**Испания *** España ***Spain**

  • 25 840
  • 293
  •   1
Отговори
# 90
  • ES
  • Мнения: 2 172
.......
гери кажи за какво друго освен за акта за раждане ми е необходимо сертификадото, 4е да знам колко да посикам на мен сега само едно ЩЕ ми дадът, да си поискам пове4е, уф с тези документи съм такъв профан язък ми за правното образованеие #Crazy
Едното го пратих на майка да му вади ЕГН по-рано, а едното носих на Мадрид за посолството за всеки скучай, макар, че вече имахме ЕГН. Ей, так ада има за всеки случай, колкото пратиш ти ги заверяват. Но мисля, че заверката (апостила) е със срок.  newsm78
Какъв вятър бе, ние бяхме днес с бабата на плаж.
http://images21.snimka.bg/004185759.jpg
http://images21.snimka.bg/004185763.jpg
http://images21.snimka.bg/004185767.jpg
"http://i142.photobucket.com/player.swf?file=http://vid142.photob … Miti_14mes038.flv"

Последна редакция: нд, 07 окт 2007, 23:07 от gery_to

# 91
  • Мнения: 789
Карчита,какви са тия ужаси за яслите в БГ?Това с водата направо ме потресе.Мъжът ми също.Ти сериозно ли?

gery_to,saby,благодаря за интереса,след малко ще ги "представя" картините.Ето ги.


Лудетина,ама вие проблем след проблем!Не е нужно да се кара6 с учителката,просто и намекни,че не желае6 детето ти да стои на земята.Пък и момиче е,един ден деца ще очаква да има.Тези жени нямат ли представа какви простуди и проблеми може да причини това седене на цимента!Божеееее,направо ме удивяват с методика.

Мимки,Герито е права между другото.Сигурно няма да е приятно да го чуе6,но кучето е по-опасно по време на бременноста,отколкото кафето в случая.На мен например ми позволи гинеколога да пиивам по едно натурално малко кафе сутрин и следобед докато бях бременна,но пък на6ите трябва6е да не допускат котката в къщи. Rolling Eyes
Дано няма6 проблеми,пази се.Казах ти това без ло6и чувства и да знае6 ,че не те поучавам,ти си знае6 най-добре,лекарите също.

Как са младите майки?Слу6кат ли ви бебоците?

Габи,много хубава новина за Давид.Дано вървят нещата все така и занапред! Hug

Лека Нощ и Сладки Сънища на всички!  bouquet

# 92
# 93
  • Мнения: 1 128
Mомичета, на 7.10.2007 моето малко голямо момче навърши годинка Mr. Green
Почерпете се за негово здраве
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=180090&photo=1
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=180090&photo=2

# 94
  • Мнения: 1 271
friki  да ти е живо и здраво момченцето, голям мъж да порасне и да има големи успехи във всяко начинание!Благодарим за почерпката.


Mimiii, абе страшни картини  са, я кажи цена?От тях стават страхотни подаръци. Hug

Мимки, извинявай, че ти се намесвам, ама найстина понякога не е добре когато си бременна да има животни около теб!Въпреки, че при мен при първата бременност нямаше проблем, имаме куче-самоед в Бг, спал е дори при мен.Пък за кафето, какво да ви кажа...Аз и при двете бременности си пиех и кафе и кола и по малко бира, е ограничавах се, но чак пък да се мъча на безкофеиново...Не можах да свикна с него и това е.С една приказка яж каквото ти се яде и пий каквото ти се пие  Party То бебчето сега като свикне със всичко после няма да има нужда да се пазиш това да не ядеш, друго да не пиеш, щото кърмиш.Това е според мен.   



ANETT, радвай се, че мъжо ти се радва и не мисли за разните там диети, то докато кърмиш и ще си отслабваш, без да е стресово за теб или за бебо.Аз родих преди 4 месеца, излязох от болницата 56 килограма, в момента съм 51.Така, че кърми си, хапвай си по мъничко но по начесто, за да може стомахът ти да се върне към нормален ритъм и се радвай на детенце.  gery_to  ти го е написала много добре-"9 месеца си качвала, 9 ще сваляш."Хайде успех и да нацелуваш бебо   bouquet

Лека от мен и до скорошни срещи.  Party

# 95
  • Мнения: 1 128
Ето и осем снимки от рождения ден.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=176087&photo=28

# 96
  • ES
  • Мнения: 2 172
Мимии, много са мънички снимките на картините, не можах детайлно да ги разгледам, но са хубави и стилни. Покажи ги в по-голям размер. Как ги продаваш, в галерия или онлайн или на някакво тържище. лаик съм в тая област, но обичам да гледам хубави неща.

Фрики, да ти е живо и здраво момченцето. Колко много е пораснал Андрес, станал е един малък мъж. Ходи ли стабилно вече, прави ли бели? А тортата-влакче подушвам, че е твое производство, а? Страхотна е. Момчето с кучето на една от снимките е брат ти май, но виж за майка ти не гадая. Много щастие ви желая и на цялото ти семейство. Сигурно четеш за изпити, че влизаш по-рядко.

Силрай, ами ти като те гледам как се подвизаваш в оня вкусен подфорум и то с красоти, равни на шедъоври, как ги държиш тия 50 кила.  Shocked  newsm78

Хайде лека нощ, че вече всеки втори пост мой

# 97
  • Мнения: 62
Фрики да ти е живо и здраво мом4ето,с пожелания да порасне голям и силен мъж за радост на теб и цялото ти семеиство   bouquet
                                     
               

# 98
  • Мнения: 1 818
Фрики,вече имаш голямо момченце!Да ти е живо,здраво,послушно,весело,умно и обичано!Страшна почерпка!Мерси!

Лудетина,Марица,прави сте с за Колехиото.Понякога са толкова безотговорни...Гледам и на тригодишните едни младички учителки са сложили...ами те изглеждат 20 годишни,какъв опит могат да имат с деца.И дали са завършили специално педагогическо образование се съмнявам...А именно на малките учителките трябва да са с най-голям опит...А с това сядане по земята и аз не мога да се примиря.Земята вече е студена,пък и не е чисто...Идват децата ,ввъпреки че родителите чакаме на оградата,изчакват и последното да седне долу и тогава ги раздават...На няколко пъти се опитвахме да кажем нещо,но уви...така имали контрол над децата...да не избягало някое  ooooh! А като натръшкат по големичките легнали на земята в час по физкултура....да медитират...Думи нямам! Всичко е до късмет.Да случи човек на добра учителка....Аз съм доволна от нашата...е...имам някои забележки,но то идеални има ли... системата няма да я променим....Мислим няколко майки да предложим да им направят пейчици покрай стената...не знам при вас как е ,но в патиото,където играят децата няма ни една,само цимент и пръст,която децата набеждават за пясък...Ох,и с тази липса на следобеден сън не можем да свикнем...Изчислили били,че на едно дете на 3-5 години са му нужни 8-10 часа сън...и толкова.

За срещата давайте предложения...Марипоса и ние имаме Пуенте тази седмица,но аз не съм оздравяла напълно и не смея да ходя сред малки дечица...А момичетата от Мурсия нямат празници в началото на седмицата...Моето предложение е за някое местенце с кът за игра,маси и барбекю...да се вземат мръвчици колективно...мъжете юе ги опекат...а всяка една от нас да носи по една салатка и някакъв десерт...Казвайте и вие...
Марипоса,да помня го твоят пост за Камара де Комерсио...благодаря ти за информацията ....Ще потърся дали има и в Елче такава.

Анет,за килограмите и аз знам така...че колкото време се качват...т.е 9 месеца по време на бременноста,толкова е нужно и за сваляне.Не се кахъри за това...кърми си детенцето...младичка си,бързо ще се възстановиш.Виж при по-големките като мен е по-трудно...

Мими,харесват ми картинките ти!Браво!Моята слабост е акварела и рисуването върху порцелан и стъкло !

Гери,много сладко това Мите....как наперено върви само  Heart Eyes И при нас е много топло тези дни...да му се чуди човек на това време...след дъжда който се изля...

Момичета,прегръщам ви всичките и ви благодаря за хубавите думи за Давид!





# 99
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 369
гери мерси за адреса и инфото, малкия е такъв сладур, нали знаеш 4е съм му фен на твоя син
благодаря за подкрепата моми4ета, Ще ги сваля тия пусти кила един ден (аз не се къхъря за друго ами 4е са много 20 )
ФРИКИ 4ЕСТИТО ТИ МАЛЪК ПОРАСНАЛ МЪЖ, БОЖЕ КОЛКО Е ПОРАСНАЛ, СПОМНЯМ СИ КАТО ЗАПО4НАХ ДА ПИшА ВЪВ ФОРУМА БЕШЕ БЕБЕ, ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ И МНОГО МНОГО ДА ТЕ РАДВА
мими за ку4ето незнам, знам 4е е опасна котката, за ку4о може да го оставиш но при перфектна хигиена и в никъкъв слу4аи да не се занимаваш ти с него
картините са страхотни, давай оЩе

# 100
  • Мнения: 789
FRIKI,да ти е живо и здраво порасналото момче!Да расте здрав и силен,и много,много да радва цялото ви семейство!

Момичета,много благодаря!Радвам се,че ви харесват картините.Аз си рисувам,но малко е трудно с Иви,защото всичко,което види в ръцете ми(особено ако е нещо непозволено за него)го иска и рисувам само когато мъжът ми си е вкъщи.А за цени...малко съм неориентирана още.В БГ бяха между 15 и 30лв,а тук - около 25-30 Е...не знам.

Gery_to,по-голям размер не успях да ги пусна(освен тая с ръцете).Ако желае6 виж ги с възможност за увеличение в
          www.artedemadera.dir.bg
съжалявам,ама още не съм се усъвър6енствала с линковете.А за галерия-ще се пробвам тук-в селото първо.Пък да видим..

Gaby,това е страхотно занимание.Много харесвам рисуваното стъкло.Аз преди рисувах върху по-изваяни бутилки и други такива като пепелници и халби.Също ги декорирах с мъниста.
 
Лудетина ,как е Гери днес? Дано не се окаже нищо сериозно! Praynig

silrai ,как сте? Няма настинали,надявам се?

Анет,чудесно е,че още кърми6.Дано не се отбие с дохранването!А за килцата...ще ги мисли6 после.Не си ги слагай като грижа.Те ще изчезнат като се върне6 един ден към ежедневието. Simple Smile
  

# 101
  • Мнения: 3 098
Friki,4eстит ви рожденник!
Da ви е жив и здрав!Желая му щастливо детство и весели игри!




Мими,дарба имаш. :hug:4удесно е,4е я развиваш. Peace

Габи и на мен така ми казаха за 8 4аса сън.Та стигнахме до компромисен вариант с директорката да не я водя всеки следобед.Защото хи4 ама хи4 не са достатъ4ни тия 8 4аса за 3 годишно дете.

Лудетина,ходихте ли с Гери на педиатъра?Какво й казаха?Дано да е наред вси4ко при вас!

Хара,Гери,пуснете някоя снимка на Сливен,де.Какво се стискате... Grinning Wink
Той си е хубав град от едно време,сега сигурно още пове4е. PeaceЛе4ков ли ви е кмета?

Моми4ета които сте в Мадрид или около него.Ако знаете,пишете за Дором адреси на офисини,които работят с 4ужденци.Хубаво е да иде там,за да полу4и то4на информация в нейния слу4ай какво е най_добре да направи.
Преди година и нещо бях публикувала едни такива адреси,но мина време и нямам оттам прясна информация.

Къде ще правите срещата?Ако успеем,ще дойдем!Кога по4ивате вие?
Ани има два по4ивни дни,на 9 и 12.

# 102
  • Мнения: 217
Здравейте моми4ета  Hug
Friki,честит празник,да ти е жив и здрав малкия сладур,много да ви радва и слуша  smile3510  bdbaloni  smile3525
Отивам да ви 4ета 4е 2 дни не съм влизала и много сте изписали
Чао,до после   bouquet

# 103
  • Мнения: 1 128
Гери, ето това е брат ми
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=180090&photo=3
Това е мама Mr. Green
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=180090&photo=25
А тои с ку4а е кунядото Mr. Green
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=180090&photo=36
Да, тортата е ли4но пройзводство.Не е професионално направена, но е интересна и направена с лиубов Mr. Green

# 104
  • Мнения: 217
Гледам 4е организирате срещи4ка,ние що ходим към Кастелион в петък и събота,ако срещата е наблизо може и аз да се вклч4а  Peace

Общи условия

Активация на акаунт