Душът

  • 11 007
  • 236
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 337
Вечер естествено. Чудя се как изобщо някой може да заспи с неизмити крачета примерно  Joy

# 31
  • Мнения: 748
И сутрин и вечер по принцип.Ако няма как сутрин пропускам душа/детенце кривичко .....да кажем и не мога и да си помисля за душ.
Но вечер не пропускам  Simple Smile това ми е наградата за дългия и уморителен ден.

# 32
  • Мнения: 674
Аз обичам сутрин,а лятото и сутрин и вечер.

# 33
  • София
  • Мнения: 3 856
Сутрин след събуждане и вечер преди лягане задължително!

# 34
# 35

И аз .Но по логиката на някои хора щом ,като няма смисъл да си взимаме душ сутрин ,то значи защо да си мием и зъбите ,щом вечерта сме си ги измили.

# 36
  • Мнения: 4 300
По принцип вечер не мога без душ. Такова ми е ежедневието- като се прибера от работа ми действа релаксиращо.В общи линии и сутрин и вечер, но няма да си кривя душата, понякога сутрин не успявам.

# 37
  • София
  • Мнения: 549
Ами в момента само вечер Tired Просто сина ми не ме оставя сутрин нито за миг и не успявам да взема душ сутрин.

# 38
  • Мнения: 12 784
И аз основно вечер се къпя. Сутрин също е много приятно, но съм голяма поспалана, а и си е вярно, че не ми е комфортно да си легна без да се изкъпя, а сутринта вече да го направя. По принцип не обичам да спя на кой знае колко топло, така че не смятам, че сутринта съм потна. Като стане топло времето вече е друго, но ако трябвада избирам между сутрешен и вечерен душ, винаги бих избрала вечерния, друго на ръка е, че много обичаме с половинката да се къпем заедно, а това не предполага бързане за работа  Wink

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Аз от години взимам душ сутрин и вечер  Peace
и аз съм така

# 40
  • Варна
  • Мнения: 672
Абсолютно всяка вечер  Peace
Много рядко сутрин.

# 41
  • Мнения: 2 108


Питам, защото всички около мен смятат за нормално и логично да си го взимат сутрин. Да, ама за мен е вечер - къпя се, лягам си чиста, ставам чиста, работя, тичам...каквото и да е и преди да си легна - пак душ. Да, ама другите казват сутрин - тонизират се, тръгват на работа чисти и т.н.  Thinking
Не се подигравам, горките хора, всяко нещо с времето си   Sad
Peace

# 42
  • Мнения: 189
Обикновено вечер след работа. Понякога и сутрин.

# 43
  • Мнения: 764
Вечер не мога да си легна без да съм взела душ.Винаги съм се чудила на хора,които се къпят само сутрин.Сутрин минавам през баня през лятото,защото през ноща се потя.

# 44
  • Мнения: 5 393
Вечер естествено.Много по-логично е.Цял ден търчане насам-натам, по мръсните и прашни улици, и кво- после да си легна така в леглото Crazy ooooh!Понякога лятото се къпя и сутрин и вечер, но вечерното къпане ми е основното.

Общи условия

Активация на акаунт