идеите най- ми допада тази на Василиса-та за 80те. Simple Smile
И без това нещо се връщат на мода.
За булчинската идея - тия дет не са се женили - кво да не идват ли?
Но каквото решите - с вас съм.  Mr. Green

# 98
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Понеже имаше доста теми за осемдесетте, съм си мислила, че няма да лошо темата на бала да е "So 80's".
Да, да...за мене So 80's е равнозначна на оная с плитките и засмуканите палци Joy
Искаш да кажеш, че съм дърта, нали!  Tired
Хайде, почитатели на ранната Мадона! Клинче, пластмасови дрънкулки, розово червило, лилави сенки, зелени нокти. Тупирана коса (на Анджелина - с бира), диско лента.  Laughing Красута!

# 99
  • Мнения: 677
Василисо, а мъжете кво?

# 100
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Имаше един епизод от "Приятели", в който Чандлър и Рос си спомняха дните в колежа. Щях да пукна от смях. Саката с навитите ръкави, например. Панталоните тип Майкъл Джексън. Прическите  ню уейв.
П.П. Не помниш, Сопрано. Май искаш да се изкараш по-млад, а?  Crossing Arms Само аз ли ще съм дърта, ама ха!  #2gunfire

# 101
  • София
  • Мнения: 7 097
Имаше един епизод от "Приятели", в който Чандлър и Рос си спомняха дните в колежа. Щях да пукна от смях. Саката с навитите ръкави, например. Панталоните тип Майкъл Джексън. Прическите  ню уейв.
П.П. Не помниш, Сопрано. Май искаш да се изкараш по-млад, а?  Crossing Arms Само аз ли ще съм дърта, ама ха!  #2gunfire

Или ала Джон Траволта в "Брилянтин" - пристиснато късо черно кожено якенце, лек чарлстон с ниска талия, така че като седнеш цепката на д-то ти леко да изскача и лимба наресана на една страна  hahaha

# 102
  • Мнения: 677
Василисо, а мъжете кво?
Имаше един епизод от "Приятели", в който Чандлър и Рос си спомняха дните в колежа. Щях да пукна от смях. Саката с навитите ръкави, например. Панталоните тип Майкъл Джексън. Прическите  ню уейв.
П.П. Не помниш, Сопрано. Май искаш да се изкараш по-млад, а?  Crossing Arms Само аз ли ще съм дърта, ама ха!  #2gunfire

Или ала Джон Траволта в "Брилянтин" - пристиснато късо черно кожено якенце, лек чарлстон с ниска талия, така че като седнеш цепката на д-то ти леко да изскача и лимба наресана на една страна  hahaha

Според мен, тва е заговор. Като вляза така и всички да се накакате от смях, а? Ха-ха, номерът ви не мина, умнициии!

# 103
  • Мнения: 4 447
Имаше един епизод от "Приятели", в който Чандлър и Рос си спомняха дните в колежа. Щях да пукна от смях. Саката с навитите ръкави, например. Панталоните тип Майкъл Джексън. Прическите  ню уейв.
П.П. Не помниш, Сопрано. Май искаш да се изкараш по-млад, а?  Crossing Arms Само аз ли ще съм дърта, ама ха!  #2gunfire

Или ала Джон Траволта в "Брилянтин" - пристиснато късо черно кожено якенце, лек чарлстон с ниска талия, така че като седнеш цепката на д-то ти леко да изскача и лимба наресана на една страна  hahaha

Според мен, тва е заговор. Като вляза така и всички да се накакате от смях, а? Ха-ха, номерът ви не мина, Умници!

Toгава се направи на тоя от аватарЯ ти. Ма ако не си със златни зъбета - не вървиш  Naughty

# 104
  • София
  • Мнения: 7 097
Според мен, тва е заговор. Като вляза така и всички да се накакате от смях, а? Ха-ха, номерът ви не мина, умнициии!

Знаех си, че няма да успеем да те навием, ама длъжни бяхме да опитаме.

Toгава се направи на тоя от аватарЯ ти. Ма ако не си със златни зъбета - не вървиш  Naughty

Нека да не е като Али Джи - става неустоим...

Общи условия

Активация на акаунт